Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(07.05.2014)
Партійна організація соціалістів Кам’янського районіу одна з найбільших та найвпливовіших серед політичних партій нашої області. На передодні травневих свят кореспондент «Народної правди» зустрівся з першим секретарем Кам’янського районного комітету СПУ Андрієм Андрійовичем Лісовим та попросив його розповісти про роботу депутатів – соціалістів району.
Докладніше
(01.05.2014)
Згадаємо появу ідеї Конституційної Асамблеї і початок її роботи. Дискусії, критика, відмови частини політиків займатися змінами до Конституції в такій спосіб. Проте робота просувалася, чимала кількість пропозицій не викликала сумніву, деякі сприймалися з недовірою, критично. Не за своїм змістом, а з огляду на те, що глава держави не погодиться вносити до парламенту ініціативу, де, зокрема, передбачена ліквідація держадміністрацій. Мої слова про те, що без такого кроку нічого говорити про розвиток самоврядування і забезпечення справді демократичних засад функціонування держави, сприймалися з розумінням, але скептично: «Що, Карфаген повинен бути зруйнованим?»
Докладніше
(01.05.2014)
На передодні травневих свят до редакції «Народної правди» завітав депутат Жашківської районної ради від СПУ, керівник депутатської групи райради «За справедливість» Анатолій Бондаренко, який розповів про роботу депутатів-соціалістів свого району.
Докладніше
(30.04.2014)
Свято 1 Травня у всьому світі вважається днем боротьби трудящих за свої права. Цей день став утіленням досягнень робочої людини у відстоюванні своїх соціальних прав. Але для більшості українців традиційні травневі свята, коли настає багато вихідних днів, які можна із задоволенням провести на дачній ділянці або на природі, є не більш ніж символом початку садівницького сезону. На жаль, усе менше людей замислюється над тим, що ж лежить в основі пам'ятного дня, і як ті далекі події можуть вплинути на життя наших громадян.
Докладніше
(30.04.2014)
Загальновідомо, що 25 травня 2014 року в нашій державі пройдуть дострокові вибори Президента України. На цю ж дату призначені позачергові вибори міського голови м.Черкаси та депутатів Черкаської міської ради.
Докладніше
(24.04.2014)
ЗАЯВА СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Кризова ситуація в Україні загострюється. У Криму продовжується воєнна інтервенція РФ, яка свого часу разом гарантувала Україні територіальну цілісність в обмін на відмову від ядерної зброї. Існуюча зовнішня загроза суверенітету і цілісності нашої держави об’єднала національну свідомість народу, але він, як і раніше, не вірить ні новій владі, ні старому парламенту. Демократія, права людини, соціальна справедливість — знов залишаються на словах.
Докладніше
(24.04.2014)
Два Великих Грешника, Вечный Разрушитель и неунывающий Проныра. Или так: все – против Одарича. Таким видится сегодня отнюдь не джентльменский набор кандидатов в городские головы Черкасс. Если б участвовать в гонке решила несравненная химическая Мадам, интрига была бы круче. Но Валентина Борисовна Жуковская продолжает сложную, одной ей понятную, игру в бирюльки на «Азоте», наверное, очень за Фирташа переживает…
Докладніше
(23.04.2014)
Нині в Україні Велика Жовтнева Соціалістична Революції, ця справді планетарного значення подія, подається офіційною пропагандою як «переворот», «заколот», «силове захоплення влади більшовиками» тощо. І зовсім нічого не говориться про те, що революційний вибух у царській Росії спричинило жахливе становище простого люду, на праці якого жирувала купка тодішніх багатіїв. Чи не так само живуть сьогодні в незалежній Україні ті, хто заробляє на хліб насущний власними руками?
Докладніше
(23.04.2014)
Під такою назвою 16 квітня в Черкасах в приміщенні обласної філармонії пройшов авторський вечір Олександра Мороза, який зібрав дуже багато прихильників творчості знаного в Україні політика та поета.
Докладніше
(03.03.2014)
Россия, США и Великобритания, как страны-гаранты, должны сесть за стол ереговоров и сделать все, чтобы не допустить кровопролития в Украине

Всякая революция лишь тогда чего-нибудь стоит, если она умеет защищаться. Эти слова, сказанные Владимиром Лениным в октябре 1918 года, актуальны как никогда. Украинский народ отстоял свое право на свободу и показал, что его невозможно безнаказанно эксплуатировать и уничтожать. Да, мы уже живем в новой стране – с новым правительством и старой-новой Конституцией. Но чтобы оплаченная народной кровью победа не стала пирровой, нужно четко оценивать ситуацию и не принимать популистских законов, которые ведут к дестабилизации ситуации в стране.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse