Субота, 19 Січня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(22.07.2016)
Ми, члени партійного комітету Черкаської обласної організації Соціалістичної партії Украї-ни звертаємося до вас з наступним:

1. Основи соціалістичної ідеї були закладені Соціалістичною партією України в жовтні 1991 року. Але більше двох років партія не готова приймати участь у суспільно – політичному житті держави через шалений тиск влади, зокрема Міністерства юстиції, яке намагається заборони-ти діяльність партії, а також з причин внутріпартійного змісту, а саме грубих помилок в органі-заційній роботі, бездіяльності в ідеологічній сфері, порушенні принципів підбору і використан-ня керівних кадрів.
Докладніше
(08.06.2016)
В Україні за копійки скуповують залишки державної власності
Українська влада ініціюює чергову хвилю масштабної приватизації державних підприємств. Як і слід було очікувати, це підноситься в світлі «боротьби з корупцією» і як один з ключових елементів «економічних реформ». При цьому ніхто не може дати зрозумілих пояснень: звідки взагалі з’явився, і чим обґрунтований міф про те, що приватизація держвласності може оздоровити економіку та приносити благо суспільству.
Докладніше
(06.06.2016)
Як відомо, Верховна Рада в першому читанні ухвалила проект нового Трудового кодексу. Наскільки небезпечні можливі зміни трудового законодавства?
Докладніше
(05.06.2016)
Учасники мітингу, що зібралися в Черкасах 1 червня 2016 року в Міжнародний день захисту дітей, для проведення третього етапу акції протесту громадян міста «Тарифи нас вбивають», щоб з’ясувати, як реагує влада на вимоги, які викладені в резолюціях попередніх мітингів протесту 17 березня і 22 квітня.


Докладніше
(29.05.2016)
Тарифные перекосы: цены европейские, зарплаты африканские.

С некоторых пор стали возникать подозрения, что наши «отцы нации» как­то по­особенному понимают саму суть понятия «евроинтеграция». И если простые граждане под этим термином понимают стремление к европейскому уровню жизни, победу над коррупцией и установление честной, демократической сис-темы власти, то руководство Украины до европейского уровня поднимает только цены и тарифы – без адекватного повышения доходов.
Докладніше
(27.05.2016)
Після цілого ряду «покращень», якими влада України обґрунтовує необхідністю співпраці з МВФ, багато наших співвітчизників на чисто побутовому рівні стали розглядати Міжнародний валютний фонд як якусь злочинну організацію, що займається виключно соціально-економічними диверсіями проти українського народу.
Докладніше
(26.05.2016)
Судя по всему, премьер-министр Гройсман решил проводить по отношению к населению поли-тику «кнута и пряника».

Вот только кнут у него пока что реальный, а пряник - виртуальный. Так, после жестокой «порки» в виде повышения тарифов, он сменил гнев на милость и пообещал народу заработную плату в размере 1 тысячи евро.
Докладніше
(20.05.2016)
В Україні промайнули травневі свята. І якщо Першотравень – Міжнародний день Солідарності трудящих у боротьбі за свої права, відходить у небуття (трудящий люд у нас живе заможно і соціально захищений?!), то День Перемоги відзначається. Але як?

Поділитися враженнями від святкування на Черкащині 71– ї річниці Перемоги у другій світовій війні ми попросили першого секретаря Черкаського ОК СПУ Сергія Малиновського.
Докладніше
(19.05.2016)
Уже сейчас ясно, что новые тарифы на оплату услуг ЖКХ приведут к тому, что за помощью государства для оплаты коммунальных платежей обратятся значительно больше украинцев.

Даже по официальным прогнозам, число нуждающихся может возрасти до 50% жителей страны, в отличие от последних показателей в 32 — 36%.
Докладніше
(18.05.2016)
Добре, що серед керівників нашої держави все­таки зустрічаються справжні гіганти думки і світочі розуму, які можуть знайти простий вихід з будь­якого, навіть самого складного становища.

Наприклад, багато хто ще пам’ятають унікальний народний рецепт Миколи Азарова з приводу того, як простим українцям вилізти зі злиднів: «не скиглити, а брати лопати...» і самим забезпечувати себе всіма необхідними продуктами. При натуральному господарстві часів Середньовіччя. Днями віце­прем’єр­міністр Павло Розенко послав українців ще далі – в епоху неоліту.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і, хоч в загальних рисах, означити сподівання на рік прийдешній. Оскільки для більшості наших читачів рік, що минає, багато радості не приніс, проведемо його з добром, дякуючи хоч за те, що він прожитий, уже став нашим.
А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і… зрушень. Надіюсь, позитивних зрушень.
Бажаю нашій країні і кожному з вас миру і благополуччя. Нехай під час політичних кампаній наші співвітчизники згадають, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сім'ї, громаді, краї і країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх.
І рік Свині нікому не підсуне свиню.
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse