Неділя, 15 Вересня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Вересень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(03.04.2017)
В Україні вводиться абонплата за газ. Як це відіб’ється на наших гаманцях?
Українців перевели на нову схему оплати за газове постачання. Відтепер споживачі мають окремо сплачувати вартість газу і окремо платити фіксовану абонементну плату за послуги по його транспортуванню та розподілу. Єдиний до цього часу тариф «розщепили» на складові, при цьому «транспортну» складову ще й підвищили у кілька разів.
Докладніше
(02.04.2017)
Украинцам неожиданно пообещали повышение пенсий. Чего ждать?
Вопросы выживания простых украинских пенсионеров уже давно находятся за гранью понимания как отечественных, так и зарубежных экспертов. Чтобы хоть как-то скрасить их серые (а зачастую – черные) будни, правительство изредка показывает этим людям "пряник", анонсируя очередные улучшения. На этот раз речь зашла о радикальном повышении пенсий.
Докладніше
(31.03.2017)
В этом году уже все без исключения граждане Украины прочувствовали на себе «улучшения» в виде повышенной минимальной зарплаты – даже те, кто не работает и зарплату не получает.
По планам правительства, такой шаг должен облегчить жизнь бедных и вывести экономику из тени, но вышло, как в известной присказке: «хотели как лучше, а получилось, как всегда».
Докладніше
(30.03.2017)
Кількість аварійного житла в Україні різко зростає. Що чекає їх мешканців?
Серед усього різноманіття проблем, які звалилися на голови українців за останній час, є ще одна "міна уповільненої дії" – це крайня зношеність житлового фонду країни. За словами експертів, в ремонті або реконструкції потребує велика частина будинків – тому, що вже через кілька років багатоповерхівки посиплються, як карткові будиночки.
Докладніше
(24.03.2017)
Ерік РАЙНЕРТ:
«Не робіть те, що вам кажуть робити американці, а робіть те, що американці робили самі…»
Докладніше
(23.03.2017)
Бесплатный проезд долгое время оставался одной из немногих реальных льгот для миллионов украинских пенсионеров и малообеспеченных граждан. Однако загребущие руки Кабмина дотянулись и до них:
сначала (в 2016-м) был сокращен сам перечень льготников, а финансовое обеспечение бесплатного проезда в общественном транспорте было возложено на местные бюджеты. Теперь эти льготы собираются монетизировать. Что из этого может получиться?
Докладніше
(22.03.2017)
На ці невеселі роздуми навела чергова порція новин від Держстату: за минулий рік в Україні ще більше скоротилося поголів'я худоби.
З цього можна зробити висновок, що "політика реформ", яку проводить українська влада всі роки незалежності, протипоказана не тільки людям, а й тваринам. І якщо перші реагують на "покращення" масовими хворобами, прискореним вимиранням і повальною втечею з країни, то других просто вирізують через "економічну недоцільність".
Докладніше
(16.03.2017)
Украинцам все чаще «предлагают» вернуть уже полученные субсидии
Эксперты уже давно предупреждали: масштабный «аттракцион неслыханной щедрости» с выдачей субсидий всем нуждающимся рано или поздно закончится большим крахом. И действия правительст-ва в отношении субсидиантов это подтверждают: граждан уже начали «отсекать» от государственной помощи.
Докладніше
(15.03.2017)
За прикладом Білорусі: чи буде в Україні введено податок на да-рмоїдство?
Як відомо, до цих пір всі оголошені і неоголошені "війни" української влади проти тіньової економіки і нелегальної зай-нятості до болю нагадували боротьбу з вітряними млинами, і незмінно закінчувалися повною і ганебною поразкою. Як говорив відомий кіногерой: "Немає у вас методів проти Кості Саприкіна". Добре було б махнути на цю справу рукою і підняти "білий прапор", але несподівано підвернувся досвід "білоруського батьки" Олександра Лукашенка.
Докладніше
(14.03.2017)
Непрекращающаяся стагнация экономики, затяжной военный конфликт на востоке Украины, отсутствие жизненных перспектив и мизерная оплата труда – все это продолжает выталкивать миллионы украинцев за рубеж в поисках лучшей жизни. Особенно активно страну покидает молодежь и квалифицированные специалисты.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse