Субота, 19 Січня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(17.11.2016)
В предыдущем номере мы начали разговор о грядущем беспрецедентном повышении минимальных зарплат. По единодушному мнению экспертов, если анонсиро-ванное повышение будет проходить в таких массовых масштабах, как об этом рассказыва-ет Гройсман, то последствия будут катастрофическими.
Докладніше
(06.11.2016)
Цими словами Великого Кобзаря можна окреслити те, що було зроблено СПУ за час її 25 ­річної діяльності.

Соціалістична партія створювалася в 1991 ­му році, коли обструктивізму піддавалася сама соціалістична ідея, що викликало протестні настрої у мільйонів людей. Тоді, наприкінці серпня, нелегітимно була заборонена діяльність Компартії України, її було вилучено з політичного життя країни, а по відношенню до рядових комуністів почались репресії. Та, попри все, вже за два місяці, — 26 жовтня 1991­ го року відбувся установчий з’їзд Соціалістичної партії України — нової самостійної лівої політичної сили в незалежній державі, яка підняла прапор соціалізму і в яку масово почали вступати люди — як колишні члени КПУ, так і безпартійні. При цьому СПУ виступала з позицій державності, демократичних свобод і єдності суспільства.
Докладніше
(05.11.2016)
Премьер­министр Владимир Гройсман снова ошарашил украинцев:

с 1 января 2017 года минимальная зарплата в стране поднимается вдвое, до 3200 грн. Причем, это касается как государственного сектора, так и коммерческого. Эксперты говорят, что инициатива похвальная, но такой резкий рост зарплат может вызвать массовые сокращения, беспрецедентный рост цен, а в итоге ни к чему хорошему это не приведет. Попробуем разобраться.
Докладніше
(27.10.2016)
Для будущих пенсионеров изменяются правила игры

Пенсионная реформа, которой украинцев пугали все последние годы, начинает обретать реальные очертания. В соответствии с меморандумом, подписанным украинской властью с Международным валютным фондом, Украина обязана принять изменения в пенсионное законодательство уже к декабрю 2016 года. Главную суть этих изменений можно изложить кратко: откладывай на пенсию смолоду, и получишь свои деньги в глубокой старости. Если, конечно, доживешь, если твои отчисления не разворуют, или их не сожрет инфляция.
Докладніше
(26.10.2016)
День 26 – го жовтня 1991 року ввійшов в історію нашої держави і став знаменною подією в житті багатьох людей праці.

25 років – вік помітний. Соціалісти розпочинали свій шлях у часи паплюження лівої ідеї, від владних спроб ігнорувати СПУ дійшли до її визнання і авторитету, а нині - до побоювання та спроб закрити партію.
Докладніше
(13.10.2016)
Власти Украины уже и сами не знают, что делать с субсидиями

Сейчас уже можно говорить с полной определенностью, что система субсидий трещит по всем швам: власти явно не рассчитали нищету населения и возможности бюджета. Как и следовало ожидать, нуж-дающихся в государственной помощи оказалось гораздо больше, чем изначально прогнозировало пра-вительство. Судя по всему, их количество будет только увеличиваться, и вот уже высокопоставленные чиновники заговорили о том, что субсидиям придется дать «задний ход».
Докладніше
(12.10.2016)
Нинішню зиму українці можуть провести в холодних будинках і квартирах.

За словами експертів, ось уже третій рік поспіль Україна підходить до опалювального сезону не підготов-леною. І якщо розгубленість чиновників ще можна було зрозуміти в 2014­му (коли влітку на Донбасі роз-горнулися повномасштабні бойові дії), то зараз це можна трактувати тільки як злочинну недбалість.
Докладніше
(11.10.2016)
На днях министр социальной политики Андрей Рева заявил о том, что со следую-щего года в сумму дохода семьи при расчете субсидии будут включаться и проценты по депозитам.

Напомним, что впервые такая инициатива прозвучала еще в начале этого года (в некоторых собесах даже требовали включать соответствующие суммы в структуру дохо-дов), но тогда в правительстве передумали. Судя по новым тенденциям, сейчас это может стать суровой реальностью для миллионов украинцев.
Докладніше
(08.10.2016)
Під виглядом реформи влада почала повний демонтаж системи пільг

Досі екстремальне існування малозабезпечених українців та їх балансування на грані виживання хоч в якійсь мірі прикрашали пільги – переважно з оплати житлово­комунальних послуг та безоплатного прої-зду в громадському транспорті. Судячи з усього, скоро і ця «лафа» закінчиться — в Україні стартує «піль-гова реформа».
Докладніше
(08.10.2016)
Шановні співвітчизники, огляньтеся навколо: житлові будинки, адміністративні приміщення, фа-брики і заводи – це все ті багатства, які створені вашими руками, руками тих, кого зараз називають пенсі-онерами, хто нині жебракує, хто виклянчує у влади копійки на прожиття.

Цими багатствами сьогодні во-лодіють бандюги, які називаються олігархами, можновладцями, елітою України. Це не еліта – це кровопи-вці. У нас немає влади для народу, зате є влада, яка захищає олігархів, яка накидає на нас ярмо тарифів, різних ОСББ, громад. Мовляв, свої проблеми вирішуйте самі. Не заважайте нам красти!
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і, хоч в загальних рисах, означити сподівання на рік прийдешній. Оскільки для більшості наших читачів рік, що минає, багато радості не приніс, проведемо його з добром, дякуючи хоч за те, що він прожитий, уже став нашим.
А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і… зрушень. Надіюсь, позитивних зрушень.
Бажаю нашій країні і кожному з вас миру і благополуччя. Нехай під час політичних кампаній наші співвітчизники згадають, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сім'ї, громаді, краї і країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх.
І рік Свині нікому не підсуне свиню.
Олександр Мороз
Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse