Понеділок, 20 Серпня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Чем запомнится 2016-й год для простых украинцев?

Сегодня уже можно с уверенностью говорить, что и 2016-й год не стал временем прорывов и достижений. Как и 2015-й, он запомнился, прежде всего, огромным количеством пустых обещаний, несбывшихся надежд и нереализованных реформ, а также дальнейшим ухудшением материального положения людей, опережающим ростом цен и тарифов, урезанием социальных прав граждан. Осветить все эти события в рамках газетной статьи просто невозможно – приведем лишь основные вехи.
Докладніше
Какими будут цены на основные продукты питания?

Судя по данным отечественных социологов и экономических экспертов, жизненный уровень "пересичного" украинца вошел в крутое пике, и все большему количеству наших граждан не хватает денег даже на самое необходимое. Одна из крупнейших торговых украинских сетей недавно опубликовала информацию, что стоимость среднего чека за два года уменьшилась на 54 процента.
Докладніше
Верховная Рада побила позорный "рекорд" предвыборной лжи

Как журналист, я всегда был благодарен нашим читателям за их активную жизненную пози-цию, в том числе за конкретные предложения, касающиеся улучшения нашей жизни. И пусть они не всегда обращены по адресу, но все же позволяют оценить: насколько же наши прави-тели осточертели нашему многострадальному народу.
Докладніше
Десять років стажу обійдеться в 84,5 тисячі гривень. Немає грошей - підеш на пен-сію пізніше

Життя майбутніх українських пенсіонерів незабаром може різко змінитися. Причому, це стосується не тільки людей передпенсійного віку, а й тих, хто тільки починає свою трудову діяльність. Їм не тільки мо-жуть підняти вік, який дає право на пенсію, а й запропонують заплатити за «недопрацьовані» роки.
Докладніше
Как в 2017-м заживут работники образования и медики

Чем ближе к Новому году, тем более щедрыми становятся обещания властей. Воображение уже рисует жизнерадостные картинки, на которых миллионы наших соотечественников потирают руки в предвкушении вдвое повышенных зарплат, а обнищавшие и оголодавшие пенсионеры с энтузиазмом планируют новые покупки после повышения и осовременивания их пенсий. Но особо радужные перспективы сулят нашим многострадальным медикам и работникам образования.
Докладніше
Українці з острахом очікують наступних платіжок за опалення

Квитанції на оплату тепла за жовтень викликали справжній шок, і внесли чимале занепокоєння в уми і душі співвітчизників - особливо тих, хто не оформив субсидію, і в чиїх будинках немає тепло-вих лічильників. На адресу тепловиків і влади всіх рівнів посипалися прокляття і звинувачення в брудних маніпуляціях, шахрайстві, а то і геноциді власного народу, - і вже тоді багато експертів про-гнозували, що уряд дасть "задній хід".
Докладніше
Влада приготувала українцям ще одну комунальну пастку

"Ганьба всім тим, хто за 24 роки не домігся дати людям можливість жити по­людськи. Я вам покажу, що таке управління державою!", ­ пафосно заявив Гройсман при вступі на посаду прем'єр­міністра. Судячи з усього, зараз він в черговий раз вирішив показати жеб-ракуючим українцям, що таке жити "по­людськи" і як керувати державою ­ і дозволив оплачувати послуги ЖКГ у розстрочку. "Це буде означати, що навантаження на місячний бюджет сім'ї стане менше", ­ заявив глава уряду.
Докладніше
Эксперты и политики уже привели бесчисленное множество доказательств того очевидного факта, что цена на газ для украинских потребителей (как бытовых, так и промышленных) безбожно завышена, а полученный «навар» идет в карманы олигархов и представителей власти.
Докладніше
Нехай Україна поки не може похвалитися зростанням виробництва і підвищенням матеріального добробуту людей, зате у нас є своє власне, національне економічне диво.

Полягає воно в тому, що з українця, який заробляє середньостатистичну зарплату в 5202 гривні (дані Держстату), податків здирають більше, ніж він отримує на руки.
Докладніше
Якщо вірити рейтингу Всесвітнього економічного форуму, то за якістю автодоріг Україна посіла п'яте місце з кінця у світі (134 з 138) – гірше виявилися тільки Мавританія, Парагвай, Конго і Мадагаскар.

Нас впевнено обійшли навіть такі країни, як Мозамбік, Габон, Зімбабве, і настільки популярний серед українців Гондурас. Це говорить про те, що нам вже не варто тішити себе ілюзіями, порівнюючи Україну з Африкою. Тому що жоден пігмей не знає стільки способів крадіжки, скільки їх знає (і досконало володіє) звичайний український чиновник.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Последнее заседание Верховной Рады перед летним отпуском. Крик Ляшко: - Я посланник Бога! Крик Парубия: - Я никого не посылал! Выключите ему микрофон!

Вітання
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ, ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ!

Сердечно вітаю вас з святом Першотравня! Бажаю кожному з вас здійснення сподівань на успіх, добробут і родинне щастя, на мир в Україні, на верховенство правди і справедливості в суспільному житті!

Такі вітання ми можемо слати усім порядним людям: близьким, знайомим, друзям…, розуміючи, однак, що до здійснення згаданих бажань відстань велика. Причому, вітаючи усіх, хто сприймає Першотравень святом, ми частіше не заглиблюємось до його історичних коренів. Просто поважаємо традицію відзначення солідарності людей праці, відстоювання миру між людьми і держа-вами. Саме так сприймається це свято в багатьох зарубіжних країнах, особливо очолюваних представниками соціалістичних чи соціалдемократичних партій. В нинішній Україні, не зважаючи на офіційно святковий статус 1 травня, знайдуться темні сили (і одурманені ними люди), що намагатимуться паплюжити і цей день, і тих, для кого він небуденний. Не дивуйтеся з того і не думайте, що вони «не знають, що творять». Знають! Їхня мета – розколоти суспільство, посилити настрої нетерпимості та ненависті, прикриваючись часто «патріотичними» гаслами. Прикро, що на їх боці (явно або приховано) знаходиться нинішня влада. І це теж одна з причин добиватися зміни її і в персональному втіленні, і в організації як системи. Довкола такої потреби слід гуртуватися усім, хто розуміє, – краще життя можливе лише внаслідок згуртованості небайдужих людей. Таких, як ви.

З святом, дорогі друзі і товариші!
Олександр МОРОЗ
Голова Соціалістичної партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse