П`ятниця, 07 Серпня 2020,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2020»
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

12 вересня 2015 року в місті Києві відбувся ІІІ етап ХХ з’їзду Соціалістичної партії України, делегати якого одноголосно ухвалили рішення про участь місцевих організацій Соціалістичної партії України в місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.
З’їзд доручив заступнику Голови СПУ Василю Сільченку не пізніше 18 вересня подати до Центральної виборчої комісії копію рішення з'їзду СПУ про участь у місцевих виборах, як того вимагає Закон України «Про місцеві вибори».
З’їзд затвердив передвиборчу платформу Соціалістичної партії України, на основі якої кандидати від СПУ на місцевих виборах визначатимуть свої програми.


У виступах делегатів та учасників з’їзду звучало занепокоєння стосовно того, що Міністерство юстиції України досі не провело реєстрацію змін у керівництві, а також Програмі та Статуті СПУ, ухвалених 1 серпня 2015 року на ІІ етапі ХХ з’їзду СПУ. Усе це створює передумови для блокування участі СПУ в місцевих виборах 2015 року.
У зв’язку з цим з’їзд прийняв відповідну заяву, в якій, зокрема, зазначено, що за ширмою гучних декларацій Президента та інших керівників України про необхідність розвитку політичної системи громадянського суспільства як запоруки демократичних перетворень, гарантії конституційних прав громадян на свободу об’єднання в політичні партії та вільне вираження своїх поглядів і переконань відбуваються події, що мають явні ознаки боротьби нинішньої влади з інакомисленням, зі своїми політичними опонентами.
Переконливим свідченням цього є ситуація, яка склалася довкола Соціалістичної партії України.
СПУ– істинно ідеологічна політична партія, основою діяльності якої є принципи Соціалістичного Інтернаціоналу – демократичного соціалізму. Створена у далекому жовтні 1991 року, на початку новітньої української незалежності, партія пройшла нелегкий шлях випробувань. Були безумовні успіхи, коли Соціалістична партія очолювала боротьбу за права і свободи людей, за демократичний розвиток України. Були й прорахунки.
1 серпня 2015 року відповідно до Статуту СПУ на вимогу регіональних партійних комітетів відбувся другий етап ХХ з’їзду СПУ, на якому обрано новий склад керівництва, затверджено зміни до Статуту і Програми та нову символіку СПУ. Очистившись від колишніх керівників, які остаточно дискредитували себе, довівши партію до затяжної кризи, Соціалістична партія заявила курс на відродження свого авторитету і впливу в суспільстві, важливим етапом якого мала стати участь СПУ в місцевих виборах 2015 року.
5 серпня 2015 року, тобто менше, ніж за тиждень після прийняття рішення з’їздом, як того і вимагає Закон «Про політичні партії в Україні», СПУ поінформувала Міністерство юстиції України про зміни керівних органів, Статуту та Програми партії.
Відтоді минуло понад місяць, однак прийняті з’їздом СПУ зміни досі не внесено до Державного реєстру, що створює передумови для блокування участі СПУ в місцевих виборах 2015 року.
Як відомо, Закон України «Про місцеві вибори» передбачає, що рішення вищого керівного органу партії (з'їзду) про участь у місцевих виборах повинен підписувати керівник партії. Але на сьогодні практика застосування Закону «Про політичні партії в Україні» в цій частині склалася таким чином, що фактично керівником політичної партії визнається особа, інформацію про обрання якої було взято до відома наказом Міністерства юстиції України чи відповідного органу юстиції.Таким чином, Центральна виборча комісія має формальні підстави не брати до уваги рішення з’їзду СПУ про участь у місцевих виборах, адже воно підписане Головою СПУ, обраним на з’їзді СПУ 1 серпня 2015 року, а не колишнім керівництвом партії, яке досі значиться в Державному реєстрі.
І це при тому, що у своєму ж коментарі Міністерство юстиції України роз’яснює, що невнесення змін до Державного реєстру аж ніяк не означає продовження чинності попереднього керівництва. «В протилежному разі це може трактуватися як спроба Міністерства диктувати партії, хто є керівником і таким чином втручання у її внутрішню діяльність, що Законом заборонено», – зазначено на офіційному сайті Міністерства юстиції України.
Виходить замкнене коло: Міністерство юстиції цілком усвідомлює, що виключно члени СПУ мають право визначати керівництво своєї партії, і водночас усіляко гальмує внесення до Державного реєстру змін, прийнятих 1 серпня 2015 року з’їздом СПУ, тим самим блокуючи участь СПУ в місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.
Кому вигідна така позиція Мін'юсту і в чиїх інтересах це робиться – зрозуміти неважко. Не допустивши Соціалістичну партію України – партію з чітко визначеною лівоцентристською ідеологією – до участі в місцевих виборах, провладні олігархічні партії сподіваються розподілити голоси лівого електорату між собою.
Соціалістична партія України рішуче протестує проти таких дій влади та вимагає негайно припинити блокування участі СПУ в місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.
Соціалістична партія закликає всіх прихильників демократичного європейського соціалізму єднатися в боротьбі із засиллям олігархії, за свої права, за соціальну справедливість, за краще майбутнє для України та її народу.

Прес-служба СПУ
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse