Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(01.03.2011)
або як вільний (від здорового глузду ?) демократ ошукав громаду Черкас

Ця абсурдна за своєю суттю справа тягнеться ще з листопада 2008 року, а до логічного кінця дійшла, здається, 3 лютого вже цього року, ставши за цей довгий період предметом розгляду двох поважних судових інстанцій. Чому - „здається”? Бо, не виключено, що вона потрапить ще й до третього суду.
Докладніше
(23.02.2011)
Про перебудову у міськвиконкомі у прямому значенні та про те, як це поєднати з лантухом проблем міста Черкаси З інтерв’ю керуючого справами виконавчого комітету Черкаської міськради Миколою Кудрявцевим.
Докладніше
(22.02.2011)
Цього понеділка відоме інтернет-видання «Обозреватель» опублікувало просторе інтерв’ю з Олександром Олександровичем Морозом, підкресливши, що «… його оцінки політичних подій видаються більш ніж цікавими, а де в чому - навіть знаковими». Вважаємо, що нашим читачам буде цікаво ознайомитися з точкою зору видатного політика на деякі питання сьогодення України.
Докладніше
(22.02.2011)
Головний напрямок в роботі соціалістів Кам'янщини - це соціальний захист людей, підвищення їхнього рівня життя. З таким гаслом районна організація СПУ йшла на минулі вибори і, незважаючи на шалений тиск адмінресурсу (читай Тулуба та його оточення), великомасштабної фальсифікації, була почута жителями району, і як результат - до районної ради обрано - 4 депутата, до міської - також 4, а депутатами сільських рад стали - 30 осіб.
Докладніше
(17.02.2011)
Чергова облуда від Одарича і Ко

Схоже на те, що «синдром Наполеона» не на жарт вразив черкаського міського голову, який, з огляду на останні події, вознамірився правити одноосібно у «славному козацькому місті». Замість того, щоб, засукавши рукави, братись за розв’язання непростих і болючих проблем, який у Черкасах, як-то кажуть, «віз і маленька тачка», він затіяв безглузду за суттю і нелогічну за змістом тяганину з Соснівською і Придніпровською радами. При цьому пан Одарич і його «вільнодемократична команда» не гребують ні відвертою брехнею, ні цинічним топтанням по законах держави Україна, у тому числі – по Основному, Конституції.
Докладніше
(16.02.2011)
Черкаська ТЕЦ шокує своїх клієнтів Наша парадоксальна дійсність іноді породжує в голові такі ж парадоксальні думки. Мені, наприклад, іноді здається, що в нашій країні діє глибоко законспірована й широко розгалужена терористична організація, що здійснює диверсійно-підривну діяльність проти народу України.
Докладніше
(15.02.2011)
В 1944 году на территории Черкасской области Красной армией была проведена военная операция по окружению и уничтожению крупной группировки немецко-фашистских войск, которая получила название Корсунь-Шевченковской операции. Это была одна из блестящих операций по освобождению Правобережной Украины от немецко-фашистских захватчиков.
Докладніше
(15.02.2011)
На жаль, потрібно констатувати: для того, щоб черкаські будинки остаточно не перетворилися в руїни, тарифи на послуги ЖКГ будуть збільшуватися, тому що реально ні держава, ні місцеве самоврядування не готове профінансувати капітальний ремонт всіх наших будинків.
Докладніше
(09.02.2011)
Корсунський рецепт

Редакція «Народної правди» продовжує публікацію матеріалів «Вся рать «королівська» , наданих народним депутатом України IV,V скликань Олексієм Малиновським (початок в №№ 3-5). «Як стати мільйонером?» Книжки з такою або подібною назвами ми щодня бачимо на розкладках торгівців. Чимало тренерів-консультантів невтомно і з добрим для себе зиском викладають курси для охочих швидко розбагатіти.
Певним внеском у скарбничку під назвою «гроші з повітря» часто-густо відзначаються кращі сини й доньки Черкащини. Зокрема в Корсунь-Шевченківському районі…
Сьогодні поговоримо про колишнього голову райдержадміністрації цього району пана Пустовіта І.Л.
Докладніше
(08.02.2011)
Шановні співвітчизники! У деяких владних і політичних колах все настирливіше нав’язується думка про припинення мораторію на продаж українських земель сільськогосподарського призначення. Як і раніше, використовуються аргументи про те, що землi потрібен ефективний хазяїн, що вона сьогодні все-одно фактично продається, що інвестиції в сільське господарство підуть лише тоді, коли земля стане товаром і при використанні її як предмету застави для банківських кредитів.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse