Понеділок, 20 Серпня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


В Україні прийнята чергова програма боротьби з бідністю

Практично всі уряди і президенти, які побували у владі за роки нашої незалежності, незмінно оголошували боротьбу з бідністю своїм «головним пріоритетом». Наскільки вони в цьому досягли успіху – кожен може засвідчитись сам: до теперішнього часу за рівнем доходу населення ми скотилися не просто до положення найбіднішої країни Європи, а встали в один ряд з найбіднішими країнами Африки.
Докладніше
В Украине побит печальный рекорд голодного 1994 года

Последнее время статистика систематически «радует» нас антирекордами, которых достигла наша страна: беспрецедентное падение экономики, экспорта, торговли и потребительского спроса, катастрофический обвал гривны, разорительный рост цен и тарифов... Есть и еще одно печальное «достижение»: по темпам падения реальной средней зарплаты Украина недавно превзошла рекорд 1994 года, когда наша страна переживала самый большой кризис в своей истории.
Докладніше
Чверть століття тому з’явилася держава Україна з населенням більшими, ніж в 54 мільйона. Нас визнали у всьому світі, Україна отримала повну свободу дій по будівництву незалежної, сучасної, процвітаючої держави. Але не маючи власної науково обґрунтованої теорії перетворення країни в державу, не виробивши стратегію будівництва сучасного суспільства, не маючи ефективної системи державного управління, влада і політики кинулися «на авось» в світ ринкової економіки. «Досягнення» видно кожному і не озброєним оком: Україна перетворилася в державу непотрібних людей.
Докладніше
Разразившийся кризис обнажил самые отвратительные черты украинской власти

В принципе, 16 февраля произошло то, что рано или поздно должно было произойти: парламентская коалиция с треском развалилась. Все это сопровождалось огромным выбросом лжи, лицемерия, шкурничества и прочих нечистот, которыми с некоторых пор так богата украинская политическая «элита».
Докладніше
Останнім часом в українців різко зросли зарплати

Коли немає ні реформ, ні прогресу, ні реальних досягнень, владі — для збереження хоч якогось іміджу ­ залишається лише займатися підтасовуванням фактів і пускати мильні бульбашки брехливої статистики. Повною мірою це відноситься і до нинішнього уряду, який за рівнем брехні, лицемірства і цинізму нітрохи не поступається сво їм «попередникам».
Докладніше
Если называть вещи своими именами, то цены на лекарства являются одним из главных проявлений политики скрытого геноцида, которую власти Украины проводят по отношению к собственному населению. Для такой бесчеловечной политики эксперты даже название придумали – «пассивная эвтаназия» (эвтаназия – значит, умерщвление). Это значит, что значительная часть наших больных соотечественников просто не могут себе позволить лечение. Люди вынуждены тихо, постепенно умирать.
Докладніше
Насколько разбогатеют матери­одиночки?

Как уже сообщалось, Госбюджет­2016 принес много неприятных сюрпризов для социально уязвимых категорий населения. Изменился и порядок назначения пособия матерям­одиночкам – оно стало адресным, то есть полностью зависит от доходов семьи. Таким образом, для одних его размер увеличится, для других – уменьшится, а для третьих и вовсе останется в воспоминаниях.
Докладніше
У 2016­-му вартість квартплати зросте мінімум на третину

До останнього часу місцеві органи влади не наважувалися підвищувати квартплату, оскільки населення і без того до крайнощів розлючена подорожчанням газу, електрики, опалення, гарячої та холодної води. Але тепер у влади є залізний аргумент – набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг», яким забороняється встановлювати тарифи на житлокомпослуги нижче економічно обґрунтованого рівня.
Докладніше
Цены на продукты первой необходимости продолжают расти

Украинцы уже давно привыкли к печальной закономерности: если власти объявляют о повышении соцстандартов, кому­то повышают зарплаты, пенсии или социальные выплаты – значит, жди повышения цен на продукты. Эта причинно­следственная связь выглядит нерушимой уже многие годы, не стали исключением и последние «покращення».
Докладніше
Сьогодні вже можна з упевненістю говорити, що 2015-й рік став одним з найбільш важких і драматичних у всій історії незалежної України. За падінням економіки та зубожінням населення, його можна порівняти тільки з початком «лихих» 90-х, а за кількістю подій і напруженням громадських пристрастей – він взагалі поза конкуренцією. Також 2015-й запам'ятався величезною кількістю порожніх обіцянок, нездійснених надій і нереалізованих реформ, які спочатку позиціонувалися владою як «революційні перетворення». Освітити всі ці події в рамках газетної статті просто неможливо – наведемо лише основні віхи.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Последнее заседание Верховной Рады перед летним отпуском. Крик Ляшко: - Я посланник Бога! Крик Парубия: - Я никого не посылал! Выключите ему микрофон!

Вітання
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ!

Сердечно вітаю вас з святом Першотравня! Бажаю кожному з вас здійснення сподівань на успіх, добробут і родинне щастя, на мир в Україні, на верховенство правди і справедливості в суспільному житті!

Такі вітання ми можемо слати усім порядним людям: близьким, знайомим, друзям…, розуміючи, однак, що до здійснення згаданих бажань відстань велика. Причому, вітаючи усіх, хто сприймає Першотравень святом, ми частіше не заглиблюємось до його історичних коренів. Просто поважаємо традицію відзначення солідарності людей праці, відстоювання миру між людьми і держа-вами. Саме так сприймається це свято в багатьох зарубіжних країнах, особливо очолюваних представниками соціалістичних чи соціалдемократичних партій. В нинішній Україні, не зважаючи на офіційно святковий статус 1 травня, знайдуться темні сили (і одурманені ними люди), що намагатимуться паплюжити і цей день, і тих, для кого він небуденний. Не дивуйтеся з того і не думайте, що вони «не знають, що творять». Знають! Їхня мета – розколоти суспільство, посилити настрої нетерпимості та ненависті, прикриваючись часто «патріотичними» гаслами. Прикро, що на їх боці (явно або приховано) знаходиться нинішня влада. І це теж одна з причин добиватися зміни її і в персональному втіленні, і в організації як системи. Довкола такої потреби слід гуртуватися усім, хто розуміє, – краще життя можливе лише внаслідок згуртованості небайдужих людей. Таких, як ви.

З святом, дорогі друзі і товариші!
Олександр МОРОЗ
Голова Соціалістичної партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse