Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО СТРЕМИТЕЛЬНО ТЕРЯЕТ ПОДДЕРЖКУ СРЕДИ СООТЕЧЕСТВЕННИКОВ
По Конституции Украины, следующие президентские выборы должны состояться уже в следующем году. Правда, все без исключения социологические исследования показывают, что у действующего "гаранта" Петра Алексеевича Порошенко нет никаких шансов повторно занять свой пост, а к 2019 году его положение еще более ухудшится. В этой связи многие аналитики уже сейчас задаются вопросом: какое будущее ожидает Порошенко, и не придется ли ему бежать из страны так же, как Януковичу?
Докладніше
ПРИХОВАНЕ ГОЛОДУВАННЯ - НОРМА ДЛЯ БІЛЬШОСТІ УКРАЇНЦІВ
Соціологічні опитування свідчать - при оцінюванні реформ питання матеріального добробуту впевнено вийшло на перше місце серед українців. Характерно, що попередні два роки головним питанням наші співгромадяни вважали боротьбу з корупцією. Експерти пояснюють: боротьба з корупцією - це, швидше, пріоритет для середнього класу, а ось виживання і доступні ціни - вимога бідного суспільства. За опитуванням компанії Nielsen, навіть страх перед війною на Сході вже не так лякає людей, як убогість і невпевненість в завтрашньому дні.
Докладніше
Віталій Федорович Скляров був радником Голови Верховної Ради України з питань енергетики.
З його експертними висновками я двічі офіційно звертався до президентів і прем’єрів, б’ючи тривогу: треба зайнятися енергетикою, інакше – біда! Даремно. Їм не дано… Просив Віталія Федоровича піти на колегію міністерства, пояснити суть небезпеки. Без особливого бажання пішов, але повернувшись, зробив висновок...
Докладніше
Хрестоматійне висловлювання Гоголя про те, що в нашій багатостраждальній Вітчизні є дві біди - дурні і дороги, на сьогодні слід було б підкоригувати:
злодії і дороги (хоча дурні теж нікуди не поділися). При цьому другою бідою у нас традиційно займаються представники першої. В результаті, нормальних доріг в Україні вже майже немає і, на думку багатьох експертів, саме це є причиною більшості аварій.
Докладніше
Віталій Федорович Скляров був радником Голови Верховної Ради України з питань енергетики.
З його експертними висновками я двічі офіційно звертався до президентів і прем’єрів, б’ючи тривогу: треба зайнятися енергетикою, інакше – біда! Даремно. Їм не дано… Просив Віталія Федоровича піти на колегію міністерства, пояснити суть небезпеки. Без особливого бажання пішов, але повернувшись, зробив висновок
Докладніше
С некоторых пор с упаковок продуктов в украинских магазинах стали исчезать зеленые логотипы "Без ГМО",
которые еще недавно были обязательным знаком отличия здоровой и безопасной пищи. Одновременно с этим изменилась и тональность публикаций в украинских СМИ: вместо разоблачительных публикаций о фатальных последствиях употребления ГМО, там теперь превалируют успокоительные тона: мол, весь мир ест – и ничего страшного! А в Верховной Раде готовятся принять законопроект, практически легализующий производство и употребление ГМО-продуктов.
Докладніше
Попросивши дозволу на публікацію глави із книжки «Сублимация времени»
(Виталий Скляров «Сублимация времени», издание второе, перед. и доп. –К: КВИЦ, 2017 – 484 стр. ИЛ.NSBN 978-617-697-078-1), блискучої в змістовному і літературному відношенні, запитав: - Ми наближаємось до точки біфуркації [неповернення – ред.]? - Мы ее, к сожалению, прошли. При нынешнем отношении к энергетике катастрофа неминуема, – відповів Великий Інженер, інтелігент, інтелектуал, Людина…
Докладніше
Святослав Вакарчук потрапив у трійку політичних лідерів країни
В Україні чергова сенсація: в трійці лідерів, що очолюють політичні рейтинги, несподівано засвітився поет, музикант і фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Правда, політтехнологи та експерти вважають, що соціологічні дослідження були кимось грунтовно проплачені, а результати рейтингів - безбожно сфальсифіковані, але диму без вогню не буває. Що ж усе це може значити?
Докладніше
Українцям обіцяють удвічі підвищити прожитковий мінімум
Одним з найважливіших положень державного бюджету є розмір прожиткового мінімуму - від якого безпосередньо залежить сума мінімальних зарплат і пенсій, більшості соціальних виплат та державної допомоги. Крім того, розмір окладів, доплат, винагород, інших виплат працівникам бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів встановлюватиметься в співвідношенні до прожиткового мінімуму, а не мінімальної зарплати, як було раніше.
Докладніше
Чтобы рассчитаться за коммуналку, украинцы уже начали брать кредиты
Как и следовало ожидать, преступная тарифная политика властей в сфере ЖКХ привела к рекордному росту задолженности населения перед поставщиками услуг – а ведь вся зима еще впереди. Так, если на конец 2015 года долг населения за услуги ЖКХ составлял 11,5 млрд. гривен, то в начале 2017 года эта сумма уже удвоилась (до 23,4 млрд. грн), а на сегодня она достигла 30-33 млрд. грн. И, судя по всему, это далеко не предел.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse