П`ятниця, 18 Січня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


ФІНАНСУВАННЯ НАУКИ В УКРАЇНІ В 11 РАЗІВ МЕНШЕ, НІЖ В КРАЇНАХ АФРИКИ
Відомо, що під час однієї з єгипетських битв Наполеон Бонапарт віддав на перший погляд парадоксальну команду : « Віслюків і учених - в середину». Але якщо хтось подумає, що імператор не бачив особливої різниці між віслюками та ученими, то помилиться. Насправді, цим наказом Бонапарт показав прагнення узабезпечити незамінних в тих умовах в’ючних тварин, а також свою повагу і дбайливе відношення до представників науки.
Докладніше
З ПРИВОДУ УКРАЇНСЬКО – РОСІЙСЬКОЇ ДВОМОВНОСТІ
Народилася в Україні, закінчила школу в Україні, потім університет в Дніпропетровську, пропрацювала весь час теж в Україні. Я це до того, що я не з тих, що «понаехали», або « привезені» (за т. зв. Міністром культури Є. Нищуком). Тут моя Вітчизна. Звідси ж уся моя родина.Дивлячись на те, що відбувається зараз в моїй, тепер самостійній, країні ніяк не можу зрозуміти, коли і у кого щось перемкнуло в голові . Правда, інколи думаю: «А чи було там у чому перемикатися? Може то вже просто запрограмовано?» Якось моя молода сусідка розповіла, що з нею дуже неввічливо розмовляли в інституті, яким керує Вятрович. Здивувалася... Адже там сидить людина, якій платять гроші за те, щоб вона могла ввічливо і зрозуміло відповідати тим, хто звертається. Попросила телефон у сусідки. Що ж я почула? Що дзвонять усякі і т.д. і т.п. А закінчилася розмова тим, що та, що сиділа на тому кінці дроту (мабуть, в «кружевних трусиках») заявила мені: «Ви що хочете, щоб усі ходили у байових ретузах?» Вимову її намагаюсь зберегти. Добре, що під час розмови сиділа на стільці, а то ж могла опинитися на підлозі після такого глибокого змістовного доказу про кращі зміни у країні.
Докладніше
МАССОВЫЕ ВЫРУБКИ ЛЕСА ПРЕВРАЩАЮТ УКРАИНУ В ПУСТЫНЮ
Судя по всему, дикий и бандитский украинский капитализм противопоказан не только людям и сельскохозяйственным животным (вымирают и те, и другие), но и самой природе. В данном случае речь пойдет о лесах, которые уничтожаются самыми ударными темпами – как для внутреннего потребления (на дрова, древесный уголь и пр.), так и для экспортных поставок.
Докладніше
О тотальной и всеобъемлющей коррупции, которая, словно запущенная раковая опухоль, уже пустила свои метастазы во все части государственного "организма", - написаны тысячи статей.
По сути, сама эта тема уже порядком надоела и набила оскомину у граждан (тем более, что к лучшему ничего не меняется), однако сами власти и прикормленные ею журналисты дают все новые поводы для того, чтобы вновь поговорить об этом позорном явлении.
Докладніше
ІВАН ДРАЧ – ВЧОРА І СЬОГОДНІ
Під вечір того дня, коли Іван Драч уперше був обраний головою Народного руху України (тоді ще – «за перебудову»), зустрів його біля Будинку літераторів України на вулиці Орджонікідзе (тепер Банкова). Був Іван Федорович дуже засмучений. Я, хоч і знав, що отримаю відсіч, все ж на свою голову пожартував з приводу того, що тріумфатор такий понурий. Умить Драч розлютився і видав: «Ви Євгене Івановичу, завжди щось таке ляпните...» Далі прокотив по вулиці на мою адресу такого заковиристого матюгана, що я отетерів, роззявивши рота.
Докладніше
ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО СТРЕМИТЕЛЬНО ТЕРЯЕТ ПОДДЕРЖКУ СРЕДИ СООТЕЧЕСТВЕННИКОВ
По Конституции Украины, следующие президентские выборы должны состояться уже в следующем году. Правда, все без исключения социологические исследования показывают, что у действующего "гаранта" Петра Алексеевича Порошенко нет никаких шансов повторно занять свой пост, а к 2019 году его положение еще более ухудшится. В этой связи многие аналитики уже сейчас задаются вопросом: какое будущее ожидает Порошенко, и не придется ли ему бежать из страны так же, как Януковичу?
Докладніше
ПРИХОВАНЕ ГОЛОДУВАННЯ - НОРМА ДЛЯ БІЛЬШОСТІ УКРАЇНЦІВ
Соціологічні опитування свідчать - при оцінюванні реформ питання матеріального добробуту впевнено вийшло на перше місце серед українців. Характерно, що попередні два роки головним питанням наші співгромадяни вважали боротьбу з корупцією. Експерти пояснюють: боротьба з корупцією - це, швидше, пріоритет для середнього класу, а ось виживання і доступні ціни - вимога бідного суспільства. За опитуванням компанії Nielsen, навіть страх перед війною на Сході вже не так лякає людей, як убогість і невпевненість в завтрашньому дні.
Докладніше
Віталій Федорович Скляров був радником Голови Верховної Ради України з питань енергетики.
З його експертними висновками я двічі офіційно звертався до президентів і прем’єрів, б’ючи тривогу: треба зайнятися енергетикою, інакше – біда! Даремно. Їм не дано… Просив Віталія Федоровича піти на колегію міністерства, пояснити суть небезпеки. Без особливого бажання пішов, але повернувшись, зробив висновок...
Докладніше
Хрестоматійне висловлювання Гоголя про те, що в нашій багатостраждальній Вітчизні є дві біди - дурні і дороги, на сьогодні слід було б підкоригувати:
злодії і дороги (хоча дурні теж нікуди не поділися). При цьому другою бідою у нас традиційно займаються представники першої. В результаті, нормальних доріг в Україні вже майже немає і, на думку багатьох експертів, саме це є причиною більшості аварій.
Докладніше
Віталій Федорович Скляров був радником Голови Верховної Ради України з питань енергетики.
З його експертними висновками я двічі офіційно звертався до президентів і прем’єрів, б’ючи тривогу: треба зайнятися енергетикою, інакше – біда! Даремно. Їм не дано… Просив Віталія Федоровича піти на колегію міністерства, пояснити суть небезпеки. Без особливого бажання пішов, але повернувшись, зробив висновок
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і, хоч в загальних рисах, означити сподівання на рік прийдешній. Оскільки для більшості наших читачів рік, що минає, багато радості не приніс, проведемо його з добром, дякуючи хоч за те, що він прожитий, уже став нашим.
А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і… зрушень. Надіюсь, позитивних зрушень.
Бажаю нашій країні і кожному з вас миру і благополуччя. Нехай під час політичних кампаній наші співвітчизники згадають, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сім'ї, громаді, краї і країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх.
І рік Свині нікому не підсуне свиню.
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse