П`ятниця, 18 Січня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Вечный огонь в Киеве фашисты залили цементом
Киев был освобождён от немецко-фашистских захватчиков утром 6 ноября 1943 года усилиями 1-го Украинского фронта под коман-дованием генерала армии Николая Фёдоровича Ватутина. Фашисты, которых якобы по официальным сообщениям власти в Украине нет, 6 ноября 2017 года вечером, залили це-ментом мемориал “Вечный огонь” в парке Славы. Будут ли разыскиваться представители Гитлера в столице Украины? Хотя, вероятнее всего, проведут розыскные мероприятия, но ничего так и не найдут. И через несколько дней это событие станет лишь очередной страницей в истории пассивности и не только киевлян…
Докладніше
Підвищення рівня доходів населення
Головним інвестором економіки може бути лише населення, здатне створювати попит на товари, а звідти бере початок весь ланцюжок стимулювання виробництва, розвитку його галузей.
Сплановане знищення загальнодоступної медицини.
Ще раз повторю азбучне: все розпочинається з виробництва, власної економіки, зайнятості людей, нормальної зарплати. Всього цього в Україні немає. Нинішня економіка – це конвульсії колишнього народногосподарського комплексу, який відносив Україну до числа найрозвиненіших країн Європи.
Докладніше
Усім розсудливим людям вже давно ясно, що досягнення миру, забезпечення стабільного розвитку і подолання розколу в суспільстві можливе лише за умови позаблокового статусу України. На цьому постійно наполягали і наполягають соціалісти.
Проте нинішня влада з приводу і без стверджує про необхідність вступу до НАТО, що ніби-то буде "запорукою процвітання" нашої країни.
Докладніше
Вечный огонь в Киеве фашисты залили цементом.
Фашисты, которых якобы по официальным сообщениям власти в Украине нет, 6 ноября 2017 года вечером, очевидно, в честь годовщины освобождения столицы Украины, залили цементом мемориал “ Вечный огонь” в парке Славы. Об этом во вторник, 7 ноября, проинформировали общественность многие СМИ. О происшествии коммунальным службам сообщил проходивший мимо гражданин. Прибыв на место, полицейские обнаружили, что огонь действительно залили цементом, а возле него были оставлены еще 8 ведер. Стражи порядка выясняют все обстоятельства данного небывалого инцидента. Будут ли разыскиваться представители Гитлера в столице Украины? Хотя, вероятнее всего, проведут розыскные мероприятия, но ничего так и не найдут. И через несколько дней это событие станет лишь очередной страницей в истории пассивности и не только киевлян…
Докладніше
Це вже виглядає якимось мазохізмом:
якщо наша країна чимось і виділяється на тлі інших держав - то винятково в негативному плані. У цьому матеріалі зібрана лише невелика підбірка свіжих "антирекордів", яких Україна досягла під "чуйним керівництвом" нинішньої влади.
Докладніше
Президент Порошенко майже в кожній публічній заяві любить поговорити про досягнення в посиленні обороноздатності нашої країни: скільки нових видів озброєнь розробляється і спрямовується в армію, як добре наші солдати одягнені, взуті та нагодовані, і так далі. Проте факти говорять про інше.
Докладніше
З давніх часів відомо, що влада - це важке випробування для кожної людини.
Багаторічні спостереження за мешканцями нашого "політичного Олімпу" призводять до однозначного висновку: деяким людям високі посади суворо протипоказані. Кожен з нас і сам може бачити, як перебування в коридорах української влади згубним чином познача-ється на особі людини, сприяє його моральному розкладанню і розумовій деградації.
Докладніше
28 жовтня - день визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цьому році ми відзначили 73-ю річницю з часу, коли окупанти були остаточно вигнані з нашої землі.
Це було на Заході, в Закарпатті… Сьогодні війна йде на Сході. Нічого спільного вона не має з тією, яку розв’язала гітлерівська Германія. Але ж війна є війною… Не проводячи паралелі з тими подіями далекого 1944 року, наш кореспондент звернувся до Олександра Мороза з питанням:
Докладніше
Прожив более четверти века при капитализме, который у нас в Украине прижился в самой омерзительной своей форме, досыта нахлебавшись всех его "прелестей", поневоле начинаешь по-иному переосмысливать наше недав-нее "тоталитарное" прошлое.
То прошлое, когда государство бесплатно давало квартиры, и все мы жили без страха пе-ред завтрашним днем - с бесплатной медициной и образованием, стабильными ценами, копеечными тарифами, пол-ной занятостью и т.д. Тем более это уместно сделать сейчас – в канун 100-летия Великой Октябрьской социалистиче-ской революции.
Докладніше
Українському уряду не вдалося домовитися з МВФ про ціну газу
Схоже, що українська влада сама себе загнала у безвихідь. З одного боку, згідно з меморандумом з МВФ, вона повинна була вже з 1 жовтня підвищити і без того позамежні ціни на газ для населення - і гарантовано нарватися на потужний вибух народного обурення. Зрозуміло, що в нинішній ситуації, коли терпіння людей вже і так закінчується, вона не може собі цього дозволити. З іншого боку, проігнорувавши вимоги МВФ, влада ризикувала залишитися без чергового траншу, який їм потрібний, як доза наркоманові під час ломки. Залишалося одне: домовитися з міжнародними кредиторами…
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і, хоч в загальних рисах, означити сподівання на рік прийдешній. Оскільки для більшості наших читачів рік, що минає, багато радості не приніс, проведемо його з добром, дякуючи хоч за те, що він прожитий, уже став нашим.
А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і… зрушень. Надіюсь, позитивних зрушень.
Бажаю нашій країні і кожному з вас миру і благополуччя. Нехай під час політичних кампаній наші співвітчизники згадають, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сім'ї, громаді, краї і країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх.
І рік Свині нікому не підсуне свиню.
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse