Вівторок, 23 Жовтня 2018,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Жовтень» «2018»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


В Украине есть Президент Порошенко – гарант Конституции и соблюдения прав каждого украинца. Имеется генпрокурор Луценко, отвечающий за соблюдение законности в стране. Есть также министр внутренних дел Аваков, ответственный за реализацию государственной политики в сфере защиты прав и свобод граждан.
Вчера и сегодня в истории с товарищем Саа…(ах, таким нехорошим Михаилом Никанозовичем) вышеперечисленные государственные деятели продемонстрировали, что...
Докладніше
Еще рекорд: Украина в топ-5 стран с самыми худшими до-рогами в мире
Если честно, то писать о наших убитых дорогах просто надоело. На протяжении длительного времени, из года в год мы слышим одни и те же заклинания властей о грядущих "прорывах" в этой сфере, однако дороги становятся все хуже, а финансирование их ремонта по-прежнему остается самым мутным омутом в общем болоте украинской коррупции.
Докладніше
Презентацією збірки не обмежується роль цієї передмови. Вона – її частина, те, що не вдалося (не зумів, не встиг) передати віршованим текстом. Оминаю слово «поетичним», бо знаю, стосовно кого воно годилося б насправді. Тих авторів знаю, шаную, на них орієнтуюсь.
Моя, так би мовити, творча майстерня – публіцистика, наповнена живим болем людей, розумінням (сподіваюсь) їхніх проблем і проблем держави, неспокоєм і невдоволеністю від того, що… такі ми є. «Ми» – загал українства. Ми втрачаємо державу – основу гідності кожного, нашої спільної перспективи. Втрачаємо бездумно, легковажно, продовжуючи тішитися легендами про нашу тисячолітню історію та героїчну боротьбу за сво-боду. Немає чим тішитися, стверджують це прагматики, мільйонами залишаючи рідні місця в пошуках умов життя, кот-рі, в нинішній час хоч приблизно мала би задовольнити наша країна, наша держава.
Докладніше
Яким чином скоротити відстань між багатіями та бідними?
Чи це взагалі можливо та при яких умовах? Це питання дуже широке. Відповідь на нього – вся програмна заява політичної партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість”.
Докладніше
Хоча тарифи на газ та опалення в Україні вже й так не можна співставити з реальними доходами більшості населення, цієї осені вони можуть підвищитися ще більше.
Для цього є всі передумови, створені самою ж українською владою: починаючи від «висосаної з пальця» формули розрахунку вартості газу для населення (за принципом імпортного паритету), і закінчуючи кабальними домовленостями з МВФ. Що ж очікує українців в прийдешньому опалювальному сезоні?
Докладніше
В засобах масової інформації йде полеміка, на телеекранах реклама щодо питань пов’язаних із землею, а саме її продажу. Варто зауважити, що земля, за Конституцією, загальнонародне багатство, вона не може бути товаром.
Люди готові продати свої акти на земельні паї. Треба їм таке право надати. Але покупцем через Земельний банк має виступати лише українська держава – так записано в програмному документі політичної партії "Олександра Мороза "За правду і справидливість". Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з «вільним обігом землі» в деяких країнах ЄС, про який вам не розкажуть українські ЗМІ.
Докладніше
Борьба с коррупцией, как самая изощренная форма коррупции
Вот уже продолжительное время, включая телевизор, граждане Украины где-то «за кадром» слышат тугой хруст и натужные стоны. Это президент Петр Порошенко и его соратники "ломают хребет коррупции". Этой набившей оскомину жвачкой народ кормят так долго, обильно и навязчиво, что даже неискушенные в политике люди стали задаваться вопросом: что же за всем этим стоит?
Докладніше
Для переважної більшості українського народу стала очевидною деградація суспільства: люди роз'єднані, злі, бездушні, втратили будь-яку віру і надію на краще майбутнє.
Чи можливі поліпшення в нашій країні, чи можлива соціальна справедливість? Чи зможе нинішня влада, яка була обрана народом і яка забула про це, служити на благо народу, а не в особистих інтересах?
Докладніше
Как до жирафа: наконец-то и до нашего правительства дошло, что управлять Украиной должны свои граждане.
Все мы хорошо помним, как сразу после победы Майдана на высшие руководящие посты в Украине стали набирать иностранцев – дескать, они не обросли коррупционными связями, имеют опыт успешных реформ, поэтому и у нас на-ведут порядок. Уже тогда в нашей стране раздавались здравомыслящие голоса, показывающие всю порочность такой практики, однако их никто не слушал. И вот, наконец, через три года сплошных провалов, в сознании "отцов нации" хоть что-то начало проясняться. Но измениться ли что-то к лучшему?
Докладніше
На прошлой неделе советник главы МВД, а в прошлом средней руки коррупционер Илья Кива объявил себя главой самой старой в Украине политической партии – СПУ.
Заявление подкреплено видео с некоего собрания, кото-рое Кива назвал съездом партии. На видео присутствовала даже партийная печать, однако большинство людей, чьи имена ассоциируются с партией, назвали съезд постановкой и отрицают его легитимность. Пресса тем временем во-спринимает происходящее как шоу абсурда, избегая серьезного анализа ситуации. Между тем, ситуация того требу-ет. В конце концов, захват партии – явление новое в отечественной политике. И это не случайно. Раньше прибыль приносило производство – и захватывали предприятия. Сегодня же куда выгоднее держать политическое шапито.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Засідання Верховної Ради. Обговорюється економічна ситуація в Україні. Парубій: - Панове! Ситуація в країні критична. Захід кредитів більше не дає, в бюджеті дірка, грошей ні на що не вистачає. Є три способи виправити ситуацію: 1. Допомога позаземних цивілізацій. 2. Переможемо корупцію й вкладаємо гроші у власну промисловість. 3. Москалі, нарешті, здаються й виплачують нам контрибуцію за Донбас і Крим. Ляшко: - Фантастику одразу відкидаємо. Тому обговорюємо лише одне питання: як зв’язатися з позаземними скотиняками!

Вітання
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за терпіння, талант та покликання сіяти добро і знання, за любов до дітей, до рідного краю. Ваші серця завжди наповнені теплотою, якою ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. На жаль, наша країна переживає важкі часи. Так звані реформатори завели в глухий кут всі галузі, в тому числі й освіту. Віри-мо, однак, в краще майбутнє нашої України. Разом ми зможемо побудувати високорозвинену європейську державу! Бажаємо вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя.

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse