Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Президент Порошенко майже в кожній публічній заяві любить поговорити про досягнення в посиленні обороноздатності нашої країни: скільки нових видів озброєнь розробляється і спрямовується в армію, як добре наші солдати одягнені, взуті та нагодовані, і так далі. Проте факти говорять про інше.
Докладніше
З давніх часів відомо, що влада - це важке випробування для кожної людини.
Багаторічні спостереження за мешканцями нашого "політичного Олімпу" призводять до однозначного висновку: деяким людям високі посади суворо протипоказані. Кожен з нас і сам може бачити, як перебування в коридорах української влади згубним чином познача-ється на особі людини, сприяє його моральному розкладанню і розумовій деградації.
Докладніше
28 жовтня - день визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цьому році ми відзначили 73-ю річницю з часу, коли окупанти були остаточно вигнані з нашої землі.
Це було на Заході, в Закарпатті… Сьогодні війна йде на Сході. Нічого спільного вона не має з тією, яку розв’язала гітлерівська Германія. Але ж війна є війною… Не проводячи паралелі з тими подіями далекого 1944 року, наш кореспондент звернувся до Олександра Мороза з питанням:
Докладніше
Прожив более четверти века при капитализме, который у нас в Украине прижился в самой омерзительной своей форме, досыта нахлебавшись всех его "прелестей", поневоле начинаешь по-иному переосмысливать наше недав-нее "тоталитарное" прошлое.
То прошлое, когда государство бесплатно давало квартиры, и все мы жили без страха пе-ред завтрашним днем - с бесплатной медициной и образованием, стабильными ценами, копеечными тарифами, пол-ной занятостью и т.д. Тем более это уместно сделать сейчас – в канун 100-летия Великой Октябрьской социалистиче-ской революции.
Докладніше
Українському уряду не вдалося домовитися з МВФ про ціну газу
Схоже, що українська влада сама себе загнала у безвихідь. З одного боку, згідно з меморандумом з МВФ, вона повинна була вже з 1 жовтня підвищити і без того позамежні ціни на газ для населення - і гарантовано нарватися на потужний вибух народного обурення. Зрозуміло, що в нинішній ситуації, коли терпіння людей вже і так закінчується, вона не може собі цього дозволити. З іншого боку, проігнорувавши вимоги МВФ, влада ризикувала залишитися без чергового траншу, який їм потрібний, як доза наркоманові під час ломки. Залишалося одне: домовитися з міжнародними кредиторами…
Докладніше
Економісти про причини економічного занепаду держави
У світі давно відомо, що злиття влади і бізнесу - смертельно небезпечно для держави та її економіки. В той же час вже ні для кого не секрет, що в нашій країні влада і бізнес - це одно і те ж : президент - олігарх, парламентські партії - це олігархічні бізнес-структури, і усі вони разом призначають своїх міністрів в Кабмін, щоб керувати економікою. Звідси і результати.
Докладніше
Украина установила очередной антирекорд:
кроме лидирующих позиций по смертности населения, онкологическим и сердечно-сосудистым заболеваниям, разгулу эпидемий наркомании, туберкулеза, ВИЧ-СПИДа, и пр., мы еще оказались и самой психически больной нацией в Европе. Об этом свидетельствуют официальные данные Министерства социальной политики Украины.
Докладніше
Похоже, что «медовый месяц» украинской власти и Евросоюза закончился:
там все чаще задают неудобные вопросы и не верят постоянным отмазкам наших «керманычей» – потому что количество лжи с их стороны уже переполнило чашу терпения даже у деликатных и толерантных европейцев. Против нас уже ополчились венгры, румыны, болгары, поляки. Дальше – больше: в МИД Чехии украинских политиков уже назвали «питекантропами» – после того, как Гройсман публично назвал их президента Земана «душевнобольным», а депутат Верховной Рады – «падлюкой».
Докладніше
То чи підвищуватиметься комуналка в цьому опалювальному сезоні?
З деяких пір початок кожного нового опалювального сезону став сприйматися простими українцями не інакше, як "чорна смуга", а то і справжнє стихійне лихо. Це і не дивно – адже тепер, аж до травня, за комуналку треба буде віддавати значну (можливо – велику) частину сімейного бюджету, обмежуючи себе в найнеобхіднішому. І традиційне питання, над яким зараз сушать голови мільйони українців : чи підвищуватимуть і без того грабіжницькі тарифи? Спробуємо розібратися.
Докладніше
У Києві 30 вересня відбувся Всеукраїнський з’їзд соціалістів, соціал-демократів та профспілок.
Близько 2000 учасників зібралися в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України, більш відомому як Жовтневий палац, щоб проголосити про створення блоку «За простих людей».
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse