Вівторок, 23 Жовтня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Жовтень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Мечта правительства: искоренить пенсионеров, как класс
После анализа правительственного законопроекта о пенсионной реформе, становится ясно лишь одно: власть Украины не способна ни на какие настоящие реформы. Более того, само это слово служит лишь "фиговым листком" для политики закручивания гаек и ограничения прав украинцев. И все это для того, чтобы получить очередной транш МВФ и тем самым хоть немного продлить агонию своего антинародного режима.
Докладніше
Чому українці переплачують в магазинах?
Азбука економіки свідчить, що рівень добробуту населення залежить не від величини зарплат і пенсій, а від співвідношення доходів і цін на життєво необхідні товари та послуги. І гнітюча бідність більшості українців пояснюється тим, що ціни на ліки, продукти першої необхідності, тарифи ЖКГ пішли в глибокий відрив від платоспроможності населення. При цьому у нас чомусь майже не говорять про те, що в цю вартість входить ще і грабіжницький ПДВ.
Докладніше
Надежды на субсидии в новом отопительном сезоне тают на глазах
Видимо, субсидии уже выполнили свое главное предназначение: предотвратили массовые гражданские протесты после многократного повышения тарифов на жилищно-коммунальные услуги. Теперь правительство будет постепенно от-учать "разбаловавшихся" украинцев от этой "халявы". Как известно, с этой целью 26 апреля Кабмин принял постанов-ление №300, в соответствии с которым вносятся изменения в порядок назначения и предоставления субсидий - они вступили в силу с 1 мая.
Докладніше
Успіх Еммануеля Макрона на виборах Президента Франції породив відповідні очікування і у нас. Останні три тижні від самих різних людей - журналістів, політиків і простих громадян - я чую одне і теж питання: Чи з'явиться свій Макрон в Україні? І це не тільки наслідок підвищеного медіа-галасу з приводу президентських виборів у Франції. В умовах, коли дві третини населення країни не довіряє жодному з нинішніх політичних лідерів, абсолютно природним є виникнення політичного попиту на свого Макрона - молодого, красивого і, звичайно, нового, "позасистемного" лідера, тобто не пов'язаного з нинішніми політичними тусовками та її сумнівними звичаями. Це потенційний запит на лідера нового політичного покоління.
Докладніше
Українська влада потрапила в повну політичну залежність від своїх кредиторів і змушена за багатьма напрямками проводити політику, яка не відповідає інтересам українського народу, вважає екс-міністр економіки Віктор Суслов.
Про те, чим загрожує для України зростання державного боргу, чим обернеться для простих громадян дозвіл продажу сільгоспземель Віктор Іванович розповідає в цьому інтерв’ю.
Докладніше
Правительство своими руками лишает бюджет огромных денег и подталкивает народ к активному самогоноварению
В логике действий украинского правительства зачастую есть что-то убийственное по отношению к здравому смыслу. Примеров тому – масса, и один из них – это цены на алкоголь, которые уже давно ушли в глубокий отрыв от покупательской способности населения. Абсурдность ситуации в том, что в нашей стране существуют колоссальные традиции самогоноварения, а теневая экономика очень успешно конкурирует с официальной.
Докладніше
Якого "досягнення" домігся Гройсман за рік свого правління?
Не таємниця, що головним підсумком прем'єрства Арсенія Яценюка стала загальна ненависть і презирство до нього з боку простого народу. Причому, ці почуття значною мірою поширюються і на керовану ним політичну силу – "Народ-ний фронт". Після того, як уряд очолив Володимир Гройсман, багато хто очікував хоч якесь зрушення на краще – але знову жорсто-ко прорахувався.
Докладніше
Почему нам нужно возро-дить Первомай
Будем смотреть правде в глаза: олигархические власти Украины уже и так поставили трудящихся на колени, но и этого им кажется мало. Их цель – полностью дискредитировать саму идею борьбы трудящихся за свои права. Поэтому все чаще раздаются голоса о том, что Первомай якобы является «пережитком тоталитарного советского прошлого», ко-торый подлежит «декоммунизации», и этот день вообще следует исключить из списка государственных праздников, объявив обычным рабочим днем.
Докладніше
Тепер можна почути різні думки про святкування і Першого Травня, і Дня Перемоги. В тому нічого дивного не-має. І свою думку я не хочу нікому нав’язувати.
Але я знаю багатьох людей, котрі відчувають прикрість від роз’єднаності суспільства, від втрати того, що раніше назива-лось «колективістські начала». Чому, власне, «називалось»? Відчуття колективізму нам потрібне і тепер, якщо ми справді прагнемо змінити Україну в кращий бік.
Докладніше
Багато експертів відзначають, що безперервна політична турбулентність ставить під сумнів будь-які довгострокові проекти в економіці країни.
В якому ж зараз стані перебуває економіка України, про перспективи розвитку зони вільної торгівлі з Євросоюзом, про фінанси та економіку країни розповів екс-міністр економіки, заслужений економіст України Віктор Суслов.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Засідання Верховної Ради. Обговорюється економічна ситуація в Україні. Парубій: - Панове! Ситуація в країні критична. Захід кредитів більше не дає, в бюджеті дірка, грошей ні на що не вистачає. Є три способи виправити ситуацію: 1. Допомога позаземних цивілізацій. 2. Переможемо корупцію й вкладаємо гроші у власну промисловість. 3. Москалі, нарешті, здаються й виплачують нам контрибуцію за Донбас і Крим. Ляшко: - Фантастику одразу відкидаємо. Тому обговорюємо лише одне питання: як зв’язатися з позаземними скотиняками!

Вітання
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за терпіння, талант та покликання сіяти добро і знання, за любов до дітей, до рідного краю. Ваші серця завжди наповнені теплотою, якою ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. На жаль, наша країна переживає важкі часи. Так звані реформатори завели в глухий кут всі галузі, в тому числі й освіту. Віри-мо, однак, в краще майбутнє нашої України. Разом ми зможемо побудувати високорозвинену європейську державу! Бажаємо вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя.

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse