Субота, 20 Липня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(25.03.2015)
Прогнозы правительства и экспертов на развитие ситуации в Украине

Представители центральной власти регулярно просят людей и журналистов не нагнетать обстановку и «не раскачивать ситуацию». Но если почитать официальные документы, которые предает огласке сама же власть, то для нагнетания паники больше ничего и не надо. Яркий пример тому — экономические прогнозы правительства на 2015-2017 годы, утвержденные постановлением Кабмина №76.
Докладніше
(24.03.2015)
За оцінками фахівців, у нинішньому складі парламенту і уряді приблизно 70% народних депутатів і міністрів перебувають під прямим впливом олігархів, та й наш президент - теж олігарх. Чи може влада, якою керують олігархи, змусити своїх справжніх господарів чесно вести бізнес, платити податки, вкладати гроші в модернізацію виробництва і працювати на благо країни і народу? Питання риторичне…
Докладніше
(06.03.2015)
Как свидетельствуют социологические опросы и личный опыт каждого, доверие украинцев к политическим партиям и отдельно взятым политикам снизилось до критической черты. Не является исключением и те из них, которые пришли к власти на волне Майдана. Вместе с тем 24 января в Киеве состоялся III съезд политической партии «Социалисты», в работе которого приняли участие более 600 делегатов из 24 областей Украины и Киева, представители европейского социалистического движения. Во время съезда делегаты утвердили Программу партии и обратились с заявлением ко всем политическим силам Украины относительно оценки текущей ситуации в стране. «Какие задачи ставят перед собой и как собираются их решать «Социалисты»? - с этого вопроса началась наша беседа с Председателем партии Василием Петровичем Цушко.
Докладніше
(06.03.2015)
4 березня 2015 року відбувся Пленум Черкаської обласної організації Соціалістичної партії України, на якому були обговорені питання щодо соціально-політичного стану в державі, ситуації в партії та проведення звітно - виборчої кампанії в партійних організаціях. Пленум прийняв Звернення до Президента України щодо катастрофічного погіршення стану життя громадян в державі, Постанову «Про проведення звітно-виборчої кампанії в організаціях СПУ області» та Звернення Черкаського ОК СПУ «До соціалістів Черкаської області».
Докладніше
(05.03.2015)
Cьогодні політичне життя в країні і її розвиток здійснюється без достатнього впливу Соціалістичної партії - політичного авангарду частини суспільства, яке прагне змін в бік демократії, справедливості, гарантій людських прав, прагне миру в країні та упевненості в завтрашньому дні. В СПУ прийнята сучасна редакція Програми, що змістом своїм найкраще відповідає потребам і сподіванням більшості населення. Втратити те, що створено соціалістами, нами, що може служити суспільству більшість громадян вважають, що ми не маємо права. Про кризу в партії, про збереження соціалістичного руху в Україні – наша розмова з першим секретарем Черкаського обласного комітету СПУ Олексієм Петровичем Малиновським.
Докладніше
(04.03.2015)
Розмови при зустрічах, телефонні дзвінки, власні роздуми… В усіх куточках України багато небайдужих однодумців. Їх, людей з переконаннями, хвилює доля нашої партії. Навмисне не називаю її офіційно, бо кожен, напевне, розуміє – йдеться про тих, хто вірить, що в країні життя має бути справедливим, правда ніким не прихованою, а права людей захищеними. Йдеться про тих, хто вважає себе соціалістами. Розуміють потребу такого життя більшість наших співвітчизників. Справжні ж соціалісти відрізняються тим, що вони не лише бажають такого життєвого порядку, а й знають як його досягти і добиваються тієї ж мети.
Докладніше
(04.03.2015)
Хто зможе платити по новим тарифам?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 3 березня затвердила нові тарифи на природний газ для населення та теплокомуненерго. Нові ціни почнуть діяти із 1 квітня цього року. Діятимуть зимові та літні тарифи.
Докладніше
(02.02.2015)
24 січня у Києві відбувся ІІІ з'їзд політичної партії «Соціалісти», під головуванням керівника партії Василя Цушка. У роботі з'їзду взяли участь більше ніж 600 делегати з 24 областей України та Києва, представники європейського соціалістичного руху. Під час з’їзду делегати затвердили програму партії та звернулися із заявою до всіх політичних сил України стосовно оцінки поточної політичної сітуації в Україні.

Далі - Заява політичної партії «Соціалісти»
Докладніше
(01.02.2015)
Як свідчать соціологічні опитування і особистий досвід кожного, довіра українців до політичних партій та окремо взятим політикам знизилося до критичної межі. Не є винятком і ті з них, які прийшли до влади на хвилі Майдану. Від людей все частіше доводиться чути тривожно-приречене: «Всі вони однакові. Голосувати немає за кого».
Докладніше
(28.12.2014)
По нотах співаючого ректора
На початку листопада в ЗМІ широко висвітлили інформацію про скромний підробіток ректора КНУКіМ, екс-нардепа від Черкас Михайла Поплавського. Талановитий Михайло Михайлович створив на базі державного внз приватний університет «Київський університет культури». Засновниками годівниці стали він разом із сином.

Три мільйони на голубій тарілочці
Департамент капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 17 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Надія» на реконструкцію дитсадка в с. Степанки за 3,4 мільйона гривень.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse