Четвер, 30 Березня 2017,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Березень» «2017»
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(24.03.2017)
Ерік РАЙНЕРТ:
«Не робіть те, що вам кажуть робити американці, а робіть те, що американці робили самі…»
Докладніше
(23.03.2017)
Бесплатный проезд долгое время оставался одной из немногих реальных льгот для миллионов украинских пенсионеров и малообеспеченных граждан. Однако загребущие руки Кабмина дотянулись и до них:
сначала (в 2016-м) был сокращен сам перечень льготников, а финансовое обеспечение бесплатного проезда в общественном транспорте было возложено на местные бюджеты. Теперь эти льготы собираются монетизировать. Что из этого может получиться?
Докладніше
(22.03.2017)
На ці невеселі роздуми навела чергова порція новин від Держстату: за минулий рік в Україні ще більше скоротилося поголів'я худоби.
З цього можна зробити висновок, що "політика реформ", яку проводить українська влада всі роки незалежності, протипоказана не тільки людям, а й тваринам. І якщо перші реагують на "покращення" масовими хворобами, прискореним вимиранням і повальною втечею з країни, то других просто вирізують через "економічну недоцільність".
Докладніше
(16.03.2017)
Украинцам все чаще «предлагают» вернуть уже полученные субсидии
Эксперты уже давно предупреждали: масштабный «аттракцион неслыханной щедрости» с выдачей субсидий всем нуждающимся рано или поздно закончится большим крахом. И действия правительст-ва в отношении субсидиантов это подтверждают: граждан уже начали «отсекать» от государственной помощи.
Докладніше
(15.03.2017)
За прикладом Білорусі: чи буде в Україні введено податок на да-рмоїдство?
Як відомо, до цих пір всі оголошені і неоголошені "війни" української влади проти тіньової економіки і нелегальної зай-нятості до болю нагадували боротьбу з вітряними млинами, і незмінно закінчувалися повною і ганебною поразкою. Як говорив відомий кіногерой: "Немає у вас методів проти Кості Саприкіна". Добре було б махнути на цю справу рукою і підняти "білий прапор", але несподівано підвернувся досвід "білоруського батьки" Олександра Лукашенка.
Докладніше
(14.03.2017)
Непрекращающаяся стагнация экономики, затяжной военный конфликт на востоке Украины, отсутствие жизненных перспектив и мизерная оплата труда – все это продолжает выталкивать миллионы украинцев за рубеж в поисках лучшей жизни. Особенно активно страну покидает молодежь и квалифицированные специалисты.
Докладніше
(11.03.2017)
За загальною оцінкою експертів, за останні три роки Україна стала одним з лідерів в рейтингу країн, де різко скорочується добробут населення.
Досить сказати, що за офіційною межею бідності перебувають майже 60% населення і до 90% пенсіонерів. Багато людей змушені економити навіть на ліках і хлібі, не кажучи вже про таку «розкіш» як культурний відпочинок і подорожі під час відпустки.
Докладніше
(08.03.2017)
Когда мы научимся уважать самих себя?
У всех нас еще свежи в памяти восторженные лица политиков и ведущих центральных телеканалов, которые после Майдана чуть не лопались от гордости: мол, Украиной «захоплюється весь світ». Возможно, поначалу оно так и было, вот только за истекшие три года наши правители успели довести страну и народ до такого состояния, что нами уже пугают людей.
Докладніше
(01.03.2017)
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ! В критичний для країни і народу час хочемо поділитися з вами думками про те, що є і що може статись, попросити вашої уваги до наших пропозицій, щоб не допустити остаточної катастрофи для нашої країни, втрати державності. Не будемо при тому вдаватись до переліку бід, помилок і злочинств, бо свого часу ми відверто застерігали від них, називали їх винуватців, просили приєднатися до нас у боротьбі проти такої політики та її провідників. Мабуть ми були не дуже переконливими чи може спрацювали аргументи інших. Врешті, всі ми з вами опиняємося біля «розбитого корита»: жахливе безробіття, мертве виробництво в містах і селах, найнижчі у Європі зарплати і пенсії, платне навчання і лікування, непосильні тарифи і ціни, відсутність надії на завтрашній день. На додаток до всього – війна, що забрала уже життів більше, ніж 10 років афганської авантюри для всього тодішнього Союзу.
Докладніше
(24.02.2017)
Украинские пенсионеры беднее, чем бездомные собаки в Европе
О беспросветной бедности простых украинских пенсионеров написано немало, однако жизнь регулярно подбрасывает новую информацию для размышлений. И если еще недавно мы сравнивали свое материальное положение с уровнем жизни европейцев, то сейчас впору проводить параллели с «еврособаками».
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Якщо ціна долара постійно змінюється – то долар сама нестабільна валюта в світі. До такого висновку дійшов уряд Гройсмана.

Вітання
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Дорогі жінки! Хоч влада і хотіла забрати у вас цей день, прикриваючись небилицями, але він є, і знайте, що ми вас любимо, цінуємо, співчуваємо… Ви – найкращі, хоч вам сьогодні найважче. Нехай вас не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Тримайтесь!

Від Політвиконкому партії Олександр МОРОЗ

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse