Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Надежды на субсидии в новом отопительном сезоне тают на глазах
Видимо, субсидии уже выполнили свое главное предназначение: предотвратили массовые гражданские протесты после многократного повышения тарифов на жилищно-коммунальные услуги. Теперь правительство будет постепенно от-учать "разбаловавшихся" украинцев от этой "халявы". Как известно, с этой целью 26 апреля Кабмин принял постанов-ление №300, в соответствии с которым вносятся изменения в порядок назначения и предоставления субсидий - они вступили в силу с 1 мая.
Докладніше
Успіх Еммануеля Макрона на виборах Президента Франції породив відповідні очікування і у нас. Останні три тижні від самих різних людей - журналістів, політиків і простих громадян - я чую одне і теж питання: Чи з'явиться свій Макрон в Україні? І це не тільки наслідок підвищеного медіа-галасу з приводу президентських виборів у Франції. В умовах, коли дві третини населення країни не довіряє жодному з нинішніх політичних лідерів, абсолютно природним є виникнення політичного попиту на свого Макрона - молодого, красивого і, звичайно, нового, "позасистемного" лідера, тобто не пов'язаного з нинішніми політичними тусовками та її сумнівними звичаями. Це потенційний запит на лідера нового політичного покоління.
Докладніше
Українська влада потрапила в повну політичну залежність від своїх кредиторів і змушена за багатьма напрямками проводити політику, яка не відповідає інтересам українського народу, вважає екс-міністр економіки Віктор Суслов.
Про те, чим загрожує для України зростання державного боргу, чим обернеться для простих громадян дозвіл продажу сільгоспземель Віктор Іванович розповідає в цьому інтерв’ю.
Докладніше
Правительство своими руками лишает бюджет огромных денег и подталкивает народ к активному самогоноварению
В логике действий украинского правительства зачастую есть что-то убийственное по отношению к здравому смыслу. Примеров тому – масса, и один из них – это цены на алкоголь, которые уже давно ушли в глубокий отрыв от покупательской способности населения. Абсурдность ситуации в том, что в нашей стране существуют колоссальные традиции самогоноварения, а теневая экономика очень успешно конкурирует с официальной.
Докладніше
Якого "досягнення" домігся Гройсман за рік свого правління?
Не таємниця, що головним підсумком прем'єрства Арсенія Яценюка стала загальна ненависть і презирство до нього з боку простого народу. Причому, ці почуття значною мірою поширюються і на керовану ним політичну силу – "Народ-ний фронт". Після того, як уряд очолив Володимир Гройсман, багато хто очікував хоч якесь зрушення на краще – але знову жорсто-ко прорахувався.
Докладніше
Почему нам нужно возро-дить Первомай
Будем смотреть правде в глаза: олигархические власти Украины уже и так поставили трудящихся на колени, но и этого им кажется мало. Их цель – полностью дискредитировать саму идею борьбы трудящихся за свои права. Поэтому все чаще раздаются голоса о том, что Первомай якобы является «пережитком тоталитарного советского прошлого», ко-торый подлежит «декоммунизации», и этот день вообще следует исключить из списка государственных праздников, объявив обычным рабочим днем.
Докладніше
Тепер можна почути різні думки про святкування і Першого Травня, і Дня Перемоги. В тому нічого дивного не-має. І свою думку я не хочу нікому нав’язувати.
Але я знаю багатьох людей, котрі відчувають прикрість від роз’єднаності суспільства, від втрати того, що раніше назива-лось «колективістські начала». Чому, власне, «називалось»? Відчуття колективізму нам потрібне і тепер, якщо ми справді прагнемо змінити Україну в кращий бік.
Докладніше
Багато експертів відзначають, що безперервна політична турбулентність ставить під сумнів будь-які довгострокові проекти в економіці країни.
В якому ж зараз стані перебуває економіка України, про перспективи розвитку зони вільної торгівлі з Євросоюзом, про фінанси та економіку країни розповів екс-міністр економіки, заслужений економіст України Віктор Суслов.
Докладніше
На думку багатьох соціологів, економістів і політиків, в Україні вже давно проводиться політика прихованого геноциду: таких темпів депопуляції в нашій країні не було з часів Великої Вітчизняної війни. Народ масово вимирає і тікає за кордон, і відкритим залишається лише одне питання: скільки ж нас залишилося від колишніх 52 мільйонів?
Докладніше
Иногда создается впечатление, что после "аттракциона неслыханной щедрости" с повышением мини-мальной зарплаты, руководителей нашей страны денно и нощно душит черная жаба. И ни о чем другом они больше думать не могут, кроме того, как бы выудить побольше денег из карманов и без того нищих украинцев.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse