Неділя, 31 Травня 2020,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Травень» «2020»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

Події в Україні набувають все більш інтригуючий характер, закручуючись, як в лихом голлівудському сюжеті. По-перше, новообраний президент Володимир Зеленський вже отримав жорстку опозицію в особі найбільш буйних радикалів. Над йдучим у минуле "гарантом" Порошенком згущуються хмари, і світить реальний термін, але він все одно наостанок паскудить переможцю виборів, де тільки може. А експерти вже пророкують неминучий крах "молодої і креативної" команди Зеленського. Втім, про все по порядку.

ВІД ТЮРМИ НЕ ЗАРІКАЙСЯ

Як повідомляють вітчизняні та іноземні ЗМІ, в Україні та за кордоном створена група фахівців, які будуть професійно зай-матися залученням до суду Петра Порошенка і людей з його оточення.
Про це, зокрема, заявила заступник головного редактора видання "Страна UA" Світлана Крюкова.
За її словами, у нового президента Володимира Зеленського немає сильних мотивів для того, щоб переслідувати колишньо-го президента і його оточення за всією суворістю кримінального законодавства. У роки його правління шоумен не був скрив-джений владою. У той же час є люди, які дійсно натерпілися і постраждали від непомірних амбіцій Петра Олексійовича.
"Можете собі уявити, якою мотивацією володіє людина, яка посивіла від дій Порошенка або була збанкручена... Є нефор-мальна група людей, яка буде займатися планомірним і системним переслідуванням поки що чинної еліти при владі. З тим, щоб змусити українські суди в подальшому і правоохоронців посадити Порошенка і його найближче оточення ", - заявила Світлана Крюкова.
За її даними, ця група володіє достатнім інтелектуальним та фінансовим ресурсом. "Наскільки я знаю, вони вже почали за-лучати великі приватні детективні підприємства, які займаються розслідуванням офшорів, нерухомості та рахунків президента і його найближчого оточення за кордоном. Це люди, які розуміють, як працює українська система правосуддя, всі ці інтриги, договорняки, в яких може потонути хто завгодно. І без озирання на них та на рішення президента Зеленського, вони хо-чуть вести свою кампанію і посадити Порошенка ", - заявила заступник головного редактора "Страна UA".
Вона зазначила, що частина учасників цієї команди знаходиться в Україні, а частина - за кордоном. "Це люди максималь-ної ефективності та непублічного сорту - тобто їм плювати на репутацію", - підсумувала Крюкова.
Іншим тривожним дзвіночком для Порошенка стали одкровення біглого нардепа Андрія Артеменка, який нині мешкає в США. За його словами (і це підтверджують інші джерела), в Білому домі створений спеціальний відділ, який займається ви-ключно аналізом подій 2016 року.
"Мова йде про втручання Порошенка у вибори в США на стороні Хілларі Клінтон ... Прогнозую, що скоро підуть допити, запрошення українських політиків. Тому багато хто з них поїдуть не на Мальдіви відпочивати, а давати свідчення в прокурату-рі США... Порошенку загрожують допити і тюремні терміни в США", - говорить екс-нардеп.
При цьому колишній нардеп дивується, що "Українагейт" майже не висвітлюється в українських ЗМІ: "Всі українські ЗМІ як в рот води набрали. Це свідчить, що навіть незважаючи на поразку президента, залишається тотальний контроль, пропагандистська машина Порошенка діє", - говорить Артеменко .

У ЗЕЛЕНСЬКОГО БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ

Незважаючи на відверту антиросійську риторику новоспеченого президента, а також його заяви про продовження курсу Ук-раїни в ЄС і НАТО, буйна націоналістична братія вже висловила свою незгоду з результатами виборів (мовляв, 73% голосів за Зеленського - це як би голоси "по приколу", і тому вони не повинні зараховуватися). І оголосила про перехід чи то в глуху опо-зицію, чи то в активну оборону по відношенню до нового гаранта.
Так, один з керівників "Правого сектора" Андрій Стемпицький відразу ж після оголошення результатів виборів заявив, що буде боротися з новообраним президентом. А лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок також заявив, що його рух буде в жорсткій опозиції Володимиру Зеленському, щоб "... зупинити реванш проросійських сил".
І якщо в першому турі виборів націоналісти ставили на кандидата від "Свободи" Руслана Кошулинського (набрав 1,63% го-лосів), то у вирішальній сутичці вони згуртувалися навколо Порошенка. Кияни ще довго будуть згадувати, як перед другим туром в столиці висадився цілий десант з різномастих "радикально-патріотичних" і відверто фашистських угруповань. Там відзначилися активісти Конгресу українських націоналістів, організації "Відсіч", воєнізованої УНА-УНСО, Молодіжного наці-оналістичного конгресу, Української галицької партії та ін. Саме вони влаштували 19 квітня 2019 року в Києві справжній ша-баш під гаслом "Захисти Україну".
А тезка тягнибоківської партії - газета "Свобода" (головний друкований орган української діаспори в США) - вибухнула практично нецензурними звинуваченнями на адресу Зеленського, назвавши його "кандидатом від ворогів українства і душите-лями нації".
Свої "5 копійок" вставила й відома скандалістка Ірина Фаріон, яка накинулася на новообраного президента лише за те, що він по-російськи подякував своїм виборцям. І ось тільки за це Зеленського, на думку Фаріон, потрібно обов'язково посадити до в'язниці. Тут вже цілком резонно задати питання - а ось куди після таких шизоїдні заяви потрібно посадити саму пані Ірину? Хоча, тут немає нічого дивного - адже тотальна неповага до своїх політичних опонентів, що виходить далеко за межі звичайного хамства - фірмова риса ультраправих націоналістів.
Те, що Зеленський, хоч і російською мовою, але привселюдно заявив, що він "російськомовний український націоналіст", у Ірини Фаріон викликало, як говорили за старих часів, нервовий припадок. Хоча в молодості та ж сама Фаріон при прийомі в члени КПРС отримала вельми цікаву характеристику: "... заохочує до вивчення російської мови і очолює гурток марксистсько-ленінської естетики". Причому документ цей (знайдений в Державному архіві Львівської області) підписаний ще одним затя-тим опозиціонером Зеленського - народним депутатом від фракції "Батьківщина" Степаном Кубівим, який в той час був ... секретарем Львівського обкому комсомолу!
Тобто комсомольсько-партійне минуле українських націоналістів в їх власному середовищі вважається нормальним явищем. А ось російська мова нового президента України - це вже нібито "російський реванш".
А якщо додати до цієї картини те, що за останні роки українські націоналісти вельми успішно інтегрувалися в систему дер-жавних органів країни буквально на всіх рівнях, то "Містеру Зе" явно не позаздриш. Ось вже в чому українські нацики завжди були послідовні - так це в своїй ненависті до всього, що хоч на йоту відрізняється від їх власної ущербності.
Так що тут Володимиру Зеленському доведеться явно несолодко.

ЧВАРИ І КОНФЛІКТИ

А тут ще й Петро Олексійович робить все можливе, щоб максимально отруїти життя своєму наступнику в майбутньому. І поки Зеленський офіційно не вступив на посаду, Порошенко призначив на ключові пости вірних собі людей.
За словами політолога Олега Соскіна, залишаючий президентство "гарант" створює заточену під себе кадрову вертикаль.
"Те, що зараз робить Порошенко – це розставлення міні-пасток, такі своєрідні пастки для Зеленського на кадровому полі", - заявив політолог.
Що ж стосується "нових облич" в команді Володимира Зеленського - на яких і покладають надії багато шанувальників "Міс-тера Зе", то щодо цих людей експерти налаштовані досить скептично.
"Немає ніяких нових і молодих. Якщо ти розумний і здібний, то не можеш бути нічийним і ні з ким не відмітившимся. Імовірність того, що тебе - просунутого і результативного - раніше не помітив олігарх, міністр, депутат або політик з дискусій-ною репутацією - один до ста. Тому, або весь зібравшийся мотлох нікому не відомих радників, якихось антикорупційних кон-сультантів та незрозуміло звідки взявшихся експертів - на третій план, або - швидкий провал, падіння рейтингу і поступовий кінець ", - зауважив з цього приводу відомий юрист, екс - радник Януковича Андрій Портнов.
А директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко спрогнозував, що буде відбуватися в країні вже через рік.
"Все буде дуже драматично. Тому що через рік настане розчарування в новому президенті - так відбувається завжди у всьо-му світі. Також до того моменту буде жахливий внутрішній конфлікт в самій команді президента Зеленського, як це було у Ющенка: рівно через рік ми дізналися, що Порошенко ненавидить главу адміністрації, а прем'єр-міністр Тимошенко входить в конфлікт з оточенням президента, і всіх це страшенно вразило.
Так ось приблизно через рік ми дізнаємося про численні чвари і конфлікти в оточенні Зеленського. І його завдання - з цим впоратися ", - пише Небоженко на сторінках одного з українських видань.
Втім, в нашій країні нічого не можна прогнозувати напевно. Як то кажуть, поживемо - побачимо.

Олександр Полуянов

Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse