Середа, 24 Травня 2017,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Травень» «2017»
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(23.05.2017)
Чим закінчиться співробітництво України з МВФ?
Останнім часом ми вже звикли до того, що всі непопулярні рішення української влади приймаються нібито на вимогу Міжнародного валютного фонду. Зростання тарифів, урізання субсидій, підвищення пенсійного віку, заморожування пенсій, збільшення робочого стажу, земельна і податкова реформи - в Україні вже не залишилося жодної сфери, де б МВФ хоч чогось не «зажадав». І в даному випадку навіть неважливо - правда це, чи ні. Виникає інше питання: а чи потрібна нам взагалі така співпраця?
Докладніше
(22.05.2017)
У вирі останніх днів, практично непоміченим пройшло повідомлення про підготовлювані новації в житлово-комунальній сфері. Йдеться про нову редакцію Закону «Про житлово-комунальні послуги», який парламент вже прийняв у першому читанні. Основна ідея документа: спихнути всі проблеми ЖКГ на самих мешканців. Втім, судіть самі.
Докладніше
(19.05.2017)
Безвизовый режим – реальное достижение или очередная пустышка?
В украинских СМИ до сих пор не утихают страсти по поводу получения нашей страной «безвиза», хотя оценки данного события порой звучат диаметрально противоположные. Что же говорят о «новых европейских перспективах» известные украинские эксперты?
Докладніше
(18.05.2017)
Одним из главных аргументов, которые власти приводят в пользу необходимости проведения пенсионной реформы, является катастрофическая ситуация на украинском рынке труда: на 8 работающих у нас уже приходится 12 пенсионеров. При этом государственные чиновники сквозь пальцы смотрят на то, как финансовые и людские ресурсы нашей страны работают на иностранных пенсионеров – в ущерб нашим собственным.
Докладніше
(16.05.2017)
В третий день мая мы простились с лидером черкасских социа-листов Алексеем Петровичем Малиновским.
В «Черном обелиске» Ремарка есть горьковато-ироничная фраза о том, что, приходя на кладбище, ты попадаешь в уди-вительный мир, где лежат одни только благороднейшие отцы, безупречные мужья, примерные дети … Спрашивается, почему среди живых столько мерзавцев?

Докладніше
(16.05.2017)
Україна наближається до відкриття земельного ринку?
Ця "земельна п'єса" триває не одне десятиліття. У кожного її учасника – політика-популіста, земельного чиновника-корупціонера, аграрного холдингу, невеликого фермера і пайовика-землевласника – свій інтерес і мотив. Мораторій на продаж землі влаштовував усіх. Власники паїв у цій грі завжди були пішаками, якими маніпулювала кожна названа вище група. Ситуація навколо земельної реформи навряд чи стала би іншою, якби на її проведенні не почав наполягати Міжнародний валютний фонд. Земельна та пенсійна реформи – два питання на порядку денному, без вирішення яких український уряд може забути про наступні кредити.
Докладніше
(15.05.2017)
Страховий стаж для нарахування мінімальної пенсії планується збі-льшити з 15 до 25 років
Створюється враження, що українська влада і сама не знає, що робити з пенсійною системою, і якими шляхами її слід реформувати. Проте логіка дій уряду дозволяє припустити, що усі зміни зведуться не до збільшення доходів Пенсійного фонду, а до подальшого урізування його витрат. Відповідно - до подальшого погіршення положення простих пенсіонерів.
Докладніше
(12.05.2017)
За традицією, що склалася (хотілося б написати - доброї, так рука не піднімається), в кінці опалювального сезону уряд «порадував» українців черговою порцією нововведень в житлово-комунальній сфері.
Особливість поточного моменту полягає в тому, що на цей раз крім поганого є і натяки на щось хороше. Правда, погане вже конкретизовано, а хороше - тільки у вигляді обіцянок. Втім, судіть самі.
Докладніше
(11.05.2017)
По отечественному законодательству, социальные стандарты в Украине должны индексироваться как минимум на уровень инфляции – чтобы уровень жизни людей не падал.
Якобы в соответствии с этими требованиями, правительство разыграло перед украинцами очередной фарс: повысило с 1 мая прожиточный минимум (ПМ), а вместе с ним - и ряд стандартов, которые зависят от этого показатели – пенсии, социальные выплаты и пр. В среднем все эти повышения составили 5,2% - по мнению правительства, этого достаточно, чтобы покрыть рост цен и тарифов.
Докладніше
(05.05.2017)
Чем дальше от Победы, и чем меньше остается в живых участников тех событий – тем больше наглеют прода-жные историки, журналисты, «общественные деятели» и их политические заказчики.
Ярким примером тому стала так называемая декоммунизация, когда под видом борьбы с «наследием тоталитарного прошлого» происходит настоящее глумление над всей нашей историей, в том числе и над великой Победой нашего народа. В связи с этим партия Александра Мороза “За правду и справедливость” считает необходимым вновь и вновь напоми-нать правду о той войне.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Отримала зарплату. Банкомат видав якісь дивні звуки... Думаю – ржав

Вітання
9 травня 1945 року закінчилася Велика Вітчизняна війна – найкривавіша війна в історії земної цивілізації. Ціною незліченних жертв народи Європи і світу звільнилися від фашизму, сподіваючись, що ніколи вже ця коричнева чума не загрожуватиме людству.
Народ України – один із тих, хто поніс найстрашніші втрати в тій війні. Наші батьки, діди і прадіди продемонстрували взірець, як боронити свою землю від загарбників. Тож вклонімося пам’яті солдатів – відомих і безіменних, хто не повернувся з ратного поля, і тих, хто згодом помер від отриманих тяжких ран. Скажімо слова щирої подяки всім тим, хто доживає свого віку з важкими фізичними ранами і незагойним душевним болем. Схилимо голови перед подвигом співвітчизників, що кували перемогу на полях і в заводських цехах, віддаймо шану дітям війни – Перемога на всіх одна! Їхній приклад особливо вагомий тепер, коли вже не гітлерівські нацисти, а новий лукавий і підступний ворог посягає на нашу землю, ставлячи під сумнів священне право народу України на свою свободу і незалежність. Нелегка доля наших славних предків зобов’язує сьогодні кожного із нас зробити все, щоб захистити рідну Вітчизну, аби їхні безприкладні жертви не стали марними. Сердечно вітаємо зі святом Перемоги! Хай вічно живе пам’ять про воїнів – визволителів світу від фашизму! Нехай у нашій єдиній, демократичній, незалежній Україні завжди будуть мир, злагода, добробут і благополуччя!

Політвиконком політичної партії Олександра Мороза “За правду і справедливість”

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse