Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Жоден Президент України так не чіплявся за владу
Сьогодні вже можна з упевненістю говорити: якщо чинний (поки ще) президент не зробить будь-яких екстраординарних, і навіть протизаконних кроків, то в другому турі він начисто програє Володимиру Зеленському. У зв'язку з цим багато експертів, політологи і журналісти вже почали обговорювати різні варіанти відходу Петра Порошенка з головного державного поста, а також його перспективи на майбутнє. Пропонуємо увазі читачів невеликий огляд думок з цього приводу.
Докладніше
Багатодітні сім'ї можуть втратити субсидій і пільг
З першого квітня в Україні з'явився новий вид соціальної допомоги - виплата допомоги на дітей в багатодітних сім'ях. Це прямо передбачено нещодавно оприлюдненою постановою Кабміну від 13.03.2019 № 250 "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітних сімей". Вже зараз в Управлінні праці та соціального захисту населення можна оформити відповідні документи і чекати нарахування коштів.
Докладніше
Хто ініціює громадянську війну на всій території України?
Одна з найбільших проблем України полягає в тому, що політичні "еліти" - заради задоволення своїх особистих амбіцій і шкурницьких інтересів - регулярно ініціюють громадське протистояння в країні. Простих українців раз у раз ділять на "правильних" і "неправильних" - за мовними, політичними, культурними і релігійними ознаками, по відношенню до історії, геополітичного курсу, і так далі. Усе це ми повною мірою відчули за останні п'ять років, але після першого туру президентських виборів ця злочинна практика досягла свого апогею.
Докладніше
Мільйони українців можуть залишитися без медичного обслуговування
Мінохоронздоров'я України під керівництвом "непотоплюваної" Уляни Супрун посилює політику економії на здоров'ї українських громадян. Напередодні другого туру президентських виборів пройшло повідомлення про те, що вже найближчим часом припиняється фінансування медичного обслуговування для тих, хто не уклав індивідуальні угоди з "сімейними лікарями".
Докладніше
Для многих украинцев субсидии "живыми" деньгами оказались с сюрпризом.
Напомним, что с 4 марта в стране наконец-то стартовала многострадальная и долгожданная программа по реальной монетизации субсидий. Почтальоны "Укрпочты" начали разносить людям деньги вместе с пенсиями, а с 12 марта компенсации за коммуналку начал перечислять и "Ощадбанк". Казалось бы – вот оно, монетизированное счастье! Однако все оказалось не так гладко.
Докладніше
За роки існування української держави її влада сформувала майже довершену систему самозбереження, захищену від зовнішніх втручань. Одним із таких втручань є вибори президента.
Напередодні кампанії серед людей, партій і громадських об’єднань пожвавлюються дискусії з приводу ситуації в країні. Майже всі сходяться на потребі змін. Зрозуміло, найперше змін у владі. Що ж собою представляє нинішня влада, вдосконалена послідовно Кучмою, Ющенком, Януковичем, Порошенком? Доводиться її персоніфікувати, бо всі згадані достойники, спираючись на загони підлабузників і пристосуванців у різних структурах, найперше в партіях і депутатських утвореннях, займалися узурпацією влади всупереч конституційному визначенню держави як парламентсько-президентської республіки.
Докладніше
50 років до Польщі, 100 - до Німеччини, і 25 до НАТО: прогнози по Україні
Нинішня влада довела країну до економічної катастрофи, а самих українців - до зубожіння. Проте напередодні президентських виборів члени команди Петра Порошенка намагаються представити минуле п'ятиріччя, як "історію успіху" України. За заявами президента і уряду, країна бурхливо і динамічно розвивається, а доходи і добробут народу росте, як на дріжджах. Проте реальні факти і цифри говорять про прогресуючу деградацію української економіки і соціальної сфери. Характерно, що про це вже відкрито говорять і за кордоном.
Докладніше
Как в Украине наживаются на горе и болезнях людей
Если проанализировать программы и обещания большинства кандидатов в президенты, то кроме изрядной доли популизма там, как правило, есть и рациональное зерно. Оно заключается в том, что претенденты на высший государственный пост поднимают самые наболевшие проблемы, которые касаются большинства украинцев. И одна из них – это цены на лекарства.
Докладніше
ООН опубликовала разгромный доклад по Украине
Накануне выборов ООН опубликовала доклад о ситуации с правами человека в Украине. Судя по документу, ситуация неуте-шительная: в нашей стране бесчинствуют ультраправые радикалы, которые все чаще нападают на журналистов и адвокатов. "По-двиги" радикалов – главный нерв доклада: в сравнительно небольшом тексте они упоминаются многократно, и связаны практиче-ски с каждым нарушением прав человека, которое описывают в ООН. Документ называется "Гражданское пространство и основные свободы накануне президентских, парламентских и местных вы-боров в Украине". Его подготовило Управление верховного комиссара по правам человека (УВКПЧ). Украинское издание "Страна" приводит главные тезисы доклада, который охватил весь прошлый год и первые недели насту-пившего.
Докладніше
Чи стане порятунком для українців індивідуальне опалювання?
Змучені непосильними рахунками за "комуналку", багато українців все частіше замислюються про перехід на індивідуальне опалювання. В українських ЗМІ раз у раз з'являються повідомлення, як багатоквартирні будинки у великих містах відмовляються від централізованого опалювання, переходячи на індивідуальні газові котли. Ось тільки мешканці таких будинків прирікають себе на серйозні ризики.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse