Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Презентацією збірки не обмежується роль цієї передмови. Вона – її частина, те, що не вдалося (не зумів, не встиг) передати віршованим текстом. Оминаю слово «поетичним», бо знаю, стосовно кого воно годилося б насправді. Тих авторів знаю, шаную, на них орієнтуюсь.
Моя, так би мовити, творча майстерня – публіцистика, наповнена живим болем людей, розумінням (сподіваюсь) їхніх проблем і проблем держави, неспокоєм і невдоволеністю від того, що… такі ми є. «Ми» – загал українства. Ми втрачаємо державу – основу гідності кожного, нашої спільної перспективи. Втрачаємо бездумно, легковажно, продовжуючи тішитися легендами про нашу тисячолітню історію та героїчну боротьбу за сво-боду. Немає чим тішитися, стверджують це прагматики, мільйонами залишаючи рідні місця в пошуках умов життя, кот-рі, в нинішній час хоч приблизно мала би задовольнити наша країна, наша держава.
Докладніше
Яким чином скоротити відстань між багатіями та бідними?
Чи це взагалі можливо та при яких умовах? Це питання дуже широке. Відповідь на нього – вся програмна заява політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”.
Докладніше
Хоча тарифи на газ та опалення в Україні вже й так не можна співставити з реальними доходами більшості населення, цієї осені вони можуть підвищитися ще більше.
Для цього є всі передумови, створені самою ж українською владою: починаючи від «висосаної з пальця» формули розрахунку вартості газу для населення (за принципом імпортного паритету), і закінчуючи кабальними домовленостями з МВФ. Що ж очікує українців в прийдешньому опалювальному сезоні?
Докладніше
В засобах масової інформації йде полеміка, на телеекранах реклама щодо питань пов’язаних із землею, а саме її продажу. Варто зауважити, що земля, за Конституцією, загальнонародне багатство, вона не може бути товаром.
Люди готові продати свої акти на земельні паї. Треба їм таке право надати. Але покупцем через Земельний банк має виступати лише українська держава – так записано в програмному документі політичної партії "Олександра Мороза "За правду і справидливість". Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з «вільним обігом землі» в деяких країнах ЄС, про який вам не розкажуть українські ЗМІ.
Докладніше
Борьба с коррупцией, как самая изощренная форма коррупции
Вот уже продолжительное время, включая телевизор, граждане Украины где-то «за кадром» слышат тугой хруст и натужные стоны. Это президент Петр Порошенко и его соратники "ломают хребет коррупции". Этой набившей оскомину жвачкой народ кормят так долго, обильно и навязчиво, что даже неискушенные в политике люди стали задаваться вопросом: что же за всем этим стоит?
Докладніше
Для переважної більшості українського народу стала очевидною деградація суспільства: люди роз'єднані, злі, бездушні, втратили будь-яку віру і надію на краще майбутнє.
Чи можливі поліпшення в нашій країні, чи можлива соціальна справедливість? Чи зможе нинішня влада, яка була обрана народом і яка забула про це, служити на благо народу, а не в особистих інтересах?
Докладніше
Как до жирафа: наконец-то и до нашего правительства дошло, что управлять Украиной должны свои граждане.
Все мы хорошо помним, как сразу после победы Майдана на высшие руководящие посты в Украине стали набирать иностранцев – дескать, они не обросли коррупционными связями, имеют опыт успешных реформ, поэтому и у нас на-ведут порядок. Уже тогда в нашей стране раздавались здравомыслящие голоса, показывающие всю порочность такой практики, однако их никто не слушал. И вот, наконец, через три года сплошных провалов, в сознании "отцов нации" хоть что-то начало проясняться. Но измениться ли что-то к лучшему?
Докладніше
На прошлой неделе советник главы МВД, а в прошлом средней руки коррупционер Илья Кива объявил себя главой самой старой в Украине политической партии – СПУ.
Заявление подкреплено видео с некоего собрания, кото-рое Кива назвал съездом партии. На видео присутствовала даже партийная печать, однако большинство людей, чьи имена ассоциируются с партией, назвали съезд постановкой и отрицают его легитимность. Пресса тем временем во-спринимает происходящее как шоу абсурда, избегая серьезного анализа ситуации. Между тем, ситуация того требу-ет. В конце концов, захват партии – явление новое в отечественной политике. И это не случайно. Раньше прибыль приносило производство – и захватывали предприятия. Сегодня же куда выгоднее держать политическое шапито.
Докладніше
Перед відходом на канікули, народні депутати все-таки прийняли в першому читанні урядовий проект пенсійної реформи.
За ухвалення законопроекту №6614 за основу проголосували 282 депутати з 226 мінімально необхідних. Нагадаємо, що проведення пенсійної реформи є однією з ключових умов Міжнародного валютного фонду для подальшої співпраці з Україною.
Докладніше
Активисты одесской националистической организации "Рада громадської безпеки" предложили запре-тить транслировать на территории Украины детский мультфильм российского производства "Маша и медведь".
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse