Субота, 20 Липня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(02.03.2014)
до оцінки суспільно-політичної ситуації

Народ має на практиці переконатися, що влада зміцнює всі складові суверенітету держави, найперше ті, що стосуються прав і свобод людини, її добробуту і гарантій на майбутнє. Люди не повинні вчергове розчаруватися в наслідках суспільного зрушення.
Докладніше
(02.03.2014)
В центральній частині України на багатих чорноземах на початку XIX століття було побудовано значну кількість цукрових заводів. Такий завод було побудовано і в мальовничому місці на лівому березі річки Тясмин у маєтку поміщика Миколи Давидова в містечку Кам'янка. Як свідчать історичні дані, перший сезон цукроваріння тут розпочався в 1844 році. Бурякоцукровий завод пропрацювавши 66 років, в 1911 році був перебудований і розширений. В наступних роках технологія виробництво цукру удосконалилась і потужності заводу збільшилися. Під час німецької окупації завод працював один сезон. Наприкінці 1943 року відступаючі фашисти зруйнували його. Але вже восени 1946 року він був відбудований і запрацював. Нажаль зараз цукрозавод знову в руїнах… Наш кореспондент зустрівся з Іваном Крамаренком, колишнім головою Кам'янської райдержадміністрації Черкаської області, який поділився своїми спогадами про одну із багатьох сторінок історії свого краю.
Докладніше
(13.02.2014)
Політичні підсумки першої декади лютого залишають мало місця для оптимізму. Чергові віче Майдану, кілька засідань парламенту… Ніякого просування до розв’язання конфлікту. Сторони хочуть «перестояти» один одного. Вони нехтують варіантами швидкого вирішення стратегічного для країни питання – зміни системи влади. Використання різних аргументів (недосконалість норм Конституції - 2004, недоформування комісії парламенту, підготовка пропозицій «Батьківщиною» та «Ударом» і т.п.) – це маскування небажання вирішити питання по суті. Вирішити його для держави, а не для окремих зацікавлених осіб. Шлях для того прямий: змусити Конституційний Суд скасувати замовний незаконний висновок 2010 року. А далі – вдосконаленню немає обмежень. Але для того будуть створені інші умови. Тоді в Конституції можна передбачити все, що потрібно для країни, а не те, що диктує змагання за «шапку Мономаха».
Докладніше
(13.02.2014)
Черкаська міська організація СПУ стояла і стоїть на захисті інтересів малозабезпечених верств населення, в тому числі дітей війни ( а їх в Черкасах проживає близько 24 тисяч), яких міська влада обмежила в правах на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Неодноразові мітинги протесту, персональні звернення до можновладців, навіть судові постанови ігноруються відповідними посадовими особами Черкаського міськвиконком, а як вбачається, і прокуратурою. Ми вирішили звернутися з відкритим листом до прокурора м. Черкаси. Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з ним. Відповідь прокурора обов’язково буде надрукована.
Докладніше
(12.02.2014)
«Социальные стандарты и гарантии в Украине стабильно растут, и будут повышаться в дальнейшем», - такие заверения мы постоянно слышим от Президента и правительства. Но то, что власть называет социальными стандартами, правильнее было бы назвать гранью выживания.
Докладніше
(12.02.2014)
17 февраля – 70-летие Корсунь-Шевченковской битвы

К началу 1944 года наши войска вышли к Житомиру и Кировограду. В руках противника остался выступ, ширина основания которого составляла 130 км, выдвинутый по направлению к Каневу. Командование вермахта видело его, как плацдарм для контрнаступления. 24 января 1944 г. 1-й и 2-й Украинские фронты в наступательном порыве устремились навстречу друг другу. На острие обоих фронтов находились 6-я и 5-я танковые армии. На пятый день наступления танкисты двух армий встретились в районе Звенигородки, замкнув кольцо окружения 100-тысячной группировки врага. Среди солдат и офицеров, обнимавшихся во время исторической встречи танкистов двух фронтов, были командиры танков Т-34, черкасщане Дмитрий Горевой и Василий Бондарев.
Докладніше
(22.01.2014)
Черкаським квартиронаймачам мабуть ще довго будуть «відгикуватися» наслідки грабіжницька політика в комунальній сфері одаричевської влади, а саме незаконне рішення міськвиконкому 1747 від 25.11.2008 р. "Про встановлення вартості житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій".
Докладніше
(21.01.2014)
Сьогодні українське суспільство все рішучіше виступає проти нинішньої системи влади, вимагаючи повернення до Конституції в редакції 2004 року, яка утвердила парламентсько-президентську модель державного устрою України. Під тиском Євромайдану вже й лідери т.зв. парламентської опозиції декларують плани відновлення Конституції-2004.
Докладніше
(21.01.2014)
Кам'янка - невелике, але надзвичайно мальовниче місто на річці Тясмин, один з райцентрів Черкаської області. Вражають не тільки краса, але і його багата історія: тут довгий час жив і творив Чайковський, бував Пушкін, а в збереженої і донині садибі Давидова у 20-х роках XIX століття збиралися члени Південного товариства декабристів. Судячи з усього, бунтівний дух свободи досі витає в цих місцях: нещодавно, наприклад, жителі Кам'янського району буквально повстали проти введення нав'язуваної владою медичної реформи, і не дали у себе ліквідувати сільську медицину. Як і будь-який інший регіон України, Кам'янський район має ряд наболілих соціальних проблем. Про деякі з них розмовляємо з депутатом Кам'янської райради, секретарем райкому СПУ з ідеологічної роботи, членом бюро обкому партії і членом Політради СПУ Тетяною Василенко.
Докладніше
(09.01.2014)
Шановні співвітчизники! Прийміть мої щирі вітання з нагоди Нового 2014 року та Різдва Хрестового, побажання миру, добра та злагоди в кожній сім’ї та в нашій державі. А тепер про головне. Усі ми бачимо, як стрімко змінюється світ у ХХІ-му столітті. І стосується це не тільки науки і техніки. Нової якості набувають і суспільні процеси та явища. І вони далеко не однозначні. Тим більше — в Україні, де економічна, політична, соціальна ситуація набагато складніша, ніж у розвинених європейських країнах. Дати належну оцінку цим викликам, адекватно реагувати на них, відкрити суспільству їхню істинну суть і мету тих, хто стоїть за цими процесами, — обов’язок Соціалістичної партії України.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse