Неділя, 17 Січня 2021,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Січень» «2021»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(12.02.2018)
Епопея з "відмовою від російського газу" із самого початку була обставлена досить помпезно,
хоча для людей, не обдурених пропагандою, вже тоді було зрозуміло: газ, який надходить до нашої країни з Євросоюзу, - російський. Проте керівництво України посилено робило вигляд, що не про що таке не підозрює.
Докладніше
(06.02.2018)
У двох попередніх номерах газети «За правду і справедливість» наші читачі ознайомилися зі статтею Олександра Мороза “Передбачення художника”, в якій відомий політик ділиться своїми думками, про ситуацію в Україні та пропонує шляхи запобігання катастрофи.
Залишаючись переконаним прихильником євровибору, він першим ще 20 років тому від імені очолюваної тоді партії, проголосив гасло, яке і тепер залишається актуальним - “Збудуємо Європу в Україні”, маючи на увазі запровадження в нашій державі європейських засад суспільного життя з пріоритетом забезпечення прав людини. Продовжуючи цю тему, пропонуємо читачам інтерв’ю Олександра Олександровича Мороза з нашим кореспондентом.
Докладніше
(05.02.2018)
НА ВИМОГУ МВФ В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ
Хоча українська влада як і раніше вважає "пенсійну реформу" одним з головних своїх "досягнень", не виключено, що скоро в неї доведеться внести істотні корективи. Річ у тому, що ця "реформа" дуже не сподобалася Міжнародному валютному фонду, який знайшов там цілу низку недоліків, - і дуже сумнівно, що чинний режим не послухається свого головного кредитора.
Докладніше
(04.02.2018)
СРЕДСТВА, СОБРАННЫЕ БЛАГОДАРЯ ВОЕННОМУ СБОРУ, "РАСТВОРИЛИСЬ В ВОЗДУХЕ"
Напомним, что военный сбор (1,5% от зарплаты) был введен в августе 2014 года – тогда говорили, что деньги пойдут на содержание Вооруженных Сил Украины. Многие украинцы с пониманием отнеслись к этому шагу правительства – за это время в бюджет было перечислено 37,9 млрд гривен. Однако куда на самом деле пошли эти средства – теперь не могут выяснить даже народные депутаты. Злые языки уже утверждают, что их банально разворовали с помощью подставных фирм и липовых заказов.
Докладніше
(03.02.2018)
Новый закон позволяет отбирать у украинцев жилье за коммунальные долги.
Тревожные слухи о том, что вскоре у людей будут забирать жилье за долги по коммуналке – начинают обретать реальные очертания. Это предусмотрено законом "О внесении изменений в Уголовный и Уголовный процессуальный кодексы Украины… о выполнении Украиной Плана действий по либерализации Европейским Союзом визового режима для Украины, по совершенствованию процедуры ареста имущества и института специальной конфискации".
Докладніше
(31.01.2018)
В УКРАИНЕ ГОТОВИТСЯ ЗАПРЕТ НА ЗАКУПКУ И ПРОДАЖУ ДОМАШНЕГО МЯСА
Судя по всему, украинское село в ближайшие годы ждут убийственные изменения, которые самым негативным образом отразятся на всем населении нашей страны. В одном из предыдущих номеров мы уже писали, что с 1 июля этого года в Украине планируется ввести запрет на закупку и продажу домашнего молока. Однако властям и этого показалось мало: под запрет может попасть также домашнее мясо и сало.
Докладніше
(22.01.2018)
ПРО СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ І ДЕЯКІ ШЛЯХИ ЗАПОБІГАННЯ КАТАСТРОФИ*
*Скорочено. Повний текст див. www.moroz.today. Великий енергетик, академік, лауреат, український міністр з 11-річним стажем (!) на цій посаді, блискучий белетрист В.Скляров подарував мені друге видання своєї книжки «Сублимация времени». На титульній обкладинці книжки - картина Ієроніма Босха «Кора-бель дурнів». Віталій Федорович повідав, що художник картинам назв не давав, вони випливали із суті твору, але згадана назва стала рідною для картини. І справді, як іще можна назвати дійство, що твориться на маленькому човнику з букетом польових квітів на вершечку тонкої мачти, котра очевидно не знала паруса. Та й нащо він, коли «корабель» знаходиться на суші, він проріс уже дерев’янистим кущем, а дванадцять дивакуватих підпилих постатей («каманда» – з відомого у нас політичного лексикону) вправля-ється в хоровому співі під акомпанемент лютні. Вже кілька століть немає Босха, але ж як він вгадав, що знайдеться прототип його картині! Прикро визнавати, але таким прототи-пом виглядає сьогодні наша держава. Вона проростає бур’янами, вкривається сміттям і цвіллю, тріщать її борти так, що й не розі-брати галасу захмелілої влади, зрідка хіба з доброго дива проривається знайоме «Слава Україні!». Слава!.. Бо нас уже менше половини з чисельності, що була на початку незалежності. Слава!.. Бо ми підписали Угоду про Асоціацію з ЄС… і т.д. Давайте зупинимось в славослів’ї і розберемось, що підписано, як підписано і що з того є та буде…
Докладніше
(21.01.2018)
Як це часто буває на початку кожного року, останнім часом українські ЗМІ розродилися безліччю статей-роздумів про те, куди рухається Україна,
які перед нами вимальовуються перспективи, і яке місце нашої країни у світовому економічному порядку. Чесно кажучи, після аналізу таких матеріалів стає якось ніяково. Втім, судіть самі.
Докладніше
(16.01.2018)
ЧОМУ ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕФОРМИ ЧАСТЕНЬКО ДАЮТЬ В УКРАЇНІ ПРОТИЛЕЖНИЙ ЕФЕКТ?
Не секрет, що в сільській місцевості майже всюди панує бідність і безробіття. Люди похилого віку та незахищені прошарки населення виживають на мізерні пенсії та соціальні подачки, а працездатне населення "крутиться", як може. Одним з основних джерел їх заробітків є утримання корів та продаж молока, проте в уряді вирішили відняти і цей шматок хліба, "реформувавши" дану сферу діяльності.
Докладніше
(12.01.2018)
Читаючи викладки українського Держстату, слухаючи звіти урядовців, все більше переконуєшся, як нахабно і цинічно вони дурять українців.
Судячи з усього, нині головне завдання пропагандистської машини полягає в тому, щоб переконати людей в неухильному зростанні їх доходів. Так, в Кабміні заявляють, що вже скоро заробітна плата в Україні досягне 10 000 гривень, і ми стрункими колонами підемо у світле європейське майбутнє. Проте реальне життя показує зовсім інші картинки.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse