Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Как в Украине сокращают количество пенсионеров
Мы уже неоднократно писали о том, как методично и системно власти Украины экономят на собственных гражданах, безжалостно отсекая их от скудной государственной помощи. Разумеется, этот процесс проходит под чутким руководством западных партнеров-кредиторов. Это и урезание льгот, и ужесточение правил назначения субсидий, и тотальная верификация получателей соцпомощи… Еще одним способом такой "экономии" стало сокращение пенсионеров.
Докладніше
Какую Украину мы оставим детям и внукам? О том, что по уровню загрязнения Украина давно и прочно занимает первое место в Европе – известно давно. Более того, согласно различным мировым рейтингам, по данному показателю мы уже вошли в число мировых лидеров, и «впереди» нас только самые отсталые страны Африки. Самое печальное, что состояние окружающей среды продолжает ухудшаться, и с каждым годом ситуация приближается к критической.
Докладніше
В эти дни исполняется 102 года со дня Великой Октябрьской революции, главным результатом которой стало создание первого в мире социалистического государства –
Советского Союза (1922 г.). И хотя в наши дни коммунистическая идеология официально запрещена, но никуда не денешься от одного (для кого-то, возможно, прискорбного) факта: большая часть ныне живущих украинцев – родом из Страны Советов. Более того – и молодые люди, родившиеся уже в независимой Украине, в своей жизни ежедневно и ежечасно пользуются плодами СССР.
Докладніше
Або чи може бути незалежною злісний боржник?
Дивлячись на зовнішню і внутрішню політику української влади, тільки дуже наївна людина ще може зберігати ілюзії про якусь "незалежність" нашої країни. І справа навіть не стільки в самих боргах, які бездумно набирала від імені народу влада, скільки в катастрофічному зниженні платоспроможності України: промисловість деградує, і розплачуватися з кредиторами доводиться або за рахунок нових позик, або шляхом розпродажу майна. У тому числі - землі.
Докладніше
Будни "аграрной сверхдержавы": украинцы массово избавляются от коров
Вот уже много лет Госстат Украины с завидной регулярностью сообщает нам о неуклонном сокращении молочного стада, и если так пойдет дальше, то в скором времени коров можно будет увидеть только в зоопарках. Хотя в народе именно корова всегда считалась "матушкой-кормилицей", и их стремительное вымирание за годы независимости – яркое свидетельство катастрофического упадка украинского села.
Докладніше
Украинцев предупредили о грядущем росте цен на гречку
Хронический рост цен на продукты питания по-прежнему остается одной из главных проблем небогатых украинцев – мизерные добавки к зарплатам и пенсиям даже близко не успевают за ценниками в магазинах. Чиновники обычно ссылаются на "уважительные причины" – неблагоприятные погодные условия, неурожай, мировую конъюнктуру и т.д. Но миллионам украинцев от этого не легче - многие просто вынуждены урезать свое меню, а от некоторых продуктов и вовсе отказываются.
Докладніше
Народні депутати України 17 жовтня прийняли в другому читанні законопроект про верифікацію субсидій, пенсій та інших державних виплат.
Закон передбачає тотальні перевірки всіх одержувачів державних і страхових виплат - пенсіонерів, студентів, малозабезпечених, людей з інвалідністю та інших соціально вразливих українців. Під окрему "роздачу" потраплять одержувачі субсидій. Подібну верифікацію планував ще уряд Гройсмана, але тоді Конституційний суд заблокував цей процес, посилаючись на порушення Конституції. Тепер же рішенням якогось місцевого чиновника у людини можуть відібрати і без того мізерну соціальну допомогу.
Докладніше
Два роки тому пішов від нас Анатолій Мартинович Пачевський – Герой України, один з провідників ідеї соціальної справедливості на Вінниччині,
видатний керівник господарства, очолюваного тепер його синами. Нехай нинішні «реформатори», продовжувачі чорної справи Кучми і КО, добиваючись продажу української землі, порівняють приведені цифри і факти: 1800 га землі, 77 цент/га урожай зернових, 100 тон/га внесення органіки, більше 10 тон молока – річний удій на корову, є елітний сад, свиноферма, пасіка… працює середня школа, дитячий садок, будинок культури, медичний пункт, збудований новий храм… 230 селян зайняті роботою, їхня місячна зарплата вища річної плати за паї в сусідніх, охоплених латифундіями, селах. (Для системи господарювання, застосованої латифундистами, в селі Радинка вистачило б 6 механізаторів. «Так має бути», – прорік на TV-шоу один з паркетних економістів. А Ігор та Валентин Пачевські вважають інакше: «Тоді б ми могли багатіти, а земля знищувалась би хімією,люди тікали б з України. У нас ніхто нікуди не рветься. Можна жити заможно на своїй Батьківщині».) Анатолій Пачевський готував до видання літопис родини і часу «Витоки…». Читайте передмову до твору Олександра Мороза.
Докладніше
Зарплаты бюджетникам: сладкие обещания и горькая реальность
Вполне вероятно, что в следующем году миллионы украинцев, которые трудятся в бюджетной сфере, останутся без существенных надбавок к зарплатам. Самая скандальная история сейчас разворачивается с работниками образования, хотя в большом "пролете" могут оказаться также медики и все прочие бюджетники. Почему так происходит, и на что реально могут рассчитывать миллионы украинских трудящихся?
Докладніше
На банковій розглядають два головних сценарії місцевих виборів
Володимир Зеленський хотів би замінити владу на всіх рівнях, але його Зе!команда не впевнена, що на місцях це вдасться зробити лише за рахунок бренду "Слуги народу", як це відбулося на виборах у парламент.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse