Субота, 16 Грудня 2017,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Грудень» «2017»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Святослав Вакарчук потрапив у трійку політичних лідерів країни
В Україні чергова сенсація: в трійці лідерів, що очолюють політичні рейтинги, несподівано засвітився поет, музикант і фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Правда, політтехнологи та експерти вважають, що соціологічні дослідження були кимось грунтовно проплачені, а результати рейтингів - безбожно сфальсифіковані, але диму без вогню не буває. Що ж усе це може значити?
Докладніше
Українцям обіцяють удвічі підвищити прожитковий мінімум
Одним з найважливіших положень державного бюджету є розмір прожиткового мінімуму - від якого безпосередньо залежить сума мінімальних зарплат і пенсій, більшості соціальних виплат та державної допомоги. Крім того, розмір окладів, доплат, винагород, інших виплат працівникам бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів встановлюватиметься в співвідношенні до прожиткового мінімуму, а не мінімальної зарплати, як було раніше.
Докладніше
Чтобы рассчитаться за коммуналку, украинцы уже начали брать кредиты
Как и следовало ожидать, преступная тарифная политика властей в сфере ЖКХ привела к рекордному росту задолженности населения перед поставщиками услуг – а ведь вся зима еще впереди. Так, если на конец 2015 года долг населения за услуги ЖКХ составлял 11,5 млрд. гривен, то в начале 2017 года эта сумма уже удвоилась (до 23,4 млрд. грн), а на сегодня она достигла 30-33 млрд. грн. И, судя по всему, это далеко не предел.
Докладніше
На продуктовому ринку України господарює дикий, бандитський капіталізм
Підвищення цін на продукти харчування вже стало національним лихом і постійним головним болем українців, від якого не рятує ні "осучаснення" пенсій, ні " копійчані" підвищення соцстандартів. Практично кожен похід в магазин або на базар приносить масу неприємних сюрпризів - за словами продавців, починаючи з осені, вони переписують цінники на деякі товари по кілька разів в місяць.
Докладніше
Мій добрий знайомий, молодий учений – філософ з Івано-Франківська Ярослав Мельник прислав свою публікацію про Іудею епохи Ісуса Христа, яка, за його ж думкою, є публікацією про сучасну Україну.
Це зовсім не віддалене від суті міркування, хоч власне про Україну автор говорить небагато. Висновок про спорідненість давніх писань з ситуацією в нинішній Україні автор робить на підставі основоположної суті Нового завіту і ролі Сина Божого. Біблія, Євангеліє, Псалтир, праці видатних учених – теологів (Брянчанінова, зокрема) дозволяють популярно пояснити проблему віри і конфліктів, розв’язувати які, точніше: наставляти людей відповідним чином і мав посланець Бога.
Докладніше
В Україні знову стартувала компанія по приватизації підприємств з долею державного управління - вже ухвалений в першому читанні урядовий законопроект "Про приватизацію державного майна" (№ 7066).
Попередні два роки процес зривався, але тепер, впродовж 2017-2020 років уряд планує виставити на приватизацію 893 держпідприємства, розраховуючи отримати за них 22 млрд гривень. Для чого це робиться, і що з цього вийде?
Докладніше
Що спільного між Петром Порошенком і Робертом Мугабе
У другій половині листопада інформаційні агентства постійно повідомляли українців про урядову кризу в Зімбабве і про акції протесту проти 93-річного президента цієї країни Роберта Мугабе. Здавалося б, для нас значимість цієї події повинна плавно прагнути до нуля (де ми - і де Зімбабве), проте в Україні новина викликала якесь нездорове пожвавлення. Швидше за все, тому, що цей же сценарій зміни влади багато українців приміряють і до України.
Докладніше
Чому корпорація «Рошен»почала активно розвиватися саме тоді, коли Порошенко став президентом?
Останній скандал довкола президентської корпорації пов'язаний, як це не дивно, із офшорами. Через те, що нібито ко-рпорацію «Рошен» ніхто не хоче придбати, Порошенко віддав її в управління «сліпого трасту». Але під час скандального розслідування Paradise Papers, коли журналісти з 67 країн отримали доступ до нових секретних документів, які розкри-вають офшорні махінації представників світового істеблішменту, до засобів масової інформації потрапило листування юридичної компанії Avellum Partners, що обслуговує інтереси Петра Порошенка, з компанією Appleby. Остання, посилаю-чись на репутаційні втрати, відмовилась створювати офшор для Порошенка. Таким чином журналісти припустили, що Порошенко створив офшорну компанію не для того, аби передати «Рошен» у «сліпий траст», а щоб мінімізувати податки при продажі кондитерської корпорації.
Докладніше
Вечный огонь в Киеве фашисты залили цементом
Киев был освобождён от немецко-фашистских захватчиков утром 6 ноября 1943 года усилиями 1-го Украинского фронта под коман-дованием генерала армии Николая Фёдоровича Ватутина. Фашисты, которых якобы по официальным сообщениям власти в Украине нет, 6 ноября 2017 года вечером, залили це-ментом мемориал “Вечный огонь” в парке Славы. Будут ли разыскиваться представители Гитлера в столице Украины? Хотя, вероятнее всего, проведут розыскные мероприятия, но ничего так и не найдут. И через несколько дней это событие станет лишь очередной страницей в истории пассивности и не только киевлян…
Докладніше
Підвищення рівня доходів населення
Головним інвестором економіки може бути лише населення, здатне створювати попит на товари, а звідти бере початок весь ланцюжок стимулювання виробництва, розвитку його галузей.
Сплановане знищення загальнодоступної медицини.
Ще раз повторю азбучне: все розпочинається з виробництва, власної економіки, зайнятості людей, нормальної зарплати. Всього цього в Україні немає. Нинішня економіка – це конвульсії колишнього народногосподарського комплексу, який відносив Україну до числа найрозвиненіших країн Європи.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Об’ява. Куплю виграшний білет на будь-яку суму будь-якої лотереї удвічі дорожче суми виграшу (прізвище і партійність депутата… здогадайтесь самі).

Вітання
Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені добротою і співчуттям. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Політвиконком
політичної партії
“Олександра Мороза
“За правду і справедливість”

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse