Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(19.09.2017)
Як влада України удосконалила дикий капіталізм
Характеризуючи українську владу, ми часто говоримо, що в нашій країні править дикий, бандитський капіталізм. Проте багато хто з нас досі думає, що це – лише вдалий епітет, придуманий для посилення драматичного ефекту. Насправді – це об'єктивна реальність наших днів: заради прибутку українські капіталісти готові у буквальному розумінні слова морити голодом мільйони незаможних співгромадян.
Докладніше
(13.09.2017)
Програма по знищенню незаможних пацієнтів
Кабінет Міністрів визначив 5 пріоритетних реформ, які слід розглянути і прийняти в парламенті в першу чергу. Серед них значиться і реформа охорони здоров'я, яка покликана радикально скоротити кількість незаможних хворих. Але не шляхом поліпшення медичного обслуговування і підвищення його доступності для усіх верств населення, а за рахунок природного відбору - за принципом "виживають найсильніші". Втім, судіть самі.
Докладніше
(12.09.2017)
До конца года в Украине планируется закрыть еще 162 школы
В прошлом номере (ст. "Меньше знаешь – крепче спишь") мы допустили, что обещанное повышение зарплат учителям будет происходить за счет тотального сокращения самих учителей – в результате урезания школьных программ, а так-же "оптимизации" (закрытия) школ в сельской местности. К сожалению, поступающая информация полностью подтвер-ждает наши мрачные предположения.
Докладніше
(11.09.2017)
Які сюрпризи нам готує новий опалювальний сезон?
Як відомо, минулий опалювальний сезон став для українців найважчим і руйнівним за всю історію - багато хто загруз у боргах і досі не може розплатитися за надані "блага цивілізації". На дворі знову осінь, і знову актуальним стає питання: яких ще "покращень" від влади нам слід чекати в сезоні 2017-2018?
Докладніше
(08.09.2017)
Реформа образования: холопам много знать вредно
Глядя на украинских реформаторов образования, невольно напрашивается сравнение с госпожой Простаковой из комедии Фонвизина "Недоросль": "А географию зачем учить, извозчик сам довезет?". Не секрет, что школьники уже сейчас массово путают Австрию с Австралией, Словакию со Словенией, Карелию с Кореей и т.д. – но реформаторам и этого мало. Судя по всему, их идеал народного образования – это ликбез образца 20-х годов прошлого века (для рабочей силы – достаточно). А дети состоятельных родителей будут учиться в платных школах или за границей.
Докладніше
(07.09.2017)
Кому і скільки додадуть у ході осучаснен-ня пенсій
Осінь, що настала, обіцяє бути дуже "щедрою" на всілякі сюрпризи для народу, хоча більшість з них будуть неприєм-ними. За прогнозами експертів, вже дуже скоро нам слід чекати девальвацію гривні, черговий стрибок цін на продукти харчування першої необхідності, а перед початком опалювального сезону - масові відмови в оформленні субсидій (чи різке скорочення їх обсягів). "Пряник" тільки один - осучаснення пенсій, яке нібито зробить українських пенсіонерів багатіше, але і тут виникають великі сумніви в щирості влади.
Докладніше
(06.09.2017)
Кабмін поставив жорсткіші умови отримання субсидій. Що зміниться цієї осені?
Новий опалювальний сезон вже не за горами, і мільйонам українських сімей субсидії перерахують за новими правила-ми. Серед основних нововведень: по-новому порахують доходи, соціальні нормативи споживання знову скоротять, по-силять вимоги до боржників, а карати за обман в декларації будуть жорсткіше. Експерти упевнені: усе це має лише од-ну мету - максимально зменшити кількість субсидіантів. На що слід розраховувати українцям і як не втратити субсидію - в нашій публікації.
Докладніше
(10.08.2017)
Куда катится страна: мнения людей и экспертов
Обычно разгар лета считается "мертвым сезоном" в политической жизни государства. Ведущие политики в отпусках, отдыхают активисты и журналисты, разъехалась массовка – все набираются сил перед новым политическим сезоном. Однако Украина бурлит и полнится информационными поводами – от политизированного празднования Дня Крещения Руси и лишения украинского гражданства Михаила Саакашвили, - до отказа проворовавшегося депутата Полякова надеть электронный браслет, участия украинских политиков в американских выборах, хитросплетений "Минского процесса", учиненной ветеранами АТО бойни в Днепропетровске и т.д.
Докладніше
(09.08.2017)
Друга спроба ввести абонплату за газ закінчилася провалом
В минулу п'ятницю (4 серпня) Нацкоміссія з регулювання енергетики та комунальних послуг знову спробувала протягти скандальне рішення про введення абонентських платежів за газ для населення. Однак представники профспілок, по суті, зірвали це засідання НКРЕКП: вони у категоричній формі вимагали взагалі відмовитися від цієї ідеї і навіть не надали висловитися Главі комісії Дмитру Вовку. Після чого він достроково закрив засідання - і зараз розглядання даного питання відкладається на невизначений час.
Докладніше
(08.08.2017)
Американского и дорогого. Свои шахтеры пусть вымирают
В последнее время украинская действительность все чаще напоминает какой-то театр абсурда: многие шаги правительства вызывают недоумение и выглядят просто убийственными по отношению к здравому смыслу. Более того, они зачастую являются губительными для отечественной экономики и разорительными для народа.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse