Середа, 26 Вересня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Вересень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Якщо вірити рейтингу Всесвітнього економічного форуму, то за якістю автодоріг Україна посіла п'яте місце з кінця у світі (134 з 138) – гірше виявилися тільки Мавританія, Парагвай, Конго і Мадагаскар.

Нас впевнено обійшли навіть такі країни, як Мозамбік, Габон, Зімбабве, і настільки популярний серед українців Гондурас. Це говорить про те, що нам вже не варто тішити себе ілюзіями, порівнюючи Україну з Африкою. Тому що жоден пігмей не знає стільки способів крадіжки, скільки їх знає (і досконало володіє) звичайний український чиновник.
Докладніше
В українців забрали гроші, зекономлені на субсидії

Перед початком опалювального сезону українці, які користуються субсидіями, прийшли в абонвідділи підприємств ЖКГ ­ з метою провести звірку платежів. Однак там багатьох з них (в основному тих, хто використовує індивідуальне опалення) чекали неприємні сюрпризи. В результаті тепер одні вважають себе обкраденими, а інші несподівано для себе стали злісними боржниками.
Докладніше
Економісти, політики та громадські діячі все частіше говорять про те, що вимоги МВФ до України носять неприйнятний з точки зору національної безпеки характер, не враховують реальної ситуації в нашій країні, викликають зростання соціальної напруженості, і абсолютно не сприяють виведення нашої економіки з кризи. У зв’язку з цим закономірно постає два питання: чи потрібні нам такі позики, і чи можна обійтися без них?
Докладніше
Во что нашему обществу обходится деятельность «активистов»?

В свое время демократы вдоволь позубоскалили над выражением Ленина: «Каждая кухарка сможет управлять государством!». Обычно его приводили для того, чтобы выставить Советскую власть в неприг-лядном виде, показать ее как господство полных профанов и темных неучей. При этом мало кому известно, что на самом деле Ленин говорил: «Мы знаем, что любой чернорабочий и любая кухарка не способ-ны сейчас же вступить в управление государством» («Удержат ли большевики государственную власть», октябрь 1917-го).
Докладніше
Влада для нас не самоціль. Ми хочемо передати її народу

19 серпня цього року Міністерство юстиції зареєструвало партію “Правда і справедливість”. Установчий з’їзд партії відбувся 30 липня 2016 року. На з’їзді ухвалена програмна заява, Статут партії, сформоване її керівництво. Головою партії обрано Олександра Мороза, заступником голови – Василя Цушка.
Наш кореспондент звернувся з кількома запитаннями до Олександра Мороза. Пропонуємо вашій увазі продовження інтерв’ю з Головою нової партії.
Докладніше
Правительство выносит на суд общественности матерей-одиночек

Мы и не заметили, как на фоне теневой занятости, теневых зарплат и теневой экономики, у нас появился еще один теневой сектор – семейный. Это сногсшибательное открытие 26 сентября сделал министр соцполитики Андрей Рева, который остро раскритиковал систему социальной поддержки украинских матерей-одиночек.
Докладніше
Влада для нас не самоціль. Ми хочемо передати її народу

19 серпня цього року Міністерство юстиції зареєструвало партію “Правда і справедливість”. Установчий з’їзд партії відбувся 30 липня 2016 року. На з’їзді ухвалена програмна заява, Статут партії, сформоване її керівництво. Головою партії обрано Олександра Мороза, заступником голови – Василя Цушка.
Наш кореспондент звернувся з кількома запитаннями до Олександра Мороза. Пропо-нуємо вашій увазі продовження інтерв’ю з Головою нової партії.
Докладніше
22 сентября в Украине отмечался День партизанской славы

Сегодня этих людей уже почти не осталось среди нас, но героизм народных мстителей и подпольщиков забыть невозмож-но. О них до сих пор пишут научные труды, пишутся книги и снимаются кинофильмы. Это они делали жизнь оккупантов сплошным кошмаром даже в их глубоком тылу.
Докладніше
В країні ситуація катастрофічно ускладнюється. На Сході України йде війна, втрачено Крим. Є загроза втрати державності.

Зростає безробіття, шаленіють ціни і тарифи, права і свободи людей ігноруються. Поглиблюється прірва між владою і народом, люди залишають свою батьківщину… Наш кореспондент звернувся з кількома запитаннями щодо теперішньої ситуації в Україні до Олександра Мороза.
Докладніше
Вряд ли кто-то из простых украинцев может сказать доброе слово хотя бы об одном из бывших президентов Украины (о нынешнем деликатно умолчим).

По справедливости, за свои деяния все эти деятели должны отбывать пожизненные сроки заключения, однако они находятся на свободе, пользуются многочисленными льготами от государства (кроме Януковича, разумеется), и очень неплохо себя чувствуют.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Засідання Верховної Ради. Обговорюється економічна ситуація в Україні. Парубій: - Панове! Ситуація в країні критична. Захід кредитів більше не дає, в бюджеті дірка, грошей ні на що не вистачає. Є три способи виправити ситуацію: 1. Допомога позаземних цивілізацій. 2. Переможемо корупцію й вкладаємо гроші у власну промисловість. 3. Москалі, нарешті, здаються й виплачують нам контрибуцію за Донбас і Крим. Ляшко: - Фантастику одразу відкидаємо. Тому обговорюємо лише одне питання: як зв’язатися з позаземними скотиняками!

Вітання
Дорогі друзі! з початком біографії України! Біографії, поки що не такої привабливої, як того прагнуть більшість людей, але такої, яку ми, разом з народом забезпечимо обов’язково!
Зі святом вас!
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse