Неділя, 25 Червня 2017,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Червень» «2017»
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


ЗВЕРНЕННЯ
Політичної ради партії “Олександра Мороза “За правду і справедливість” до громадян України з нагоди 76–ї річниці початку Великої Вітчизняної війни
Велика Вітчизняна війна 1941- 45 років була найтяжчим із випробувань, пережитих народами СРСР, в їх числі – україн-цями. В тій війні, як стверджують чесні історики, вирішувалась доля не лише першої в світі соціалістичної держави, а й майбутнє цивілізації, прогресу і демократії. Німецький фашизм, котрий розв’язав другу світову війну, ставив за мету встановити своє панування над світом. На шляху фашистської навали став Радянський Союз, усі народи союзних респу-блік, гасло «Все для фронту, все для перемоги!» стало нормою життя радянських людей.
Докладніше
Чи може Україна зміцнити свою репутацію та імідж у ситуації системної кризи?
ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ
Молодий докторант предметом наукового інтересу вибрав комунікативні можливості держави. А вони мають без-посередній стосунок до суспільно-політичного життя. Тим і пояснюється зміст нашої з ним розмови.

Олександр Мороз


Докладніше
Чи може Україна зміцнити свою репутацію та імідж у ситуації системної кризи?

ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ

Молодий докторант предметом наукового інтересу вибрав комунікативні можливості держави. А вони мають безпосередній стосунок до суспільно-політичного життя. Тим і пояснюється зміст нашої з ним розмови.

,Олександр Мороз


Докладніше
Государственный долг уже несоизмерим с экономическими возможностями
По словам экономистов, стараниями нынешней власти Украина уже потеряла все шансы когда-нибудь вырваться из долговой кабалы - денег, полученных от экономического роста (если он еще будет) не хватит даже на обслуживание кредитов. Это значит, что наша страна с каждым годом будет нищать все больше и больше со всеми последствиями для населения. А все обещания "повышений" и "улучшений", которые сегодня щедро раздают "отцы нации", будут достигаться исключительно за счет еще большего погружения в долговую пропасть и раскручивания инфляции.
Докладніше
або на що вистачало середньої зарплати в СРСР?
Люди старшого віку люблять згадувати СРСР, коли, як відомо, і сонце світило яскравіше, і ковбаса була смачніша, і грошей на все вистачало.
Пропонуємо порівняти доходи різних категорій населення і вартість основних споживчих товарів. Ціни і доходи узяті за період 1975-1985 рр.
Докладніше
В соцмережах обговорюють рішення Київради про перейменування проспекту генерала Ватутіна в проспект Шухевича, яке викликало масу обурень серед блогерів.
Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з думкою людей та зробити свій висновок.
Докладніше
За витратами українців встановлять тотальне стеження
Гаманці українців візьмуть під контроль. Кабмін планує вже цього року розробити законопроект, який зобов'яже усіх українців декларувати свої доходи. Паралельно введуть автоматизовану систему обліку витрат: якщо виявиться, що сім'я витратила більше, ніж офіційно заробила, доведеться пояснювати фіскальній службі, де взяли гроші або заплатити штраф. Про це говориться в затвердженому нещодавно пріоритетному плані дій уряду на цей рік.
Докладніше
Украина до сих пор не может оправиться от приснопамятной "блокады Донбасса", в результате которой экономика страны понесла (и продолжает нести) колоссальные убытки, - и вот уже назревает "второй акт Мерле-зонского балета".
Снова, как черт из табакерки, выскочил Семен Семенченко и объявил о начале второго этапа экономической блокады. Теперь Семенченко намерен заняться "внутренними врагами", а именно - возвратом в государственную собственность предприятий, владельцы которых, по его мнению, не выполняют взятых на себя во время приватизации инвестиционных обязательств. Звучит красиво, патриотично и благородно, но что за этим кроется на самом деле?
Докладніше
Александр Мороз в канун третьего года президентства Петра Порошенко дал интервью интернет издательству «ПолитекА»: "Случайный ли он президент, есть ли на сегодня в стране реальная оппозиция, насколько избирательная модель соо-тветствует запросам и ожиданиям общества". С точкой зрения лидера политической партии Александра Мороза “За правду и справедливость” редакция знакомит наших читателей.
Докладніше
В Україні повітря просякнуте атмосферою еміграції. Поїхати хочуть мільйони. Будь-яка замітка на цю тему при-речена на популярність. Навіть онлайн заходи збирають повні зали. Звичайно, хотіти – не значить поїхати. Але хотіти поїхати - означає не бути щасливим на цьому місці. А які перспективи у країни, коли багато її мешканців нещасні?
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Отримала зарплату. Банкомат видав якісь дивні звуки... Думаю – ржав

Вітання
9 травня 1945 року закінчилася Велика Вітчизняна війна – найкривавіша війна в історії земної цивілізації. Ціною незліченних жертв народи Європи і світу звільнилися від фашизму, сподіваючись, що ніколи вже ця коричнева чума не загрожуватиме людству.
Народ України – один із тих, хто поніс найстрашніші втрати в тій війні. Наші батьки, діди і прадіди продемонстрували взірець, як боронити свою землю від загарбників. Тож вклонімося пам’яті солдатів – відомих і безіменних, хто не повернувся з ратного поля, і тих, хто згодом помер від отриманих тяжких ран. Скажімо слова щирої подяки всім тим, хто доживає свого віку з важкими фізичними ранами і незагойним душевним болем. Схилимо голови перед подвигом співвітчизників, що кували перемогу на полях і в заводських цехах, віддаймо шану дітям війни – Перемога на всіх одна! Їхній приклад особливо вагомий тепер, коли вже не гітлерівські нацисти, а новий лукавий і підступний ворог посягає на нашу землю, ставлячи під сумнів священне право народу України на свою свободу і незалежність. Нелегка доля наших славних предків зобов’язує сьогодні кожного із нас зробити все, щоб захистити рідну Вітчизну, аби їхні безприкладні жертви не стали марними. Сердечно вітаємо зі святом Перемоги! Хай вічно живе пам’ять про воїнів – визволителів світу від фашизму! Нехай у нашій єдиній, демократичній, незалежній Україні завжди будуть мир, злагода, добробут і благополуччя!

Політвиконком політичної партії Олександра Мороза “За правду і справедливість”

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse