Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Десять років стажу обійдеться в 84,5 тисячі гривень. Немає грошей - підеш на пен-сію пізніше

Життя майбутніх українських пенсіонерів незабаром може різко змінитися. Причому, це стосується не тільки людей передпенсійного віку, а й тих, хто тільки починає свою трудову діяльність. Їм не тільки мо-жуть підняти вік, який дає право на пенсію, а й запропонують заплатити за «недопрацьовані» роки.
Докладніше
Как в 2017-м заживут работники образования и медики

Чем ближе к Новому году, тем более щедрыми становятся обещания властей. Воображение уже рисует жизнерадостные картинки, на которых миллионы наших соотечественников потирают руки в предвкушении вдвое повышенных зарплат, а обнищавшие и оголодавшие пенсионеры с энтузиазмом планируют новые покупки после повышения и осовременивания их пенсий. Но особо радужные перспективы сулят нашим многострадальным медикам и работникам образования.
Докладніше
Українці з острахом очікують наступних платіжок за опалення

Квитанції на оплату тепла за жовтень викликали справжній шок, і внесли чимале занепокоєння в уми і душі співвітчизників - особливо тих, хто не оформив субсидію, і в чиїх будинках немає тепло-вих лічильників. На адресу тепловиків і влади всіх рівнів посипалися прокляття і звинувачення в брудних маніпуляціях, шахрайстві, а то і геноциді власного народу, - і вже тоді багато експертів про-гнозували, що уряд дасть "задній хід".
Докладніше
Влада приготувала українцям ще одну комунальну пастку

"Ганьба всім тим, хто за 24 роки не домігся дати людям можливість жити по­людськи. Я вам покажу, що таке управління державою!", ­ пафосно заявив Гройсман при вступі на посаду прем'єр­міністра. Судячи з усього, зараз він в черговий раз вирішив показати жеб-ракуючим українцям, що таке жити "по­людськи" і як керувати державою ­ і дозволив оплачувати послуги ЖКГ у розстрочку. "Це буде означати, що навантаження на місячний бюджет сім'ї стане менше", ­ заявив глава уряду.
Докладніше
Эксперты и политики уже привели бесчисленное множество доказательств того очевидного факта, что цена на газ для украинских потребителей (как бытовых, так и промышленных) безбожно завышена, а полученный «навар» идет в карманы олигархов и представителей власти.
Докладніше
Нехай Україна поки не може похвалитися зростанням виробництва і підвищенням матеріального добробуту людей, зате у нас є своє власне, національне економічне диво.

Полягає воно в тому, що з українця, який заробляє середньостатистичну зарплату в 5202 гривні (дані Держстату), податків здирають більше, ніж він отримує на руки.
Докладніше
Якщо вірити рейтингу Всесвітнього економічного форуму, то за якістю автодоріг Україна посіла п'яте місце з кінця у світі (134 з 138) – гірше виявилися тільки Мавританія, Парагвай, Конго і Мадагаскар.

Нас впевнено обійшли навіть такі країни, як Мозамбік, Габон, Зімбабве, і настільки популярний серед українців Гондурас. Це говорить про те, що нам вже не варто тішити себе ілюзіями, порівнюючи Україну з Африкою. Тому що жоден пігмей не знає стільки способів крадіжки, скільки їх знає (і досконало володіє) звичайний український чиновник.
Докладніше
В українців забрали гроші, зекономлені на субсидії

Перед початком опалювального сезону українці, які користуються субсидіями, прийшли в абонвідділи підприємств ЖКГ ­ з метою провести звірку платежів. Однак там багатьох з них (в основному тих, хто використовує індивідуальне опалення) чекали неприємні сюрпризи. В результаті тепер одні вважають себе обкраденими, а інші несподівано для себе стали злісними боржниками.
Докладніше
Економісти, політики та громадські діячі все частіше говорять про те, що вимоги МВФ до України носять неприйнятний з точки зору національної безпеки характер, не враховують реальної ситуації в нашій країні, викликають зростання соціальної напруженості, і абсолютно не сприяють виведення нашої економіки з кризи. У зв’язку з цим закономірно постає два питання: чи потрібні нам такі позики, і чи можна обійтися без них?
Докладніше
Во что нашему обществу обходится деятельность «активистов»?

В свое время демократы вдоволь позубоскалили над выражением Ленина: «Каждая кухарка сможет управлять государством!». Обычно его приводили для того, чтобы выставить Советскую власть в неприг-лядном виде, показать ее как господство полных профанов и темных неучей. При этом мало кому известно, что на самом деле Ленин говорил: «Мы знаем, что любой чернорабочий и любая кухарка не способ-ны сейчас же вступить в управление государством» («Удержат ли большевики государственную власть», октябрь 1917-го).
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse