Неділя, 31 Травня 2020,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Травень» «2020»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

28 жовтня - день визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цьому році ми відзначили 73-ю річницю з часу, коли окупанти були остаточно вигнані з нашої землі. Це було на Заході, в Закарпатті…
Сьогодні війна йде на Сході. Нічого спільного вона не має з тією, яку розв’язала гітлерівська Германія. Але ж війна є війною…
Не проводячи паралелі з тими подіями далекого 1944 року, наш кореспондент звернувся до Олександра Мороза з питанням:

- Як припинити війну на Сході України та чи можна вважати військові дії ширмою для того, щоб продовжити життя теперішньої влади?


Можна вважати і так. Але проблема складніша. Її треба не коментувати, а вирішувати, безумство війни треба зупинити.
Вважаємо, що ця війна – тяжкий, масштабний, але, з огляду на перспективу розвитку держави, все-таки епізод. Ми ж торкаємося за-садничих речей, на основі яких країна розвивається тривалий період.
А війна на Донбасі, анексія Криму – події, що підтверджують наявність грубих помилок у внутрішній і зовнішній політиці, щоб не ска-зати про бездарність політики взагалі, про слабкість держави.
З початком війни (дивної, але все-таки війни) виявилося, що в нас нічим і нікому захищатись. Це не раз повторював президент, інші високопосадовці. Він не сказав, куди поділася наймогутніша частина колишньої армії СРСР, що дісталася Україні після 1991 року. В тому загадки немає. Все розкрадено. За які заслуги присвоювалися генеральські звання і нагороди, коли війська по суті своїй були потішни-ми, хіба що для парадів? Чому з оборонних підприємств нічого не закуповувалось для збройних сил, а самі підприємства знищувались? Чому руйнувалась система підготовки офіцерів, а кращі в Європі військові ВУЗи за наполяганням президентів і міністрів оборони за-кривались (Одеський інститут сухопутних військ, Полтавський і Сумський інститути для підготовки офіцерів-артилеристів і танкістів і багато інших)? Чому свідомо підривався престиж військового, найперше офіцера, який не відчував ні перспективи по службі, ні турбо-ти від держави про побут його і його сім'ї? Чому свідомо спотворювалась історія, в якій правдиві сторінки писалися і кров’ю українсь-ких солдатів, офіцерів, генералів і маршалів? Чому і сьогодні продовжується ганебна практика дискредитації тих, хто по праву має найбільше заслуг перед українським народом, чому владою підтримується приниження його захисників?
Все це доведеться виправляти, відновивши, точніше: встановивши повний контроль над східним кордоном, припинивши безглузду (з історичної точки зору) бойню на Донбасі, призвідці якої – правителі найперше РФ.
Чи здатна Україна виграти у РФ військову кампанію? Риторичне запитання. Герої, на жаль, умирають, їх уже багато тисяч. Мінські уго-ди при тому – погане маскування безвиході, яку бачимо ми, Кремль, весь світ.
Взагалі, треба знайти оптимальну форму взаємин. Коли між сусідами спільний кордон довжиною 2300 км, а вони ворогують…, перс-пективи нема для обох сусідів. Це очевидно, як і те, що лідери, керівництво, політика… – річ суєтна, тимчасова. А народи – вічні, вони мають природне право на суверенність своїх держав. Виховувати ненависть до сусідів (з якого боку це не було б) можуть лише дуже недалекоглядні політики.
Перспектива єдина: позаблоковий нейтральний статус України, санкціонований ООН. Балачки владців про членство в НАТО слід при-пинити хоч би тому, що це черговий міф, за статутом альянсу Україні там не місце навіть у віддаленій перспективі. Друге, – скликання Європейської наради з питань безпеки і співробітництва («Хельсінки-2»), щоб нарешті домовитися, як жити країнам у зміненому світі з новими викликами: політичними, економічними, енергетичними, військовими, міграційними, терористичними, релігійними, етнічними, з потоками контрабанди, наркотиків і т.п. Нами давно розроблена відповідна концепція, треба ініціювати її запровадження.
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse