Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(10.11.2009)
У № 41 газети Черкаського ОК СПУ "Народна правда" (від 14 жовтня ц.р.) була опублікована стаття під назвою „Чергова наруга над селянами на Корсуньщині”. В ній йшлося про хитру оборудку з селянськими земельними паями у мальовничому надросянському селі Деренковець. Коротко нагадаємо сюжет цієї справи з вельми неприємним душком. Після розвалу колись потужного місцевого колгоспу і розпаювання його земель та майна селяни у червні 2004 року уклали договори оренди з засновником СТОВ „Деренківець”, заможним жителем столиці. Цього року термін дії тих договорів закінчувався і частина орендодавців завчасно, як цього і вимагає закон, попередила, що має намір передати свої земельні паї місцевому фермеру. Але чиновники-кадастровики повідомили їм, що дія попереднього договору закінчується аж у 2011 році, мовляв, відлік п’ятирічного терміну починається не з дня укладання договорів, а з моменту їхньої державної реєстрації. Позов, з яким селяни-деренковчани звернулись до суду ще у квітні цього року, пролежав у шухляді аж до осені і ось нарешті „лід скрес”.
Докладніше
(10.11.2009)
Останнім часом, з наближенням виборів Президента України, почастішали політичні спекуляції довкола проблеми дітей війни. З вуст представників Комуністичної партії України та її сателітів - політичних пристосуванців лунають звинувачення на адресу соціалістів та активістів Всеукраїнської партії “Дітей війни” про використання нашими партіями дітей війни для здобуття політичних дивідендів у президентській кампанії. Ми відверто розраховуємо на підтримку дітей війни і того не приховуємо. Але з обуренням відкидаємо звинувачення тих, хто, маючи змогу, своєю діяльністю нічого реального не зробили для захисту інтересів цієї категорії наших громадян і виконання Закону України “Про соціальний захист дітей війни”, зокрема щодо виплати їм 30-відсоткової надбавки до пенсії.
Докладніше
(04.11.2009)
У Європі більшість країн вибрали соціалістичну модель управління державою - як спосіб протистояння світовій економічній кризі. І в них уже намітився підйом. Президентська кампанія - це крок убік демократичних змін, за які Соцпартія бореться вже дев’ятнадцятий рік. Моя ціль у нинішніх президентських виборах - об’єднати людей, які хочуть змін і вірять в основи демократичного соціалізму. Ми хочемо переконати їх бути відповідальними за свій вибір, віддати голос за того кандидата, що забезпечить завершення конституційної реформи, посилення ролі місцевого самоврядування. Влада повинна бути децентралізована й нести відповідальність перед людьми.
Докладніше
(26.10.2009)
На другому етапі XV з’їзду Соцпартії кандидатом у президенти від СПУ був висунутий Олександр Мороз. За його кандидатуру проголосувало 270 делегатів. Крім того, на з’їзді був створений громадсько-політичний блок лівоцентристських сил, до складу якого ввійшли 5 громадських організацій, що співпрацюють зі СПУ, сама Соціалістична партія та Всеукраїнська партія „Дітей війни”, та підписана Угода на підтримку кандидата в Президенти Олександра Мороза. Блок є відкритим для всіх політичних партій та громадських організацій.
Докладніше
(21.10.2009)
26 жовтня Соціалістична партія України відзначила свій день народження. Робота по створенню партії розпочалася одразу після заборони КПУ (КПРС). У вересні 1991 року у кількох областях України організовувалися перші ініціативні групи. В Черкаській області до складу такої групи увійшли: Малиновський О.П., Вакула М.А., Градовський А.В., Задорожна О.С., Самарський О.О., Пігарєв О.В. Напередодні 18-річчя з дня створення СПУ наш кореспондент попросив поділитися спогадами одного з засновників партії, секретаря Політради Соціалістичної партії України Олексія Малиновського.
Докладніше
(06.10.2009)
Протягом цілого року Олексій Малиновський поєднував дві посади - секретаря Політради СПУ та керівника Черкаського обласного осередку партії. Нещодавно на посаду першого секретаря Черкаського обкому було обрано Олену Задорожну.
Докладніше
(29.09.2009)
Лідер СПУ Олександр Мороз дав розгорнуту відповідь на обвинувачення комуністів у непослідовності Соцпартії, які пролунали після того, як СПУ відмовилася входити в так званий лівий блок з Компартією й підтримувати на президентських виборах Петра Симоненко.
Докладніше
(29.09.2009)
Ознайомившись зі статтею голови Черкаської міської асоціації органів самоорганізації населення В. Миколенка „Так далі жити не можна!” в газеті „Антена” № 35 (609) від 9. 09. 2009 року, спочатку ми були здивовані, а потім і обурені явною брехнею в бік Соціалістичної партії України та її депутатів в Черкаській міській раді. Ця стаття ображає та принижує нашу гідність, та гідність членів Соцпартії.
Докладніше
(28.09.2009)
Під таким гаслом з 9 по 16 вересня в Черкасах та районних центрах області проходила акція Черкаського обласного осередку Союзу жінок України „За майбутнє дітей”.
Докладніше
(22.09.2009)
Декларацію про підтримку лідера Компартії Петра Симоненка не підписали дві сили лівого спектра - лівоцентристська Соцпартія й ліворадикальна ПСПУ. Секретар Політради Соціалістичної партії Олексій Малиновський, призначений відповідальним від СПУ за міжпартійні переговори, розповів, що саме розділило лівих.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse