Вівторок, 26 Січня 2021,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2021»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(22.04.2009)
З дня заснування партійної організації і до сьогодні основним завданням її члени вважають вирішення соціальних питань жителів району. Особливо важливо дотримуватись даної проблеми в період політичної і економічної кризи. Коли подивитись, якими питаннями та проблемами займаються партії правого спрямування (розкрадання державного майна, влаштування власного бізнесу, вирішення своїх питань), то ще раз переконуєшся в правильному виборі політичної ідеї та політичної партії, до якої належиш. Основним методом боротьби в інших партій є критика, їхні слова розходяться з ділом. Особливо дивує те, що залишаються громадяни, які вірять таким політичним блокам та партіям, як БЮТ та „Наша Україна”, які своїми необдуманими, непрофесійними діями поставили державу на коліна, а найгірше – трудовий народ довели до межі жебратства. Партійне бюро Черкаського районного комітету Соціалістичної партії (складається з 7 партійців), не дивлячись на критиканів, намагається допомогти зберегти соціальну сферу, вирішувати щоденні проблеми простих людей.
Докладніше
(21.04.2009)
До чого ми дожилися, показують соціологічні дослідження: сьогодні 92 відсотки населення України належать до категорії незабезпечених. Це підтверджують і міжнародні аналітики, які за всіма показниками — як в економіці, фінансовій системі, так і в соціальній сфері — відводять нашій країні одне з останніх місць у світовому рейтингу. І це при тому, що ще не так давно, десь два десятиліття тому, Україна мала потужний промисловий потенціал, розвинене сільське господарство, а на рівень соціальної захищеності наших громадян рівнялися провідні країни Європи. Про теперішній стан у державі, завдання, які ставить перед собою Соціалістична партія України в кризових умовах, — й наша розмова з секретарем Політради Соцпартії У країни, першим секретарем Черкаського обкому СПУ Олексієм МАЛИНОВСЬКИМ.
Докладніше
(15.04.2009)
Передумови кризи в нас закладалися роками. Деформація економіки внаслідок шахрайської приватизації й збереження новими власниками тих виробництв, які давали конкурентноспроможну на світовому ринку продукцію перших технологічних переділів (метал, хімічні мінерали, зерно, ліс), ліквідація тих виробництв, які не дають різкого підйому прибутку (а це практично все машинобудування, легка промисловість, електроніка й т.д.), знищення агропромислового комплексу привели до загрозливого згортання внутрішнього ринку, до повної залежності української економіки від експорту й імпорту. Понад 60% ВВП в Україні до останнього часу формувалося за рахунок експорту сировини, а більш складне виробництво приблизно на 70% було імпортозалежним. Така економіка вкрай уразлива.
Докладніше
(09.04.2009)
Спроби розколу СПУ робляться системно напередодні виборів, оскільки соціалісти є послідовно ідеологічною партією на лівому фланзі України. Проте будь-які спроби ослабити СПУ приводили тільки до маргіналізації різного роду «реформаторів» - В.Гошовського («Соціалістична Україна»), В.Волги («Союз лівих сил»), Н.Вітренко (ПСПУ), І.Чижа («Справедливість»). Політичні сили, які представляють ці лідери, не мають ані ваги, ані серйозного авторитету в суспільстві. Це штучні політичні проекти, як правило, інспіровані конкурентами Соцпартії. Відсутність ідеологічного змісту, чітких і зрозумілих програм підміняється амбітністю вождів цих кишенькових структур і бажанням за будь-яку ціну отримати заповітний мандат або міністерське крісло.
Докладніше
(02.04.2009)
Лідер СПУ Олександр Мороз має намір направити у ВР відкритий лист із пропозицією взяти за основу нового виборчого закону з відкритими списками проект, що вносила СПУ ще 2002 року. “Ще сім років тому ми, соціалісти, першими внесли пропозицію про відкриті списки. Але жодна політична сила у парламенті нас не підтримала, оскільки таке законодавство припускає ротацію партійних еліт», - про це О.Мороз сказав в авторській програмі В.Карасьова «Полифест» на радіо “Київ” у понеділок.
Докладніше
(02.04.2009)
Приватно-орендне підприємство «Відродження», яким керує соціаліст, перший секретар Шполянського РК СПУ Юрій Ляшенко – краще в області, не дивлячись на кризу, і одне з найкращих в Україні. Цього, 2009 року, 9 березня підприємству виповнилося 9 років – символічні три дев’ятки, а у його керівника, Юрія Васильовича, взагалі ювілей – 7 квітня йому буде 50 років. Сьогодні ми розповімо, як йому вдається не лише тримати «Відродження» на плаву в нинішніх важких умовах, а й бути найкращими.
Докладніше
(01.04.2009)
Если учесть, что в году 365 дней, то найти среди знакомых «первоапрельского» именинника не так уж и просто. Но в данном случае это не составило большого труда - им оказался наш коллега по журналистскому цеху, корреспондент газеты «Народная правда» Руслан Рудукан. Более того, в этом году Руслан отмечает свой 30-летний юбилей.
Докладніше
(23.03.2009)
23 березня лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз, шеф-редактор вже багатьом відомої газети «Селянська правда» Іван Бокий та головний редактор Михайло Шевченко відвідали Черкащину з робочим візитом. Основною метою їхнього приїзду була презентація газети на Черкащині і зокрема в селах Чорнобаївського району її творцями та відвідання успішних господарств, де збереглася стара, «колгоспна» схема господарювання.
Докладніше
(19.03.2009)
Фракція СПУ в Черкаській обласній раді хоч і не надто чисельна, - всього 13 із 75 депутатів, - та це не заважає її членам ефективно працювати для людей. Кожен депутат намагається вкласти особисті зусилля, наскільки це можливо, аби вирішити нагальні питання, які хвилюють громадян сьогодні. Про результати роботи одного з депутатів обласної ради - Михайла Марценюка, ми розповімо цього разу.
Докладніше
(18.03.2009)
Звернення Політради Соціалістичної партії України до українського народу

Аналіз якості життя населення України свідчить про прискорене зубожіння народу. Невмотивовані зміни цін і тарифів протягом останніх шести місяців (порівняно з ІІІ кварталом 2008 р.) демонструють не так вплив кризи, як повну бездіяльність влади, її байдужість до становища людей. За цей час місячна вартість встановленого урядом споживчого кошика (постанова КМ № 656 від 14.04.2000 р.) в тій частині, що стосується харчування, збільшилася в 1,73 рази, зокрема на м’ясні продукти з 156,3 до 244,7 гр., хлібопродукти з 44,6 до 90,6 гр., молочні продукти з 94,8 до 159,6 гр., на інші продукти і напої – в 5 разів. Стрімко зростає вартість одягу, утримання житла.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse