Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(12.01.2010)
На початку 2009 року Черкаським міським комітетом СПУ була розроблена програма „Карта проблем м. Черкаси”, яка передбачає план заходів по поліпшенню благоустрою міста. Одним з таких напрямків є якісне вирішення проблем освітлення обласного центру.
Докладніше
(05.01.2010)
Передвиборна ситуація складається так, що про Мороза О.О., як кандидата в Президенти України, не чути в засобах масової інформації України – відсутня багатокоштовна наглядна агітація; відсутні виступи на «Свободі слова» через обмежений фінансовий ресурс в той час, як дехто з кандидатів за великі гроші мав багатогодинні виступи і не один раз. Через брак коштів у Олександра Мороза невеликий тираж партійної газети «Товариш». Офіційна влада на радіо, телебаченні фактично замовчує про зустрічі Мороза О.О. з виборцями в регіонах. На слуху у людей кожен день 5-6 кандидатів, а серед них жодного разу не чути інформації про передвиборчу програму Олександра Олександровича та його зустрічі з виборцями.
Докладніше
(17.12.2009)
В минувшее воскресенье (13 декабря) Черкассы посетил лидер украинских социалистов, кандидат в президенты Украины Александр Мороз. На встрече с черкасскими журналистами он озвучил свое видение нынешней ситуации в стране и оценил перспективы развития Украины.
Докладніше
(17.12.2009)
Наближається знаменна дата в історії нашої держави і всього людства - 65 років Перемоги над фашизмом. Обласні організації СПУ, Всеукраїнської партії "Дітей війни" спільно з обласною ветеранською організацією підготували та проводять цілий ряд заходів з нагоди цієї події. Цими днями в Черкасах проходять тематичні вечори для ветеранів Великої Вітчизняної війни, "дітей війни" під назвою "Пам'ять". Такі уже відбулися в Черкаському обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни та дитячій бібліотеці №7 Південно-Західного району міста. Концертну програму вдало поєднано з кадрами кінохроніки та виступами ведучих і представників черкаського осередку партії "Дітей війни".
Докладніше
(02.12.2009)
В рамках передвиборної агітаційної роботи кандидат в президенти України Олександр Мороз відвідав Черкащину (м. Умань)
Докладніше
(02.12.2009)
У мене часто запитують, наскільки реальним для Олександра Мороза є шанс перемогти на президентських виборах, причому в умовах, коли в суспільстві заздалегідь активно формується думка з приводу того, хто саме вийде у другий тур? Відповідаючи на такі питання, цікавлюся у співрозмовника: „А Ви не ставите перед собою запитання: чому це відбувається, і з якою метою так стараються політологи?” Виборців відверто зомбують, послаблюючи таким чином їх протестні настрої. Використовуються найбрудніші технології психологічного тиску на електорат і від цього очікується якийсь ефект.
Докладніше
(25.11.2009)
Черкаській обласній організації СПУ – 18 років!

Дорогі друзі - однопартійці! Черкаська обласна організація Соціалістичної партії України – одна з перших, що була створена в нашій державі. День 23 листопада 1991 року ввійшов в історію Черкаського краю і став знаменною подією в житті багатьох трудових людей вашої області. 18 років – вік помітний. Це вік молодості і зрілості одночасно. Ви розпочинали свій шлях у часи паплюження лівої ідеї, від владних спроб ігнорувати вас дійшли до визнання і авторитету. Історія черкаських соціалістів свідчить, що шлях ви обрали правильно. По ньому йшли і йдете послідовно, втрати несли не марно, здобутки маєте заслужені.
Докладніше
(25.11.2009)
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Я тричі балотувався на посаду президента, кожен раз займаючи треті місця. Кожного разу в першому турі наполягав на тому, що не можна голосувати за тих, котрі ставали Президентами України. Тепер ви бачите, що я був правий. Давайте разом виправляти помилку. Основною причиною всіх бід в Україні є брутальне порушення владою законів, в т.ч. Конституції. Поганий приклад такого ставлення до своїх обов’язків і до законодавства показують найвищі посадовці, в першу чергу глава держави.
Докладніше
(24.11.2009)
ЗАЯВА ГОЛОВИ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ, КАНДИДАТА У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА

Майдан був уособленням суспільних настроїв. Люди прагнули свободи, хотіли правди. Після 10-річного правління Л.Кучми – це найприродніше бажання. Сьогодні багато хто говорить, що Майдан виник «раптом» - як миттєва громадянська консолідація. Ні. Передумовою Майдану були акції опозиції у 2000-2001-му – «Україна без Кучми» і «Повстань, Україно!», які пробудили суспільну свідомість. На чолі цих акцій йшли соціалісти. Тому вийти на Майдан у 2004-му для нас було цілком природньо і чесно.
Докладніше
(18.11.2009)
ВІДВЕРТО – З ОЛЕКСАНДРОМ МОРОЗОМ ПРО:

...ПРО ФАВОРИТІВ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ГОНКИ
...ПРО ВІДКРИТІ СПИСКИ НА ВИБОРАХ У ПАРЛАМЕНТ І МІСЦЕВІ РАДИ
...ПРО ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ
...ПРО ПІДТРИМКУ В ДРУГОМУ ТУРІ ВИБОРІВ
...ПРО МАЙДАН В 2004-м
...ПРО ГОЛОВНУ ВІДМІННІСТЬ ВІД ІНШИХ КАНДИДАТІВ
...ПРО БЛОК ЛІВИХ СИЛ
...ПРО СОЮЗНУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНИ, РОСІЇ Й БЄЛАРУСІ
...ТРИ ПРИНЦИПИ КАНДИДАТА МОРОЗА
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse