Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Чому в Україні не працюють реформи і чи можуть кредити МВФ хоч якось гарантувати стабілізацію економіки? Про корупційні схеми, які у нас передавалися у спадок від одного президента до іншого.

Про це та інше в ексклюзивному інтерв’ю екс­міністра економіки України, президента Центру ринкових реформ Володимира ЛАНОВОГО.
Докладніше
Якщо відбудеться третій Майдан, то він буде «комунальним»

Судячи за повідомленнями, українці стрімко накопичують борги по комуналці, а виконавчі служби все частіше вдаються до конфіскації майна боржників. У той же час, на цей рік заплановано подальше і дуже сильне підвищення тарифів, що викличе різке зростання неплатежів – відповідно і посилення каральних заходів з боку влади. На думку експертів, все це може закінчитися потужним соціальним вибухом.
Докладніше
Шлях до соціальної справедливості – тільки через народовладдя

Сьогодні ми маємо таку ситуацію, коли ніхто не може бути байдужим до тих процесів, які відбуваються в нашій державі. Окупація Криму, війна на Донбасі, руйнація економіки, безпрецедентна бідність населення, соціальна незахищеність і безправ’я людей — суспільство отримало всі наслідки ліберально-олігархічного правління, причому в такій концентрації, що це вже загрожує безпеці України та її громадянам. Так, за всі роки незалежності влада в нашій державі змінювалася неодноразово. Але незмінною залишалася її суть і політика, яка нічого спільного з бажанням наших громадян — жити краще й бачити свою країну процвітаючою, не мала.
Докладніше
Кому хуже в случае отказа Украины от российских нефтепродуктов?

Арсений Яценюк инициировал прекращение закупок нефтепродуктов в России, и поручил Кабмину разработать соответствующий механизм. Это решение не на шутку всколыхнуло украинскую общественность, а эксперты уже заявили, что от таких действий в первую очередь пострадают украинские аграрии, транспортники, а в конечном итоге – вся экономика и население.
Докладніше
З «квітучої» країни Україна ризикує перетворитися на мертве звалище

Сьогодні багато говориться про економічний збиток, який бездарна влада «горе­реформаторів» завдала Україні. Але якщо по великому рахунку, то в довгостроковій перспективі набагато небезпечніше виглядає системне та всебічне знищення самої середовища проживання українців. Судячи за повідомленнями, нинішні «керманичі» роблять все можливе, щоб наші нащадки залишилися «біля розбитого корита».
Докладніше
Реформы в Украине идут настолько «успешно», что вновь становится актуальным черный юмор 90­х годов.

Как, например, анекдот тех времен о приеме у врача в городской поликлинике: « – Я Вам сейчас пропишу хорошие таблеточки, будете их принимать три раза в день после еды. – Доктор, а где я возьму столько еды?». К нынешним реалиям стоило бы сделать маленькую поправку: «и где я возьму столько денег на таблетки».
Докладніше
Колишній головно-
командувач Збройними силами України генерал­полковник Володимир Замана розповів, що «президент Петро Порошенко зробив грубу помилку», давши згоду на розсекречення стенограми РНБО.


Пояснив, навіщо наполягає на введенні воєнного стану і чому переконаний, що «Янукович і його «сім›я» виявилися дітьми в порівнянні з тим, що витворяє нинішня влада», готуючись до приватизації держпідприємств.
Докладніше
В Україні прийнята чергова програма боротьби з бідністю

Практично всі уряди і президенти, які побували у владі за роки нашої незалежності, незмінно оголошували боротьбу з бідністю своїм «головним пріоритетом». Наскільки вони в цьому досягли успіху – кожен може засвідчитись сам: до теперішнього часу за рівнем доходу населення ми скотилися не просто до положення найбіднішої країни Європи, а встали в один ряд з найбіднішими країнами Африки.
Докладніше
В Украине побит печальный рекорд голодного 1994 года

Последнее время статистика систематически «радует» нас антирекордами, которых достигла наша страна: беспрецедентное падение экономики, экспорта, торговли и потребительского спроса, катастрофический обвал гривны, разорительный рост цен и тарифов... Есть и еще одно печальное «достижение»: по темпам падения реальной средней зарплаты Украина недавно превзошла рекорд 1994 года, когда наша страна переживала самый большой кризис в своей истории.
Докладніше
Чверть століття тому з’явилася держава Україна з населенням більшими, ніж в 54 мільйона. Нас визнали у всьому світі, Україна отримала повну свободу дій по будівництву незалежної, сучасної, процвітаючої держави. Але не маючи власної науково обґрунтованої теорії перетворення країни в державу, не виробивши стратегію будівництва сучасного суспільства, не маючи ефективної системи державного управління, влада і політики кинулися «на авось» в світ ринкової економіки. «Досягнення» видно кожному і не озброєним оком: Україна перетворилася в державу непотрібних людей.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse