Середа, 24 Травня 2017,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Травень» «2017»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


Мечта правительства: искоренить пенсионеров, как класс
После анализа правительственного законопроекта о пенсионной реформе, становится ясно лишь одно: власть Украины не способна ни на какие настоящие реформы. Более того, само это слово служит лишь "фиговым листком" для политики закручивания гаек и ограничения прав украинцев. И все это для того, чтобы получить очередной транш МВФ и тем самым хоть немного продлить агонию своего антинародного режима.
Докладніше
Чому українці переплачують в магазинах?
Азбука економіки свідчить, що рівень добробуту населення залежить не від величини зарплат і пенсій, а від співвідношення доходів і цін на життєво необхідні товари та послуги. І гнітюча бідність більшості українців пояснюється тим, що ціни на ліки, продукти першої необхідності, тарифи ЖКГ пішли в глибокий відрив від платоспроможності населення. При цьому у нас чомусь майже не говорять про те, що в цю вартість входить ще і грабіжницький ПДВ.
Докладніше
Надежды на субсидии в новом отопительном сезоне тают на глазах
Видимо, субсидии уже выполнили свое главное предназначение: предотвратили массовые гражданские протесты после многократного повышения тарифов на жилищно-коммунальные услуги. Теперь правительство будет постепенно от-учать "разбаловавшихся" украинцев от этой "халявы". Как известно, с этой целью 26 апреля Кабмин принял постанов-ление №300, в соответствии с которым вносятся изменения в порядок назначения и предоставления субсидий - они вступили в силу с 1 мая.
Докладніше
Успіх Еммануеля Макрона на виборах Президента Франції породив відповідні очікування і у нас. Останні три тижні від самих різних людей - журналістів, політиків і простих громадян - я чую одне і теж питання: Чи з'явиться свій Макрон в Україні? І це не тільки наслідок підвищеного медіа-галасу з приводу президентських виборів у Франції. В умовах, коли дві третини населення країни не довіряє жодному з нинішніх політичних лідерів, абсолютно природним є виникнення політичного попиту на свого Макрона - молодого, красивого і, звичайно, нового, "позасистемного" лідера, тобто не пов'язаного з нинішніми політичними тусовками та її сумнівними звичаями. Це потенційний запит на лідера нового політичного покоління.
Докладніше
Українська влада потрапила в повну політичну залежність від своїх кредиторів і змушена за багатьма напрямками проводити політику, яка не відповідає інтересам українського народу, вважає екс-міністр економіки Віктор Суслов.
Про те, чим загрожує для України зростання державного боргу, чим обернеться для простих громадян дозвіл продажу сільгоспземель Віктор Іванович розповідає в цьому інтерв’ю.
Докладніше
Правительство своими руками лишает бюджет огромных денег и подталкивает народ к активному самогоноварению
В логике действий украинского правительства зачастую есть что-то убийственное по отношению к здравому смыслу. Примеров тому – масса, и один из них – это цены на алкоголь, которые уже давно ушли в глубокий отрыв от покупательской способности населения. Абсурдность ситуации в том, что в нашей стране существуют колоссальные традиции самогоноварения, а теневая экономика очень успешно конкурирует с официальной.
Докладніше
Якого "досягнення" домігся Гройсман за рік свого правління?
Не таємниця, що головним підсумком прем'єрства Арсенія Яценюка стала загальна ненависть і презирство до нього з боку простого народу. Причому, ці почуття значною мірою поширюються і на керовану ним політичну силу – "Народ-ний фронт". Після того, як уряд очолив Володимир Гройсман, багато хто очікував хоч якесь зрушення на краще – але знову жорсто-ко прорахувався.
Докладніше
Почему нам нужно возро-дить Первомай
Будем смотреть правде в глаза: олигархические власти Украины уже и так поставили трудящихся на колени, но и этого им кажется мало. Их цель – полностью дискредитировать саму идею борьбы трудящихся за свои права. Поэтому все чаще раздаются голоса о том, что Первомай якобы является «пережитком тоталитарного советского прошлого», ко-торый подлежит «декоммунизации», и этот день вообще следует исключить из списка государственных праздников, объявив обычным рабочим днем.
Докладніше
Тепер можна почути різні думки про святкування і Першого Травня, і Дня Перемоги. В тому нічого дивного не-має. І свою думку я не хочу нікому нав’язувати.
Але я знаю багатьох людей, котрі відчувають прикрість від роз’єднаності суспільства, від втрати того, що раніше назива-лось «колективістські начала». Чому, власне, «називалось»? Відчуття колективізму нам потрібне і тепер, якщо ми справді прагнемо змінити Україну в кращий бік.
Докладніше
Багато експертів відзначають, що безперервна політична турбулентність ставить під сумнів будь-які довгострокові проекти в економіці країни.
В якому ж зараз стані перебуває економіка України, про перспективи розвитку зони вільної торгівлі з Євросоюзом, про фінанси та економіку країни розповів екс-міністр економіки, заслужений економіст України Віктор Суслов.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Отримала зарплату. Банкомат видав якісь дивні звуки... Думаю – ржав

Вітання
9 травня 1945 року закінчилася Велика Вітчизняна війна – найкривавіша війна в історії земної цивілізації. Ціною незліченних жертв народи Європи і світу звільнилися від фашизму, сподіваючись, що ніколи вже ця коричнева чума не загрожуватиме людству.
Народ України – один із тих, хто поніс найстрашніші втрати в тій війні. Наші батьки, діди і прадіди продемонстрували взірець, як боронити свою землю від загарбників. Тож вклонімося пам’яті солдатів – відомих і безіменних, хто не повернувся з ратного поля, і тих, хто згодом помер від отриманих тяжких ран. Скажімо слова щирої подяки всім тим, хто доживає свого віку з важкими фізичними ранами і незагойним душевним болем. Схилимо голови перед подвигом співвітчизників, що кували перемогу на полях і в заводських цехах, віддаймо шану дітям війни – Перемога на всіх одна! Їхній приклад особливо вагомий тепер, коли вже не гітлерівські нацисти, а новий лукавий і підступний ворог посягає на нашу землю, ставлячи під сумнів священне право народу України на свою свободу і незалежність. Нелегка доля наших славних предків зобов’язує сьогодні кожного із нас зробити все, щоб захистити рідну Вітчизну, аби їхні безприкладні жертви не стали марними. Сердечно вітаємо зі святом Перемоги! Хай вічно живе пам’ять про воїнів – визволителів світу від фашизму! Нехай у нашій єдиній, демократичній, незалежній Україні завжди будуть мир, злагода, добробут і благополуччя!

Політвиконком політичної партії Олександра Мороза “За правду і справедливість”

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse