Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(07.10.2016)
Миллионы украинских семей с затаенным страхом ожидают наступления отопительного сезона, который обещает стать самым тяжелым и разорительным за всю нашу историю.

Это и неудивительно – «благодаря» псевдореформам нынешней власти за последние два года тарифы на услуги ЖКХ росли ре-кордными темпами, оставляя далеко позади рост реальных доходов граждан.
Докладніше
(01.10.2016)
Если разобраться, то именно работники здравоохранения и образования являются "зеркалом" социальной политики любой власти.

Ведь они обеспечивают важнейшие гуманитарные потребности народа, а их работодателем является само госу-дарство.
Докладніше
(30.09.2016)
Как известно, срок ныне действующего запрета на продажу земель сельскохозяйственного назначения истекает 1 января 2017 года.

Раньше в подобных случаях депутаты Верховной Рады всегда продлевали мораторий, но сейчас все может сло-житься иначе. По мнению главы государства, официальный запрет на продажу угодий сдерживает приток инвестиций в аграр-ный сектор. А так как именно он является одним из главных поставщиков валюты в нашу страну, то нужно что-то срочно решать, - недвусмысленно намекнул Порошенко с трибуны парламента.
Докладніше
(29.09.2016)
Пенсійний вік підвищать, а мінімальну пенсію стане ще важче отримати

Життя на пенсії іноді називають «золотою порою», коли людина може розслабитися і насолоджуватися життям без зобов’язань перед роботодавцем і дорослими дітьми. Але от питання: чи може звичайний український пенсіонер розслаблятися і насолоджу-ватися життям на 1300­1500 гривень в місяць? Питання виживання цих людей вже давно перебувають за межею розуміння більш­менш благополучних громадян, а експерти і аналітики вже готові зарахувати це явище в розряд аномальних.
Докладніше
(11.09.2016)
Що розкрилося про Яценюка після його відходу. Чому не раніше?

10 квітня Арсеній Яценюк офіційно оголосив про відхід з поста прем’єр­міністра України. До чого прийшла країна за 2 роки влади Яценюка? Як змінилися умови життя населення після Майдану?
Докладніше
(10.09.2016)
О беспросветной нищете, в которую власти Украины вогнали простых пенсионеров, написано немало, однако эта тема регулярно пополняется все новыми вопиющими фактами.

Так, на днях Европейский суд по правам человека дал надежду миллионам наших сограждан, чья пенсия по тем или иным причинам не «дотягивает» до официально установленного прожиточного минимума для нетрудоспособных (на данный момент – это 1130 гривен).
Докладніше
(09.09.2016)
Слід визнати, що плани уряду України впевнено наближаються до ідеалів ватажків Третього Рейху. Виникає тільки одне питання: у нас уряд український чи окупаційний?

Адже нинішня влада планує у 2017 році кардинально зменшити витрати на медицину, освіту і науку. Тобто, на найбільш соціально важливі та пріоритетні напрямки, які і без того животіють у злиднях. Ці плани уряду озвучив міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю газеті «Економічна правда».
Докладніше
(08.09.2016)
Два года назад, 27 августа 2014 года, экс-глава Фонда государс-
твенного имущества Украины Валентина Семенюк-Самсоненко была найдена мёртвой в собственном доме в селе Чайки (Киевская область).


Смерть наступила в результате выстрела в голову, произведённого из охотничьего ружья. Первоначально органами МВД была озвучена версия о самоубийстве, однако позднее — открыто уголовное дело по статье «умышленное убийство».
Докладніше
(25.08.2016)
Уряд обіцяє різке підвищення доходів населення

Коли люди зубожіють, безробіття зашкалює, економіка б’ється в конвульсіях, реформи буксують, а іноземні інвестори обходять нашу країну десятою дорогою, уряду нічого не залишається, як годувати власний народ обіцянками «кращого життя». Так, з надр Кабміну за останні дні пролунало одразу кілька сенсаційних повідомлень.
Докладніше
(23.08.2016)
Коли президент України Леонід Кравчук в одному зі своїх перших виступів заявив про те, що за кілька років Україна стане багатшою Франції, то він мав на увазі колосальний виробничий, економічний і військовий потенціал, який дістався у спадок від колишнього Радянського Союзу (за часів СРСР Україна входила в дюжину самих розвинутих держав світу).

Але все пішло не так, як хотілося українцям. Характерно, що старт масовому розграбуванню країни дав сам Леонід Макарович, а потім цю естафету підхопили його «талановиті» послідовники. Все, що відбулося в нашій країні за 25 років, вже описано і деталізовано провідними економічними аналітиками світу, але в рамках газетної публікації ми наведемо лише окремі моменти.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse