Середа, 19 Грудня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Грудень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Роздуми напередодні нового опалювального сезону
Як відомо, одна брехня породжує іншу. З часом це набуває характеру "снігової лавини", і якщо по цьому шляху йти достатньо довго, то неминуче настає момент, коли обирати доводиться не між правдою і брехнею, а між різними видами брехні. Саме це українці зараз можуть спостерігати, стежачи за виступами "лідерів нації" з питань ЖКГ.
Докладніше
ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
В час тяжких випробувань для народу і країни ми шукаємо відповідь на питання: що є причиною нинішнього стану людини і української держави? Узагальнюючою відповіддю буде висновок: в Україні грубо порушуються норми Конституції.
Докладніше
Рассуждения о визите в США и национальном достоинстве
Даже невооруженным глазом видно, что отношение украинских "отцов нации" к правящей верхушке западных стран пронизано самым омерзительным лизоблюдством и пресмыкательством. Особенно это заметно в отношении к высшим должностным лицам США, где холуяж и раболепие буквально зашкаливает и лезет из всех щелей. Хуже всего то, что эти люди действуют от имени государства Украина и всего нашего народа – то есть, ставят в унизительное положение всех нас.
Докладніше
Коли українська влада в черговий раз анонсує зростання доходів і підвищення рівня життя громадян, то мимоволі ловиш себе на думці: біля "штурвалу" нашого загального "корабля" опинилися або нікчемні брехуни, або жалюгідні дилетанти, які навіть не знають, що гроші беруться з економіки.
Докладніше
Демографы утверждают: остановить вымирание Украины уже невозможно
Так уж совпало, что как раз во время всеобщей эйфории по поводу открытия "безвиза" со странами Евросоюза, Институт демографии и социальных исследований НАНУ опубликовал свой очередной доклад. Перепечатывать его не имеет смысла – достаточно привести лишь вывод ведущего научного сотрудника института Лидии Ткаченко: "Депопуляция стала характерной чертой для Украины, и тенденцию сокращения населения преодолеть уже практически невозможно".
Докладніше
ЗВЕРНЕННЯ
Політичної ради партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість” до громадян України з нагоди 76–ї річниці початку Великої Вітчизняної війни
Велика Вітчизняна війна 1941- 45 років була найтяжчим із випробувань, пережитих народами СРСР, в їх числі – україн-цями. В тій війні, як стверджують чесні історики, вирішувалась доля не лише першої в світі соціалістичної держави, а й майбутнє цивілізації, прогресу і демократії. Німецький фашизм, котрий розв’язав другу світову війну, ставив за мету встановити своє панування над світом. На шляху фашистської навали став Радянський Союз, усі народи союзних респу-блік, гасло «Все для фронту, все для перемоги!» стало нормою життя радянських людей.
Докладніше
Чи може Україна зміцнити свою репутацію та імідж у ситуації системної кризи?
ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ
Молодий докторант предметом наукового інтересу вибрав комунікативні можливості держави. А вони мають без-посередній стосунок до суспільно-політичного життя. Тим і пояснюється зміст нашої з ним розмови.

Олександр Мороз


Докладніше
Чи може Україна зміцнити свою репутацію та імідж у ситуації системної кризи?

ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ

Молодий докторант предметом наукового інтересу вибрав комунікативні можливості держави. А вони мають безпосередній стосунок до суспільно-політичного життя. Тим і пояснюється зміст нашої з ним розмови.

,Олександр Мороз


Докладніше
Государственный долг уже несоизмерим с экономическими возможностями
По словам экономистов, стараниями нынешней власти Украина уже потеряла все шансы когда-нибудь вырваться из долговой кабалы - денег, полученных от экономического роста (если он еще будет) не хватит даже на обслуживание кредитов. Это значит, что наша страна с каждым годом будет нищать все больше и больше со всеми последствиями для населения. А все обещания "повышений" и "улучшений", которые сегодня щедро раздают "отцы нации", будут достигаться исключительно за счет еще большего погружения в долговую пропасть и раскручивания инфляции.
Докладніше
або на що вистачало середньої зарплати в СРСР?
Люди старшого віку люблять згадувати СРСР, коли, як відомо, і сонце світило яскравіше, і ковбаса була смачніша, і грошей на все вистачало.
Пропонуємо порівняти доходи різних категорій населення і вартість основних споживчих товарів. Ціни і доходи узяті за період 1975-1985 рр.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Засідання Верховної Ради. Обговорюється економічна ситуація в Україні. Парубій: - Панове! Ситуація в країні критична. Захід кредитів більше не дає, в бюджеті дірка, грошей ні на що не вистачає. Є три способи виправити ситуацію: 1. Допомога позаземних цивілізацій. 2. Переможемо корупцію й вкладаємо гроші у власну промисловість. 3. Москалі, нарешті, здаються й виплачують нам контрибуцію за Донбас і Крим. Ляшко: - Фантастику одразу відкидаємо. Тому обговорюємо лише одне питання: як зв’язатися з позаземними скотиняками!

Вітання
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за терпіння, талант та покликання сіяти добро і знання, за любов до дітей, до рідного краю. Ваші серця завжди наповнені теплотою, якою ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. На жаль, наша країна переживає важкі часи. Так звані реформатори завели в глухий кут всі галузі, в тому числі й освіту. Віри-мо, однак, в краще майбутнє нашої України. Разом ми зможемо побудувати високорозвинену європейську державу! Бажаємо вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя.

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse