Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Новый трудовой кодекс окончательно развяжет руки работодателям
Все идет к тому, что уже через месяц-два в Украине появится новый Трудовой кодекс. Реформаторы объясняют это тем, что украинский КЗОТ был принят еще при социализме почти 50 лет назад, когда еще не было частной собственности. Поэтому он давно устарел и не соответствует новым требованиям. При этом представители власти без стеснения заявляют, что в новом документе будут существенно расширены права работодателей и, соответственно, урезаны права работников. Рассмотрим основные положения нового кодекса.
Докладніше
У Києві 17 вересня відбулось засідання «Круглого столу» з представників партій, громадських організацій, виробничників, фермерів, науковців, журналістів, відомих громадських діячів.
Предметом дискусії було питання землі сільськогосподарського призначення: її використання, можливість перетворення землі в товар, юридичного супроводу земельних відносин тощо. Свої думки найважливішого і найскладнішого питання учасники «Круглого столу» виклали в листі до очільників держави та у зверненні до народу.
Докладніше
"Стукачи" в законе: как это будет работать в Украине?
Похоже, что в борьбу с непобедимой украинской коррупцией вовлекается все население страны – по принципу: "Дело спасения утопающих – дело рук самих утопающих". Проще говоря, нам предлагают "стучать" по телефону и писать доносы на взяточников и коррупционеров. Борьба будет двух видов: за вознаграждение (до 10% от суммы возмещенных государству убытков или взятки), и "за спасибо" – из любви к жанру. Что об этом думают эксперты?
Докладніше
В Украине прогнозируют рост цен практически на все продукты
Несмотря на увеличение минимальных зарплат и пенсий, покупательская способность большинства украинцев не повышается, а во многих случаях – даже снижается. Причина понятна – хронический рост цен на продукты первой необходимости. Инфляция с легкостью сжирает все денежные добавки, а продукты, необходимые для нормальной жизнедеятельности, становятся все менее доступными. Судя по всему, "пайку" придется урезать и дальше. Приведем лишь краткий обзор прогнозов на этот счет.
Докладніше
Що стоїть за ліквідацією дитячих будинків в Україні
"Непотоплювана" голова МОЗ Уляна Супрун заявила про намір ліквідувати дитячі будинки. За її словами, вже з 1 січня 2020 го ці державні установи перестануть приймати дітей, а в 2023 році цілком припинять роботу. При цьому діти, що знаходяться в них, будуть повернуті батькам (або родичам), або передані в прийомні та патронажні сім'ї. Безумовно, за цим людоїдським рішенням стоїть банальне бажання заощадити бюджетні кошти на утриманні дитячих будинків. Однак експерти попереджають: це неминуче приведе країну до справжньої гуманітарної катастрофи.
Докладніше
22 ИЮНЯ - ДЕНЬ СКОРБИ И ЧЕСТВОВАНИЯ ПАМЯТИ ЖЕРТВ ВОЙНЫ
В последние годы многие наши СМИ охватила какая-то мания: глумиться над победой своего народа, а также злорадствовать над его неисчислимыми потерями в годы войны. Большей частью это делается от скудоумия, однако в ряде случаев определенно просматривается социальный заказ - в соответствии с указаниями местных и зарубежных "кукловодов". Однако правду уничтожить невозможно – как бы кто ни старался это сделать.
Докладніше
В Кабінеті міністрів України наполегливо працюють над подальшим посиленням умов при наданні громадянам субсидій та всіх інших видів соціальної допомоги.
За словами експертів, це прописано в меморандумі з МВФ, і наш "рідний" уряд вже досяг в цьому напрямку великих "успіхів": в 2018 році кількість субсидіантів скоротилося в 2,3 рази у порівнянні з 2017-м (з 7 до 3 млн сімей). І цей процес триває.
Докладніше
5 червня в Мінську почалося засідання Тристоронньої контактної групи з питань врегулювання конфлікту на Донбасі.
Головною темою зустрічі є звільнення полонених, а також питання безпеки. Як відомо, президент Володимир Зеленський обіцяв припинити війну на сході України і також організувати обмін полоненими. Однак мало хто знає про те, що конфлікт міг бути врегульовано ще після так званих перших Мінських угод, укладених 5 вересня 2014 року, причому без всяких політичних умов для нашої країни. Цим процесом займався тодішній заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Юрій Думанський. Чому ж провалився Мінськ-1? Про це – в інтерв'ю "Апострофу".
Докладніше
Незважаючи на закінчення опалювального сезону і настанням " літнього перепочинку",
високі тарифи на житлово-комунальні послуги продовжують висіти "дамокловим мечем" над населенням країни. І хоча одним з головних очікувань українців від нового президента є саме зниження непосильних тарифів, надії на це тануть з кожним днем.
Докладніше
Закончился учебный год, и у миллионов украинских родителей появилась новая головная боль
– куда пристроить своих детей на летний период? У кого есть возможность – отправляет их "на село" к бабушкам и дедушкам, другие оценивают свои финансовые возможности – хватит ли на путевку в детский лагерь… В такие моменты невольно вспоминается, как был организован детский отдых во времена "проклятого тоталитаризма".
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse