Субота, 20 Липня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Липень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(05.05.2016)
Как известно, нынешнее руководство страны объявило сельское хозяйство стратегическим направлением развития Украины.

Можно много спорить по поводу такого выбора, но в данном случае дело даже не в этом. А в том, что под «чутким руководством» бездарных правителей «аграрная супердержава» уже не в состоянии обеспечить себя элементарными продуктами питания, которыми еще недавно кормила не только весь Советский Союз, но и зарубежье.
Докладніше
(04.05.2016)
Парадоксально, але чим більше наші правителі говорять про невідворотність нашого європейського майбутнього, тим частіше Україну порівнюють з Африкою.

І це не дивує – адже практично за всіма основними соціально-економічними показниками (корупція, рівень та тривалість життя, падіння виробництва і його сировинна спрямованість, інфляція, злочинність тощо) ми вже не тільки наздогнали, а і перегнали «чорний континент».
Докладніше
(29.04.2016)
Україна – територія знахабнілих олігархів і безправних робітників

З деякого часу 1 Травня у нас стло іменуватися святом весни і праці, а в народі – Днем пікніків і шашликів. Та й справді, який там «День солідарності трудящих у боротьбі за свої права», коли ніякої солідарності вже давно немає, а на права трудящих відверто плюють. Причому, роблять це з мовчазної згоди деградованих профспілок. У зв’язку з цим доречно нагадати про справжнє значення цього свята, і про те, як воно у різні роки відзначався в нашій країні.
Докладніше
(27.04.2016)
Когда откормленные и мордастые правители начинают официально призывать славить Бога – значит, они считают себя как минимум его наместниками на Земле.

История знает немало примеров, когда в тяжелые времена лидеры стран сознательно ограничивали себя во всем, чтобы таким образом выразить свою солидарность с собственным народом, разделить его лишения и тяготы. Это ни в малейшей степени не относится к представителям украинских властей, которые на фоне обнищавшего населения лишь увеличивают свои доходы и купаются в роскоши.
Докладніше
(22.04.2016)
Прожитковий мінімум українця: по­людськи ні жити, ні вмерти

Судячи за повідомленнями, в даний час Кабмін веде велику роботу по перегляду вмісту споживчого кошика для українців. З одного боку, нам на це можна було б і наплювати та забути, якби не одне «але»: оціночна вартість товарів і послуг, вкладених в споживчий ко-шик, як раз і є розміром прожиткового мінімуму. А від цього показника, як відомо, безпо-середньо залежать розміри всіх соціальних стандартів – зарплат, пенсій, допомог і т. д.
Докладніше
(22.04.2016)
В Черкасах 22 квітня 2016 р. на площі біля міської ради пройшов другий етап мітингу – протесту громадськості «Тарифи нас вбивають» за організацією та підтримкою місцевих організацій СПУ, партії СОЦІАЛІСТИ та КПУ.
Докладніше
(21.04.2016)
26 апреля исполняется ровно 30 лет со дня страшной трагедии на Чернобыльской АЭС.

За всю историю человечества это крупнейшая техногенная катастрофа, которая стала самой масштабной как по количеству задействованных в ней ликвидаторов, так и по количеству жертв, не говоря уже об ущербе, нанесенному экономике Украины и странам­соседям. Ежегодно в этот день весь мир вспоминает о жертвах и тяжёлых последствиях чернобыльской катастрофы, в школах и других образовательных учре-ждениях проходят траурные выставки и минуты молчания.
Докладніше
(20.04.2016)
Без зміни людини не зміниться країна

Ми втрачаємо свою державність. Сказати таке напередодні 25­річчя незалежності – ще недавно здавалося б святотатством. Але сьогодні це прикра об’єктивність. І причина її – не злі сусіди, не дивна за формою вій-на, не анексія Криму, не байдужість Європи… Причина в нас самих. Легше було б зіслатися при тому на нашу багатовікову бездержавність як наслідок мен-талітету, чвар у «верхах», на геополітичну особливість. Легше, бо «моя хата скраю» – по-всюдно, а «в сусіда тин вищий», а «всі крадуть», а «погляньте, хто в парламенті»… І звести все до особистості, до українця. Що, до речі, було б недалеко від істини. Але ця істина – теж наслідок. Чому ж ми такі? Група провідних науковців­конституціалістів (Ю.Шемшученко, М.Теплюк, О.Ющик та інш.) підготували до друку книгу про Конституцію України (зміст, особливості, розвиток конституційного процесу). На їх пропо-зицію я поділився своїми матеріалами для книги та зробив загальний відгук про важливу роботу. Пропо-ную цей відгук вашій увазі.
Докладніше
(18.04.2016)
Могут ли за вклад в банке лишить субсидии?

После целого ряда острых публикаций о том, как правительство намерено «отсекать» про-стых украинцев от государственной помощи в виде субсидий, льгот и различных социаль-ных выплат, к нам в редакцию стали поступать звонки и письма с просьбой конкретизиро-вать: за какие именно «грехи» отныне смогут так наказывать людей, и как это будет выгля-деть?
Докладніше
(14.04.2016)
Що нас чекає в новому опалювальному сезоні

Опалювальний сезон закінчився, і більшість українців зітхнуло з полегшенням – нарешті не треба буде платити грабіжницький тариф за опалення (або газ для опалення). Але не варто займатися самообманом – адже за нинішньої політики влади нам дали лише короткий перепочинок, після якого грабунок населення відновиться з новою силою і у великих масштабах.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse