Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(03.05.2017)
30 квітня 2017 року перестало битися сер-це
Олексія Петровича Малиновського…
Він завжди мав чітко сформовані політичні переконання, в основі яких – побудова суспільства соціаль-ної справедливості, парламентська форма правління, свобода, рівність, демократичний соціалізм. Цій справі він і присвятив своє життя… Схиляємо свої голови перед його пам’яттю. Щирі співчуття рідним та близьким Олексія Петровича.

Політвиконком політичної партії Олександра Мороза “За правду і справедливість”, Політвиконком Соціалістичної партії України


Докладніше
(26.04.2017)
З першого травня знижуються соціальні нормативи для нарахування субсидій.
Експерти не один раз підкреслювали, що "атракціон нечуваної щедрості" у вигляді субсидій не може тривати довго, а ейфорія від цієї "халяви" рано чи пізно закінчиться гірким похміллям. Ці прогнози вже починають набувати реальних обрисів: за заявами уряду кількості субсидіантів в наступному опалювальному сезоні буде "оптимізовано" як мінімум на третину, а для решти "щасливчиків" розмір допомоги істотно зменшено.
Докладніше
(25.04.2017)
Сейчас, когда страсти по поводу отставки главы НБУ Валерии Гонтаревой немного поутихли, мы можем спокойно подвести итоги ее деятельности и оценить последствия для Украины.
При этом нужно постоянно помнить о том, что на самом деле Гонтарева – обычная марионетка. И за все ее "подвиги" в первую очередь должны отвечать кукло-воды, волю которых она послушно исполняла.
Докладніше
(24.04.2017)
Чому українські села деградують і вмирають
Останнім часом «батьки нації» люблять говорити про те, що майбутнє України - в агросекторі. Мовляв, в зв'язку з зрос-танням населення планети і прийдешнім глобальним дефіцитом продовольства, для України відкривається унікальна можливість стати годувальницею світового значення. Відповідно, агропромисловий комплекс повинен стати локомоти-вом всієї української економіки. Але сильно помилиться той, хто сприйме ці наміри як сигнал до відродження українсь-кого села. Швидше - навпаки.
Докладніше
(19.04.2017)
Страсти по абонплате: все только начинается
Во время недавнего скандала с абонплатой за газ, в "белых одеждах" защитников народа побывали все, кому не лень: начиная от президента с премьер-министром, которые "отменили" драконовское решение НКРЭКУ, и заканчивая Оле-гом Ляшко с Юлией Тимошенко, которые якобы "заставили" власть это сделать. На самом деле перед украинцами разыгрывался очередной дешевый фарс - с далеко идущими последствиями.
Докладніше
(18.04.2017)
Як Україна пройшла опалювальний сезон 2016-2017
Українці можуть зітхнути з полегшенням: нарешті цифри в платіжках за послуги ЖКГ зменшаться в 1,5-2 рази, і вивільне-ні кошти можна буде спрямувати на латання численних дірок у сімейному бюджеті. Не завадить і подякувати Господу Богу за те, що він компенсував злочинну недбалість і головотяпство української влади, пославши нам відносно теплу зиму і ранню весну.
Докладніше
(14.04.2017)
Наші "досягнення" від співпраці з МВФ
Опублікований меморандум України з МВФ продовжує розбурхувати громадську свідомість, оскільки стає все більш очевидним: вся політика "міжнародних кредиторів" спрямована на перетворення України в сировинний придаток За-ходу і створення тут «ринку рабів». Надбанням гласності стають все нові подробиці того, як правляча верхівка крок за кроком здає національні інтереси України.
Докладніше
(13.04.2017)
Зараз, коли вже трохи вщухли "телячі захоплення" з приводу виділення Україні чергового траншу МВФ, варто ще раз неупереджено розібратися: що ж насправді означає таке "співробітництво з іноземними інвесторами", і в яку трясовину наші "керманичі" ведуть країну і народ?
Докладніше
(12.04.2017)
Керівництво країни не втомлюється шокувати і без того ошелешений український народ своїми новаціями.
Не встигли ми перевести подих після скандалу з абонплатою за газ (це «покращення» поки відклали), як на наші голови звалилася інша ініціатива – на цей раз від самого Президента Порошенко.
Докладніше
(11.04.2017)
Нелегальне виробництво деревного вугілля - прикмета найбідніших країн третього світу
Як показує практика, безмозкова політика влади і їх антинародні "реформи" вбивають не тільки населення України, а й її унікальну природу. Досить сказати, що розвинуте на підгрунті безробіття (особливо в селі) масове браконьєрство вже поставило на грань знищення рибні ресурси країни, через дорожнечу енергоресурсів вирубуються ліси, через корупцію Україна поступово перетворюються в один великий смердючий (іноді палаючий) смітник, і т.п.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse