Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(02.04.2009)
Приватно-орендне підприємство «Відродження», яким керує соціаліст, перший секретар Шполянського РК СПУ Юрій Ляшенко – краще в області, не дивлячись на кризу, і одне з найкращих в Україні. Цього, 2009 року, 9 березня підприємству виповнилося 9 років – символічні три дев’ятки, а у його керівника, Юрія Васильовича, взагалі ювілей – 7 квітня йому буде 50 років. Сьогодні ми розповімо, як йому вдається не лише тримати «Відродження» на плаву в нинішніх важких умовах, а й бути найкращими.
Докладніше
(01.04.2009)
Если учесть, что в году 365 дней, то найти среди знакомых «первоапрельского» именинника не так уж и просто. Но в данном случае это не составило большого труда - им оказался наш коллега по журналистскому цеху, корреспондент газеты «Народная правда» Руслан Рудукан. Более того, в этом году Руслан отмечает свой 30-летний юбилей.
Докладніше
(23.03.2009)
23 березня лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз, шеф-редактор вже багатьом відомої газети «Селянська правда» Іван Бокий та головний редактор Михайло Шевченко відвідали Черкащину з робочим візитом. Основною метою їхнього приїзду була презентація газети на Черкащині і зокрема в селах Чорнобаївського району її творцями та відвідання успішних господарств, де збереглася стара, «колгоспна» схема господарювання.
Докладніше
(19.03.2009)
Фракція СПУ в Черкаській обласній раді хоч і не надто чисельна, - всього 13 із 75 депутатів, - та це не заважає її членам ефективно працювати для людей. Кожен депутат намагається вкласти особисті зусилля, наскільки це можливо, аби вирішити нагальні питання, які хвилюють громадян сьогодні. Про результати роботи одного з депутатів обласної ради - Михайла Марценюка, ми розповімо цього разу.
Докладніше
(18.03.2009)
Звернення Політради Соціалістичної партії України до українського народу

Аналіз якості життя населення України свідчить про прискорене зубожіння народу. Невмотивовані зміни цін і тарифів протягом останніх шести місяців (порівняно з ІІІ кварталом 2008 р.) демонструють не так вплив кризи, як повну бездіяльність влади, її байдужість до становища людей. За цей час місячна вартість встановленого урядом споживчого кошика (постанова КМ № 656 від 14.04.2000 р.) в тій частині, що стосується харчування, збільшилася в 1,73 рази, зокрема на м’ясні продукти з 156,3 до 244,7 гр., хлібопродукти з 44,6 до 90,6 гр., молочні продукти з 94,8 до 159,6 гр., на інші продукти і напої – в 5 разів. Стрімко зростає вартість одягу, утримання житла.
Докладніше
(13.03.2009)
Діти війни переходять в атаку на всіх фронтах
Боротьба дітей війни за свої права починає вражаюче нагадувати сам хід Великої Вітчизняної. Довгий відступ перед свавіллям антинародної влади з неминучими втратами (багато хто помер, так і не дочекавшись справедливості). Але, схоже, наступив довгоочікуваний «Сталінград».
Докладніше
(12.03.2009)
Другий секретар Черкаського обласного комітету СПУ, депутат Черкаської міської ради Олена Сергіївна Задорожна була серед небагатьох черкащан, які відразу після заборони Компартії в 1991 році підтримали ідею О.Мороза щодо створення альтернативної потужної політичної сили для захисту інтересів людей праці. Такою стала Соціалістична партія України. Олена Задорожна була делегатом І з’їзду Соцпартії, стояла біля витоків створення Черкаської обласної організації СПУ.
Докладніше
(12.03.2009)
В Украине создана Партия Детей Войны

Экономический кризис как никогда обнажил все язвы политической системы Украины, окончательно сорвал маски с представителей буржуазно-олигархической власти. Стало предельно ясно, что все основные тяготы и невзгоды кризиса будут возложены на плечи самых незащищенных слоев населения. В том числе и на детей войны.
Докладніше
(11.03.2009)
Лідер Соцпартії розповідає про своє бачення виходу країни з кризи і кадрові зміни в Кабміні

- У Києві неспокійно, - показує у бік вікна Олександр Олександрович. – Є сильна соціальна напруга, причому вона постійно наростає...

- Як же знайти вихід для «соціальної пари»? Адже протестний настрій може привести до справжнього вибуху?

- Передумовою для цього стали дії влади, які своєю політикою «провокують» людей виходити на вулиці, захищаючи свої права. Відмітьте, ось вже декілька місяців вирує криза, а КМ. так і не запропонував ніяких заходів по її подоланню. Річ у тому, що в Україні влада і бізнес настільки зрослися, що в першу чергу захищаються корпоративні, а не суспільні інтереси. Тому ніякого взаєморозуміння між людьми, які відстоюють свої права, і владою, сьогодні немає і бути не може.
Докладніше
(11.03.2009)
У 2006 році на виборах в Черкаську обласну раду, соціалісти йшли з своєю передвиборною програмою, що передбачає послідовний розвиток соціально-економічної сфери і поліпшення життя людей.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse