Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(20.05.2009)
Головне – аби селяни цього захотіли

Соціалістку Галину Волошину в селі Новоукраїнка добре знають як людину принципову і вимогливу не лише до інших, а й в першу чергу до себе. Як кажуть в селі, «сама працює й інших примусить». Тому не дивно, що Галина Михайлівна на наступних виборах має намір висувати свою кандидатуру на посаду сільського голови, оскільки через свою принциповість не може миритися з тим, що відбувається нині з селом.
Докладніше
(14.05.2009)
За таким принципом живе керівництво Драбівщини
5 травня делегація Черкаської обласної організації ветеранів на запрошення керівництва Драбівщини відвідала м.Драбів та с.Нехайки – батьківщину прославленого аса Великої Вітчизняної, двічі Героя Радянського Союза Івана Степаненка. Ветеранів хлібом-сіллю і квітами зустрічали працівники Драбівської райдержадміністрації та керівництво району. Голова Драбівської районної ради, соціаліст Петро Зубко показав членам делегації ошатні зали місцевого Будинку культури. Відразу кидалося у вічі, що ні одна кімната приміщення закладу не здається в оренду комерційним структурам, а репродукції відомих картин радянських художників, які зображують різноманітні сцени радянської дійсності, періоду Великої Вітчизняної війни та з життя В.І.Леніна, знаходяться на видних місцях в холі будинку, а не в підсобних приміщеннях.
Докладніше
(10.05.2009)
9 травня Черкаський обласний комітет СПУ разом з жителями м. Черкаси відзначив День Перемоги над фашистською Німеччиною. О 9.30 на площі біля ПК „Дружба народів” відбувся мітинг пам`яті. По завершенні мітингу за участю ветеранів війни й жителів міста відбулася урочиста хода до Пагорба Слави. На розі вулиць Кірова - Хрещатик черкаські соціалісти провели концерт, учасники якого виконували пісні часів Вітчизняної війни. Діяла фотовиставка „Черкаси - 9 травня”, де було представлено фотографії, зроблені в Черкасах 9 травня в різні роки. Ті ветерани, які побачать себе на світлинах, залишили власні координати, щоб безкоштовно отримати вказані ними фото. Також працювала виставка „Про що писали газети воєнних років”. Поруч черкаська Спілка молодих соціалістів (СМС) проводила акцію „Фото на згадку”, в рамках якої фотографували ветеранів війни. У день Перемоги за підтримки обласного комітету СПУ таксі „Екіпаж” з 8.00 до 17.00 безкоштовно перевозило ветеранів війни по місту. Вже не перший рік доброю традицією стало частування кашею з польової військової кухні та „фронтовими 100 грамами” ветеранів війни.
Докладніше
(06.05.2009)
Ви будете сміятися, дорогі співгромадяни, але в нас знову велика перемога над кризою. Тимошенко нанесла по кризі черговий удар. Не треба боятися - поки нічого різко не подорожчає. Та й нема чому - уже на горілку, вина, пиво й сигарети ціни накрутили, продукти злякано дорожчають самі.
Докладніше
(23.04.2009)
13 квітня 2009 року була зареєстрована Політична партія «Всеукраїнська партія «Дітей війни». Згідно із програмою Партії вона буде домагатися прийняття та послідовної реалізації законів, державних і регіональних програм, спрямованих на забезпечення в повному обсязі пільгами та державними соціальними гарантіями дітей війни. Політична партія «Всеукраїнська партія «Дітей війни» у своїй політичній діяльності виходитиме з того, що досягти поставленої мети можна тільки у вільному, демократичному суспільстві, де соціальна справедливість забезпечується справжнім народовладдям, де права, свободи та інтереси людини підвищені до рівня найвищої суспільної цінності.
Докладніше
(22.04.2009)
З дня заснування партійної організації і до сьогодні основним завданням її члени вважають вирішення соціальних питань жителів району. Особливо важливо дотримуватись даної проблеми в період політичної і економічної кризи. Коли подивитись, якими питаннями та проблемами займаються партії правого спрямування (розкрадання державного майна, влаштування власного бізнесу, вирішення своїх питань), то ще раз переконуєшся в правильному виборі політичної ідеї та політичної партії, до якої належиш. Основним методом боротьби в інших партій є критика, їхні слова розходяться з ділом. Особливо дивує те, що залишаються громадяни, які вірять таким політичним блокам та партіям, як БЮТ та „Наша Україна”, які своїми необдуманими, непрофесійними діями поставили державу на коліна, а найгірше – трудовий народ довели до межі жебратства. Партійне бюро Черкаського районного комітету Соціалістичної партії (складається з 7 партійців), не дивлячись на критиканів, намагається допомогти зберегти соціальну сферу, вирішувати щоденні проблеми простих людей.
Докладніше
(21.04.2009)
До чого ми дожилися, показують соціологічні дослідження: сьогодні 92 відсотки населення України належать до категорії незабезпечених. Це підтверджують і міжнародні аналітики, які за всіма показниками — як в економіці, фінансовій системі, так і в соціальній сфері — відводять нашій країні одне з останніх місць у світовому рейтингу. І це при тому, що ще не так давно, десь два десятиліття тому, Україна мала потужний промисловий потенціал, розвинене сільське господарство, а на рівень соціальної захищеності наших громадян рівнялися провідні країни Європи. Про теперішній стан у державі, завдання, які ставить перед собою Соціалістична партія України в кризових умовах, — й наша розмова з секретарем Політради Соцпартії У країни, першим секретарем Черкаського обкому СПУ Олексієм МАЛИНОВСЬКИМ.
Докладніше
(15.04.2009)
Передумови кризи в нас закладалися роками. Деформація економіки внаслідок шахрайської приватизації й збереження новими власниками тих виробництв, які давали конкурентноспроможну на світовому ринку продукцію перших технологічних переділів (метал, хімічні мінерали, зерно, ліс), ліквідація тих виробництв, які не дають різкого підйому прибутку (а це практично все машинобудування, легка промисловість, електроніка й т.д.), знищення агропромислового комплексу привели до загрозливого згортання внутрішнього ринку, до повної залежності української економіки від експорту й імпорту. Понад 60% ВВП в Україні до останнього часу формувалося за рахунок експорту сировини, а більш складне виробництво приблизно на 70% було імпортозалежним. Така економіка вкрай уразлива.
Докладніше
(09.04.2009)
Спроби розколу СПУ робляться системно напередодні виборів, оскільки соціалісти є послідовно ідеологічною партією на лівому фланзі України. Проте будь-які спроби ослабити СПУ приводили тільки до маргіналізації різного роду «реформаторів» - В.Гошовського («Соціалістична Україна»), В.Волги («Союз лівих сил»), Н.Вітренко (ПСПУ), І.Чижа («Справедливість»). Політичні сили, які представляють ці лідери, не мають ані ваги, ані серйозного авторитету в суспільстві. Це штучні політичні проекти, як правило, інспіровані конкурентами Соцпартії. Відсутність ідеологічного змісту, чітких і зрозумілих програм підміняється амбітністю вождів цих кишенькових структур і бажанням за будь-яку ціну отримати заповітний мандат або міністерське крісло.
Докладніше
(02.04.2009)
Лідер СПУ Олександр Мороз має намір направити у ВР відкритий лист із пропозицією взяти за основу нового виборчого закону з відкритими списками проект, що вносила СПУ ще 2002 року. “Ще сім років тому ми, соціалісти, першими внесли пропозицію про відкриті списки. Але жодна політична сила у парламенті нас не підтримала, оскільки таке законодавство припускає ротацію партійних еліт», - про це О.Мороз сказав в авторській програмі В.Карасьова «Полифест» на радіо “Київ” у понеділок.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse