Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(26.03.2015)
Сколько украинцы будут платить за услуги ЖКХ

С первого апреля повышаются цены на газ и электроэнергию. При этом подорожавший газ «паровозом» потянет за собой тариф на отопление и горячую воду (на 72% и 57% соответственно), а электроэнергия – тариф на холодную воду и водоотведение (конкретные цифры пока не определены). На сколько же повысятся цифры в наших платежках?
Докладніше
(25.03.2015)
Прогнозы правительства и экспертов на развитие ситуации в Украине

Представители центральной власти регулярно просят людей и журналистов не нагнетать обстановку и «не раскачивать ситуацию». Но если почитать официальные документы, которые предает огласке сама же власть, то для нагнетания паники больше ничего и не надо. Яркий пример тому — экономические прогнозы правительства на 2015-2017 годы, утвержденные постановлением Кабмина №76.
Докладніше
(24.03.2015)
За оцінками фахівців, у нинішньому складі парламенту і уряді приблизно 70% народних депутатів і міністрів перебувають під прямим впливом олігархів, та й наш президент - теж олігарх. Чи може влада, якою керують олігархи, змусити своїх справжніх господарів чесно вести бізнес, платити податки, вкладати гроші в модернізацію виробництва і працювати на благо країни і народу? Питання риторичне…
Докладніше
(06.03.2015)
Как свидетельствуют социологические опросы и личный опыт каждого, доверие украинцев к политическим партиям и отдельно взятым политикам снизилось до критической черты. Не является исключением и те из них, которые пришли к власти на волне Майдана. Вместе с тем 24 января в Киеве состоялся III съезд политической партии «Социалисты», в работе которого приняли участие более 600 делегатов из 24 областей Украины и Киева, представители европейского социалистического движения. Во время съезда делегаты утвердили Программу партии и обратились с заявлением ко всем политическим силам Украины относительно оценки текущей ситуации в стране. «Какие задачи ставят перед собой и как собираются их решать «Социалисты»? - с этого вопроса началась наша беседа с Председателем партии Василием Петровичем Цушко.
Докладніше
(06.03.2015)
4 березня 2015 року відбувся Пленум Черкаської обласної організації Соціалістичної партії України, на якому були обговорені питання щодо соціально-політичного стану в державі, ситуації в партії та проведення звітно - виборчої кампанії в партійних організаціях. Пленум прийняв Звернення до Президента України щодо катастрофічного погіршення стану життя громадян в державі, Постанову «Про проведення звітно-виборчої кампанії в організаціях СПУ області» та Звернення Черкаського ОК СПУ «До соціалістів Черкаської області».
Докладніше
(05.03.2015)
Cьогодні політичне життя в країні і її розвиток здійснюється без достатнього впливу Соціалістичної партії - політичного авангарду частини суспільства, яке прагне змін в бік демократії, справедливості, гарантій людських прав, прагне миру в країні та упевненості в завтрашньому дні. В СПУ прийнята сучасна редакція Програми, що змістом своїм найкраще відповідає потребам і сподіванням більшості населення. Втратити те, що створено соціалістами, нами, що може служити суспільству більшість громадян вважають, що ми не маємо права. Про кризу в партії, про збереження соціалістичного руху в Україні – наша розмова з першим секретарем Черкаського обласного комітету СПУ Олексієм Петровичем Малиновським.
Докладніше
(04.03.2015)
Розмови при зустрічах, телефонні дзвінки, власні роздуми… В усіх куточках України багато небайдужих однодумців. Їх, людей з переконаннями, хвилює доля нашої партії. Навмисне не називаю її офіційно, бо кожен, напевне, розуміє – йдеться про тих, хто вірить, що в країні життя має бути справедливим, правда ніким не прихованою, а права людей захищеними. Йдеться про тих, хто вважає себе соціалістами. Розуміють потребу такого життя більшість наших співвітчизників. Справжні ж соціалісти відрізняються тим, що вони не лише бажають такого життєвого порядку, а й знають як його досягти і добиваються тієї ж мети.
Докладніше
(04.03.2015)
Хто зможе платити по новим тарифам?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 3 березня затвердила нові тарифи на природний газ для населення та теплокомуненерго. Нові ціни почнуть діяти із 1 квітня цього року. Діятимуть зимові та літні тарифи.
Докладніше
(02.02.2015)
24 січня у Києві відбувся ІІІ з'їзд політичної партії «Соціалісти», під головуванням керівника партії Василя Цушка. У роботі з'їзду взяли участь більше ніж 600 делегати з 24 областей України та Києва, представники європейського соціалістичного руху. Під час з’їзду делегати затвердили програму партії та звернулися із заявою до всіх політичних сил України стосовно оцінки поточної політичної сітуації в Україні.

Далі - Заява політичної партії «Соціалісти»
Докладніше
(01.02.2015)
Як свідчать соціологічні опитування і особистий досвід кожного, довіра українців до політичних партій та окремо взятим політикам знизилося до критичної межі. Не є винятком і ті з них, які прийшли до влади на хвилі Майдану. Від людей все частіше доводиться чути тривожно-приречене: «Всі вони однакові. Голосувати немає за кого».
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse