Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(22.07.2016)
Ми, члени партійного комітету Черкаської обласної організації Соціалістичної партії Украї-ни звертаємося до вас з наступним:

1. Основи соціалістичної ідеї були закладені Соціалістичною партією України в жовтні 1991 року. Але більше двох років партія не готова приймати участь у суспільно – політичному житті держави через шалений тиск влади, зокрема Міністерства юстиції, яке намагається заборони-ти діяльність партії, а також з причин внутріпартійного змісту, а саме грубих помилок в органі-заційній роботі, бездіяльності в ідеологічній сфері, порушенні принципів підбору і використан-ня керівних кадрів.
Докладніше
(08.06.2016)
В Україні за копійки скуповують залишки державної власності
Українська влада ініціюює чергову хвилю масштабної приватизації державних підприємств. Як і слід було очікувати, це підноситься в світлі «боротьби з корупцією» і як один з ключових елементів «економічних реформ». При цьому ніхто не може дати зрозумілих пояснень: звідки взагалі з’явився, і чим обґрунтований міф про те, що приватизація держвласності може оздоровити економіку та приносити благо суспільству.
Докладніше
(06.06.2016)
Як відомо, Верховна Рада в першому читанні ухвалила проект нового Трудового кодексу. Наскільки небезпечні можливі зміни трудового законодавства?
Докладніше
(05.06.2016)
Учасники мітингу, що зібралися в Черкасах 1 червня 2016 року в Міжнародний день захисту дітей, для проведення третього етапу акції протесту громадян міста «Тарифи нас вбивають», щоб з’ясувати, як реагує влада на вимоги, які викладені в резолюціях попередніх мітингів протесту 17 березня і 22 квітня.


Докладніше
(29.05.2016)
Тарифные перекосы: цены европейские, зарплаты африканские.

С некоторых пор стали возникать подозрения, что наши «отцы нации» как­то по­особенному понимают саму суть понятия «евроинтеграция». И если простые граждане под этим термином понимают стремление к европейскому уровню жизни, победу над коррупцией и установление честной, демократической сис-темы власти, то руководство Украины до европейского уровня поднимает только цены и тарифы – без адекватного повышения доходов.
Докладніше
(27.05.2016)
Після цілого ряду «покращень», якими влада України обґрунтовує необхідністю співпраці з МВФ, багато наших співвітчизників на чисто побутовому рівні стали розглядати Міжнародний валютний фонд як якусь злочинну організацію, що займається виключно соціально-економічними диверсіями проти українського народу.
Докладніше
(26.05.2016)
Судя по всему, премьер-министр Гройсман решил проводить по отношению к населению поли-тику «кнута и пряника».

Вот только кнут у него пока что реальный, а пряник - виртуальный. Так, после жестокой «порки» в виде повышения тарифов, он сменил гнев на милость и пообещал народу заработную плату в размере 1 тысячи евро.
Докладніше
(20.05.2016)
В Україні промайнули травневі свята. І якщо Першотравень – Міжнародний день Солідарності трудящих у боротьбі за свої права, відходить у небуття (трудящий люд у нас живе заможно і соціально захищений?!), то День Перемоги відзначається. Але як?

Поділитися враженнями від святкування на Черкащині 71– ї річниці Перемоги у другій світовій війні ми попросили першого секретаря Черкаського ОК СПУ Сергія Малиновського.
Докладніше
(19.05.2016)
Уже сейчас ясно, что новые тарифы на оплату услуг ЖКХ приведут к тому, что за помощью государства для оплаты коммунальных платежей обратятся значительно больше украинцев.

Даже по официальным прогнозам, число нуждающихся может возрасти до 50% жителей страны, в отличие от последних показателей в 32 — 36%.
Докладніше
(18.05.2016)
Добре, що серед керівників нашої держави все­таки зустрічаються справжні гіганти думки і світочі розуму, які можуть знайти простий вихід з будь­якого, навіть самого складного становища.

Наприклад, багато хто ще пам’ятають унікальний народний рецепт Миколи Азарова з приводу того, як простим українцям вилізти зі злиднів: «не скиглити, а брати лопати...» і самим забезпечувати себе всіма необхідними продуктами. При натуральному господарстві часів Середньовіччя. Днями віце­прем’єр­міністр Павло Розенко послав українців ще далі – в епоху неоліту.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse