Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(08.02.2011)
Уявіть, шановні читачі, що до вас нічної пори, на темній вулиці підійшов дебелий чолов’яга і ввічливо попросив дозволу попорпатись в ваших кишенях. Якою була б ваша реакція на це? Мабуть, хтось молодший кинувся б навтьоки, а менш прудкі, скрегочучи зубами, пристали б на таку дику пропозицію.
Докладніше
(02.02.2011)
Як ми повідомляли читачам в попередньому номері «Народної правди», під таким заголовком редакція газети розпочала знайомити читачів з серією матеріалів про оточення голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Борисовича Тулуба, про тих людей, хто прийшов в область виконувати президентську програму «Назустріч людям»… Сьогоднішній матеріал ми назвали: «Чего изволите»? Отже: Геннадій Борисович Бобов, керівник ТОВ „Панда” (зареєстровано в Васильківському районі Київської області), є власником цукрового заводу в с. Селище Корсунь-Шевченківського району, Герой України, депутат Черкаської обласної ради від Партії регіонів, на президентських виборах 2010 року був довіреною особою В. Ющенка. На Черкащині відомий як друг та діловий партнер екс-голови ОДА О. Черевка. Чим же прославився на теренах Черкащини пан Г. Бобов?
Докладніше
(01.02.2011)
Черкаські соціалісти стурбовані з приводу різкого підвищення цін на комунальні послуги. Питання підняття комунальних тарифів в місті було предметом обговорення на нещодавньому засіданні бюро міському СПУ. Було прийнято відповідне звернення до депутатів Черкаської міської ради. Пропонуємо нашим читачам ознайомитися із текстом звернення.
Докладніше
(25.01.2011)
В Україні кожен четвертий міський житель (23%) і кожен третій – сільський (38%) змушений миритися з доходами нижче прожиткового мінімуму. За даними Держкомстату, у кожній 200-й українській родині на одну людину приходиться менше 300 гривень на місяць, у кожній 40-й сім'ї - від 300 до 480 гривень, у кожній 16-й - від 480 до 660 гривень, у кожній 8-й - від 660 до 840. Усього середній дохід нижче за прожитковий мінімум мають більше 12 мільйонів громадян України.
Докладніше
(25.01.2011)
Під таким заголовком редакція газети «Народна правда» розпочинає серію матеріалів про оточення голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Борисовича Тулуба, про тих людей, хто прийшов в область виконувати президентську програму «Назустріч людям»…
Але спочатку розповімо людям, як вони обиралися восени минулого року. Отже, перший матеріал ми назвали:

Виборчий план до двору
Докладніше
(24.01.2011)
Всё дальше в прошлое уходят годы Великой Отечественной войны. Но время не властно над славными делами людей. И чем больше лет отдаляют нас от событий минувшей войны, тем величественней и ярче будут светить новым поколениям подвиги советских воинов, не жалевших ни сил, ни самой жизни для победы над врагом во имя счастья и мира на Земле.
Докладніше
(20.01.2011)
Ігор Калашник, що був 16 років поспіль депутатом Черкаської міськради, на нещодавніх місцевих виборах зазнав поразки по мажоритарному округу. Довга судова тяганина закінчилася перемогою його опонента від біло-сердечних. Як сприйняв поразку пан Калашник? Або… чи вважає він взагалі, що програв? Ігоря Миколайовича у Черкасах знають як генерального директора багатопрофільного об’єднання «Інтербуд», як Заслуженого будівельника України, доктора філософії в галузі економіки, члена Соціалістичної партії України, як людину, яка багато допомагала і допомагає своїм землякам вижити в цей складний час. Сьогодні він в гостях редакції газети «Народна правда».
Докладніше
(19.01.2011)
Лист Олександра Мороза до Президента України Януковича В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Незабаром закінчується термін дії мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Перетворення таких земель в товар передбачено нинішнім Земельним Кодексом.
Нагадаю, що Кодекс у Верховній Раді депутатами не голосований, він прийнятий шахрайським способом і відразу підписаний тодішнім президентом. Очевидно, за аналогією з нормами змін до Конституції ця обставина мала би розглядатись Конституційним Судом. Але це окреме питання, ініціативу щодо якого мали би проявити ті народні депутати, котрі насправді стурбовані долею земель України.
Докладніше
(19.01.2011)
1. Пріоритетні завдання
2. Головні напрямки роботи
3. Засідання Пленуму обласного комітету
4. Засідання бюро обласного комітету
Докладніше
(17.11.2010)
Похоже, что сквозь мрачные тучи украинского экономического упадка стали пробиваться робкие лучи надежды: судя по официальным сообщениям, у нас что-то растет, стабилизируется и улучшается. Вот только бедность по-прежнему никуда не уходит.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse