Неділя, 31 Травня 2020,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Травень» «2020»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

З давніх часів відомо, що влада - це важке випробування для кожної людини. Багаторічні спостереження за мешканцями нашого "політичного Олімпу" призводять до однозначного висновку: деяким людям високі посади суворо протипоказані. Кожен з нас і сам може бачити, як перебування в коридорах української влади згубним чином познача-ється на особі людини, сприяє його моральному розкладанню і розумовій деградації.
Цього разу знову відзначився міністр соціальної політики Андрій Рева - на телеканалі "112 Україна", в програмі " Бацман". В ході передачі один з глядачів запитав, а ведуча продублювала питання: чи можна поховати людину на дві його пенсії, які після смерті виплачуються державою?
За словами жінки, після смерті матері вона отримала 2500 грн "похоронних" і у зв'язку з цим поцікавилася: під якою огорожею, і в якій картонній коробці можна поховати на ці гроші? У відповідь Рева глибокодумно помітив, що ховати батьків повинні їх діти, і не розраховувати при цьому на допомогу держави.
"Будь-який коментар буде цинічним, - сказав Рева. - Я теж ховав свого батька, і не на дві пенсії. Я, як син, знайшов мо-жливість вирішити це питання. У будь-якому випадку я не думаю, що когось можна поховати за дві пенсії. Це неможли-во", - помітив міністр.
Якщо узяти чисту суть питання, то особисто я абсолютно згоден з Андрієм Ревою: гідно поховати батьків - це святий обов'язок і християнський (мусульманський, іудейський - тут все єдино) обов'язок кожного з нас. І розраховувати на допомогу такої держави, як наша (особливо, якщо її очолюють такі чиновники і політики) - теж не варто. Коробить лише від слів "Я, як син, знайшов можливість вирішити це питання".
Для довідки: в серпні міністр Рева попросив 48 тисяч гривень надбавки до своєї "скромної" зарплати на вирішення по-бутових питань. У результаті його заробітна плата склала 81 тисячу 200 гривень (до речі, у його заступників - від 47,2 до 99,3 тисяч). З цієї суми посадовий оклад склав 10 тис. 909 грн, надбавка за вислугу років - 5454 грн, надбавка за роботу з секретними документами - 2182 грн, за інтенсивність праці - 10 тис. 909 грн І вже згадана допомога для вирішення соціа-льно-побутових питань - 47 тис. 965 гривен 67 копійок.
Якщо хтось подумає, що це - винятковий випадок, то помилиться. Наприклад, за грудень 2016 р. Рева отримав 140,6 тисяч гривень, за липень 2017-го - 102,8 тис. гривень і так далі.
Тут виникає тільки одне питання: чи може він після цього повчати просту українську пенсіонерку, яка отримує жалюгі-дну "мінімалку", - коли після вирахування витрат на оплату комунальних послуг і ліків їй доводиться жити буквально впроголодь? Мимоволі згадується аналогічний телеефір в серпні, коли Андрій Рева зробив інше "видатне відкриття", що пояснює бідність українського народу. Тоді він на усю країну заявив про те, що великі витрати на харчування українців (більше 50% від доходів) пояснюються не тим, що вони мало заробляють, а тим, що вони надто багато їдять. Тому, мов-ляв, ні на що інше і не залишається.
У приклад усім нам Андрій Рева привів німців, які, - в силу "своєї культури" - нібито їдять набагато менше українців, то-му проїдають усього лише 14% своїх доходів. Іншими словами, треба менше їсти - і тоді у нас звільняться гроші для зако-рдонних поїздок, покупки дорогих автомобілів, побутової техніки, і інших принад цивілізованого європейського життя. Тоді ця заява викликала великий громадський резонанс, і журналісти буквально "на пальцях", використовуючи дані Єв-ростату, довели усю безглуздість міністерських висновків. Як говорив філософ: "Недолік розуму найчастіше виявляється тоді, коли їм збираються хизуватися".
Заради справедливості варто сказати, що Андрій Рева - далеко не єдиний представник правлячої "еліти", відносно яких можна сказати: "ситий голодного не розуміє". У цьому плані всіх переплюнув "молодий та ранній" депутат Верховної Ради від БПП Олексій Мушак. Цей " вундеркінд" взагалі запропонував відмовитися від пенсійних виплат в Україні - і тоді у працюючих громадян з'явиться можливість більше заробляти, оскільки з них не вираховуватимуть відповідні податки. А пенсіонерів повинні годувати їх діти. За його словами, в Україні варто застосувати азіатський варіант вирішення пробле-ми:
"Відміна пенсій в обмін на економічне зростання. Тому що у нас дефіцит пенсійного фонду складає 150 мільярдів. Від-повідно, ці гроші все одно звідкись беруться для виплати пенсій? А вони беруться від того, що недофінансовуються шко-ли, дороги, лікарні. Тому я готовий прийняти консолідоване рішення, щоб відмінити пенсії, але зберегти ці гроші для економічного зростання", - підсумував депутат.
Тут мимоволі замислишся: що взагалі корисного і хорошого можуть зробити такі ось чиновники і депута-ти для народу?

Олександр ПОЛУЯНОВ


Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse