Неділя, 20 Січня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(26.03.2015)
Сколько украинцы будут платить за услуги ЖКХ

С первого апреля повышаются цены на газ и электроэнергию. При этом подорожавший газ «паровозом» потянет за собой тариф на отопление и горячую воду (на 72% и 57% соответственно), а электроэнергия – тариф на холодную воду и водоотведение (конкретные цифры пока не определены). На сколько же повысятся цифры в наших платежках?
Докладніше
(25.03.2015)
Прогнозы правительства и экспертов на развитие ситуации в Украине

Представители центральной власти регулярно просят людей и журналистов не нагнетать обстановку и «не раскачивать ситуацию». Но если почитать официальные документы, которые предает огласке сама же власть, то для нагнетания паники больше ничего и не надо. Яркий пример тому — экономические прогнозы правительства на 2015-2017 годы, утвержденные постановлением Кабмина №76.
Докладніше
(24.03.2015)
За оцінками фахівців, у нинішньому складі парламенту і уряді приблизно 70% народних депутатів і міністрів перебувають під прямим впливом олігархів, та й наш президент - теж олігарх. Чи може влада, якою керують олігархи, змусити своїх справжніх господарів чесно вести бізнес, платити податки, вкладати гроші в модернізацію виробництва і працювати на благо країни і народу? Питання риторичне…
Докладніше
(06.03.2015)
Как свидетельствуют социологические опросы и личный опыт каждого, доверие украинцев к политическим партиям и отдельно взятым политикам снизилось до критической черты. Не является исключением и те из них, которые пришли к власти на волне Майдана. Вместе с тем 24 января в Киеве состоялся III съезд политической партии «Социалисты», в работе которого приняли участие более 600 делегатов из 24 областей Украины и Киева, представители европейского социалистического движения. Во время съезда делегаты утвердили Программу партии и обратились с заявлением ко всем политическим силам Украины относительно оценки текущей ситуации в стране. «Какие задачи ставят перед собой и как собираются их решать «Социалисты»? - с этого вопроса началась наша беседа с Председателем партии Василием Петровичем Цушко.
Докладніше
(06.03.2015)
4 березня 2015 року відбувся Пленум Черкаської обласної організації Соціалістичної партії України, на якому були обговорені питання щодо соціально-політичного стану в державі, ситуації в партії та проведення звітно - виборчої кампанії в партійних організаціях. Пленум прийняв Звернення до Президента України щодо катастрофічного погіршення стану життя громадян в державі, Постанову «Про проведення звітно-виборчої кампанії в організаціях СПУ області» та Звернення Черкаського ОК СПУ «До соціалістів Черкаської області».
Докладніше
(05.03.2015)
Cьогодні політичне життя в країні і її розвиток здійснюється без достатнього впливу Соціалістичної партії - політичного авангарду частини суспільства, яке прагне змін в бік демократії, справедливості, гарантій людських прав, прагне миру в країні та упевненості в завтрашньому дні. В СПУ прийнята сучасна редакція Програми, що змістом своїм найкраще відповідає потребам і сподіванням більшості населення. Втратити те, що створено соціалістами, нами, що може служити суспільству більшість громадян вважають, що ми не маємо права. Про кризу в партії, про збереження соціалістичного руху в Україні – наша розмова з першим секретарем Черкаського обласного комітету СПУ Олексієм Петровичем Малиновським.
Докладніше
(04.03.2015)
Розмови при зустрічах, телефонні дзвінки, власні роздуми… В усіх куточках України багато небайдужих однодумців. Їх, людей з переконаннями, хвилює доля нашої партії. Навмисне не називаю її офіційно, бо кожен, напевне, розуміє – йдеться про тих, хто вірить, що в країні життя має бути справедливим, правда ніким не прихованою, а права людей захищеними. Йдеться про тих, хто вважає себе соціалістами. Розуміють потребу такого життя більшість наших співвітчизників. Справжні ж соціалісти відрізняються тим, що вони не лише бажають такого життєвого порядку, а й знають як його досягти і добиваються тієї ж мети.
Докладніше
(04.03.2015)
Хто зможе платити по новим тарифам?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 3 березня затвердила нові тарифи на природний газ для населення та теплокомуненерго. Нові ціни почнуть діяти із 1 квітня цього року. Діятимуть зимові та літні тарифи.
Докладніше
(02.02.2015)
24 січня у Києві відбувся ІІІ з'їзд політичної партії «Соціалісти», під головуванням керівника партії Василя Цушка. У роботі з'їзду взяли участь більше ніж 600 делегати з 24 областей України та Києва, представники європейського соціалістичного руху. Під час з’їзду делегати затвердили програму партії та звернулися із заявою до всіх політичних сил України стосовно оцінки поточної політичної сітуації в Україні.

Далі - Заява політичної партії «Соціалісти»
Докладніше
(01.02.2015)
Як свідчать соціологічні опитування і особистий досвід кожного, довіра українців до політичних партій та окремо взятим політикам знизилося до критичної межі. Не є винятком і ті з них, які прийшли до влади на хвилі Майдану. Від людей все частіше доводиться чути тривожно-приречене: «Всі вони однакові. Голосувати немає за кого».
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і, хоч в загальних рисах, означити сподівання на рік прийдешній. Оскільки для більшості наших читачів рік, що минає, багато радості не приніс, проведемо його з добром, дякуючи хоч за те, що він прожитий, уже став нашим.
А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і… зрушень. Надіюсь, позитивних зрушень.
Бажаю нашій країні і кожному з вас миру і благополуччя. Нехай під час політичних кампаній наші співвітчизники згадають, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сім'ї, громаді, краї і країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх.
І рік Свині нікому не підсуне свиню.
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse