Неділя, 17 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(17.10.2019)
Україна потужно перевиконала “план” ООН щодо зменшення населення. Ми вже в 2100 році
У проекті держбюджету-2020 на проведення перепису населення (другого в історії незалежної України) заплановано виділити 3,43 млрд гривень. Про це повідомили в міністерстві фінансів України. При цьому у вересні Держслужба статистики зафіксувала падіння чисельності населення країни нижче за відмітку 42 мільйони. Як відомо, останній раз перепис населення в Україні проводили в 2001 році, хоча ООН рекомендує проводити такі заходи не рідше ніж раз у десять років. Тому реальну кількість громадян, які проживають в Україні, ніхто точно не знає.
Докладніше
(17.10.2019)
Реальная программа, или "Нью-Васюки" Остапа Бендера?
В программе Кабмина, недавно презентованной в Верховной Раде, содержится много правильных слов и направлений. Среди всего прочего – развитие инфраструктуры, обеспечение всех украинцев на уровне реального прожиточного минимума (4 тыс. гривен), а также увеличение рождаемости и возвращение на родину трудовых мигрантов. При этом разработчики Программы признают, что все это возможно лишь при условии возрождения экономики. Впрочем, это возрождение новое правительство нам тоже обещает. Вопрос в другом – стоит ли этому верить?
Докладніше
(16.10.2019)
Бідність, зростання цін та зниження купівельної спроможності населення - всі ці "принади життя" як і раніше залишаються найбільш болючими проблемами України.
Не секрет, що саме бідність є причиною масової втечі українців за кордон, а також головним гальмом для розвитку національної економіки. І ось новий уряд заговорив про боротьбу з бідністю, а прем'єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв вирвати з її лап 10 мільйонів українців. Чи є привід радіти, і на що в реальності можуть розраховувати малозабезпечені верстви населення?
Докладніше
(09.10.2019)
В команде зеленского планируют тотальную распродажу госимущества
Наряду с внедрением рынка земли, новая власть собирается провести масштабную приватизацию государственных банков и промышленных предприятий. По словам экспертов, вся эта программа приватизации навязана украинскому руководству со стороны МВФ. Якобы вышеперечисленные меры помогут украинской экономике показывать пятипроцентный рост - и, соответственно, отдавать больше денег по кредитам, которые набрал Порошенко и прочие "попередники". А Зеленский - всё же не Голобородько, который отказался от сотрудничества с МВФ прямо в кино.
Докладніше
(08.10.2019)
Чи захочуть українські заробітчани повертатися на батьківщину?
Останнім часом ми багато чуємо від представників влади про плани щодо прискореного розвитку економіки країни. На цьому шляху багато проблем, і одна з головних – катастрофічне зниження чисельності населення. За словами економістів, цей фактор вже зараз ставить хрест на будь-яких перспективах економічного відродження України і, схоже, це почали розуміти і в "верхах". Ось тільки реальних кроків щодо виправлення становища досі озвучено не було.
Докладніше
(02.10.2019)
Вже дуже скоро в Україні розпочнеться опалювальний період,
і для мільйонів небагатих українських сімей знову з усією гостротою постане питання житлово-комунальних платежів та субсидій. Відмінною особливістю цього сезону стане те, що він починається при правлінні нового президента, який в своїх передвиборчих обіцянках клявся послабити тарифний зашморг, а всім, хто потребує - надати необхідну допомогу.
Докладніше
(02.10.2019)
Праця і зарплата "по-білому" - чи можливо це в Україні?
Серед факторів, які заважають настанню загального благоденства і щастя в Україні, президент Зеленський назвав бідність населення. І пообіцяв боротися з нею шляхом "стабільного і швидкого економічного зростання". Щоб його досягти, глава держави запропонував вивести економіку України з тіні і боротися з тими, хто заважає "відбілюванню" економіки - так званими "економічними вампірами". Метафора, звичайно, красива - і якщо це не дешевий популізм (яким так страждав Петро Порошенко), то рішучості Зеленського можна тільки поаплодувати.
Докладніше
(25.09.2019)
У Києві 17 вересня відбулось засідання «Круглого столу» з представників партій, громадських організацій, виробничників, фермерів, науковців, журналістів, відомих громадських діячів.
Предметом дискусії було питання землі сільськогосподарського призначення: її використання, можливість перетворення землі в товар, юридичного супроводу земельних відносин тощо.
Докладніше
(25.09.2019)
Ми, діти війни, пам’ятаємо роки Великої Вітчизняної війни,
смерть рідних і близьких. Пам’ятаємо, як у післявоєнні роки наші батьки та ми самі свої знання, професіоналізм, досвід, віддали відбудові могутньої в минулому Україні.
Докладніше
(25.09.2019)
Чому саме тепер в Україні важливо мати народовладдя?
У безлічі проблем, виразних в сучасній Україні, є одне спільне джерело – сутність людей, наших співгромадян. Оцінку цієї сутності можна зустріти в різних висловлюваннях, залежно від того, хто, коли і чому вдається до оцінок. Тут і неймовірна працьовитість, і взаємодопомога, і самовідданість та патріотизм, і особливий український характер (з реклами пива та горілки), і, одночасно, «моя хата скраю», і заздрісність до сусіда, «в якого тин вищий», і легковірність, і прислужництво, і розхлябаність та злодійкуватість, і байдужість до суспільних справ з готовністю звинуватити будь-кого в своїх негараздах.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse