Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Или как в Украине борются со смертностью от ДТП
Казалось бы, тема "убитых" украинских дорог настолько "заезжена", что уже и сказать нечего. Но вот на днях мы в очередной раз получили международное признание – правда, как в большинстве случаев, со знаком "минус". Так, в мировом рейтинге качества дорог Украина заняла сто тридцатое место из ста тридцати семи возможных. Об этом свидетельствуют данные индекса глобальной конкурентоспособности Global Competitiveness Index 2017-2018.
Докладніше
"День знань" 1 вересня завжди займав і займає в нашому серці особливе місце - незалежно від того, в якому році ми розпрощалися зі школою.
Ось і цього року перший дзвінок пролунав для 450 тисяч першокласників - і це на 40 тисяч більше, ніж минулого року. На жаль, на сьогодні це чи не єдина хороша новина, що стосується сфери освіти України. Втім, судіть самі.
Докладніше
Заради валюти влада готова продати увесь урожай за кордон
В Україні невблаганно дорожчають продукти харчування, і надалі зростання цін тільки посилюватиметься. Урядовці пояснюють це "поважними причинами" - неврожаєм та збільшенням продовольчого експорту. Але що це означатиме для мільйонів незаможних українців?
Докладніше
Знову будемо міняти "шило на мило"?
Відгриміли паради, флешмоби, святкові салюти і урочисті промови. Життя повернулося у свою повсякденну колію - зі зростаючими цінами, постійною нестачею грошей, безробіттям, невлаштованістю та ін. І багато українців у черговий раз ставлять собі тяжке питання: чому наша країна за 27 років незалежності скотилася на узбіччя світового прогресу, і що треба зробити, щоб виправити це положення? Спробуємо розібратися.
Докладніше
Что дала украинской школе реформа образования
Нет нужды объяснять прописные истины, что эффективная система народного образования является абсолютно необходимым условием для прогресса и развития страны. К сожалению, сегодня эксперты отмечают в Украине совершенно противоположные процессы: усиливающуюся деградацию образования – на фоне экономической разрухи и развала промышленности.
Докладніше
День Незалежності відзначається у багатьох країнах світу.
Сама суть та зміст цього свята припускає своєрідний звіт про те, яких досягнень добилася країна за цей період. Дуже прикро, але навіть через 27 років української незалежності надзвичайно важко знайти сферу, де ми могли б похвалитися хоч якимись успіхами. Швидше, навпаки - практично за усіма головними показниками незалежна Україна безнадійно відстає від своєї попередниці - УРСР. Про це можна писати цілі томи, ми ж в цьому матеріалі просто візьмемо вибірково те, що "ближче до тіла" кожного українця.
Докладніше
Или кем хочет стать современная украинская молодёжь
По тому, какие профессии считаются самыми престижными и популярными среди молодежи – можно безошибочно судить не только о морально-психологическом климате в стране, но и об основных тенденциях развития общества и экономики. В этом плане весьма интересную информацию недавно предоставил Комитет Верховной Рады по вопросам науки и образования.
Докладніше
"Убожество в облегающей футболке и кепочке"
Скажу сразу: мне не доставляет никакого удовольствия копаться в "грязном белье" политиков. Скорее, наоборот: после ознакомления с биографией и деяниями того или иного деятеля, ощущаешь просто физическую потребность сходить сначала в баню, а потом – в церковь. Но иногда все-таки приходится выполнять эту "ассенизаторскую" работу, потому что многолетнее правление бандитов, воров и мошенников уже принесло неисчислимые беды нашему народу и государству. А поскольку они по-прежнему претендуют на высшие государственные посты, то народ должен знать своих "героев".
Докладніше
Як набути енергетичної незалежності та знизити ціни на газ для українців
Володимир Гройсман у черговий раз потішив українців: він знайшов спосіб відмовитися від імпортного російського газу. Після довгих та тяжких роздумів, прем'єр-міністра осяяла геніальна ідея: виявляється, для цього нам треба просто скоротити споживання газу і збільшити його власне видобування. Думка, безумовно, правильна. Бентежить лише те, що банальні, прописні істини чиновницькими мізками сприймаються, як деякі одкровення.
Докладніше
Яценюк: "стіна" - одне з найбільших досягнень майдану
Свого часу тільки найледачіший журналіст не писав про проект "Стіна" (так званий "Європейський вал"), який "прославився" виключно масштабними розкраданнями бюджетних коштів, а також своєю повною профанацією з військової точки зору.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse