Середа, 20 Листопада 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений


(12.11.2019)
Майже кожен день приносить нам все нові докази того, в яку глибоку прірву завели нас "європейські реформатори" на чолі з Петром Порошенком. Та й нова влада на чолі з Володимиром Зеленським
поки не продемонструвала реальних кроків щодо поліпшення становища. І якщо ще нещодавно експерти та політики тільки попереджали про те, що Україна може опинитися на периферії світового розвитку, то зараз залишається лише з гіркотою констатувати: ми вже на цій периферії, і це доконаний факт. Втім, судіть самі.
Докладніше
(11.11.2019)
Кабмін України підготував до другого читання і передав у Раду проект держбюджету-2020. Після аналізу цього документа, експерти констатують:
жодна публічна обіцянка президента Зеленського не знайшла свого відображення в головному фінансовому документі країни. "Що МВФ дозволив, те Кабмін і профінансував. Черговий бюджет не для України і не для людей. Все - кредиторам і на війну", - підвів підсумок громадський діяч Олександр Скубченко.
Докладніше
(07.11.2019)
Україна стрімко нарощує обсяги імпорту продуктів харчування
Ми багато говоримо про занепад і деградацію вітчизняної промисловості, але при цьому апріорі вважається, що з сільським господарством у нас все в порядку. Та й чи може бути інакше в країні з найкращими в світі чорноземами, яка, до того ж, урочисто проголосила себе "аграрною наддержавою"? Виявляється, що може. Наша країна впевнено скочується до стану аграрно-сировинного придатку з виробництва зернових, технічних та олійних культур, одночасно стаючи ринком збуту європейського непотребу.
Докладніше
(06.11.2019)
Почему антифашистские даты в Украине сопровождаются потоками лжи?
К 75-летию освобождения Украины Национальный банк Украины выпустил юбилейную монету, где вместе с образом Красной армии впервые использован образ УПА и красный мак. Причем, последние два элемента не имеют к событиям осени 1944 года вообще никакого отношения. Уже одно это показывает, что в современной Украине искажение истории, прямая ложь и подмена понятий стали принципами государственной идеологии.
Докладніше
(31.10.2019)
У нав'язаній нині дискусії про землю не чути нічого про майбутнє
– п’ять, десять, п’ятдесят… років. Вже через 2-3 покоління стануть дійсністю виклики, які турбують сьогодні хіба-що вчених, а у політиків викликають обивательську «стурбованість» замість відчуття обов’язку протидіяти наслідкам непродуманого, егоїстичного розвитку цивілізації.
Докладніше
(31.10.2019)
Субсидіанти будуть платити більше, а їх самих стане менше
Для українців, які отримують субсидії, готують нові обмеження: вже з травня 2020 року розмір базової норми оплати за комунальні платежі підвищується з 15 до 20 відсотків від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. Так вирішив Кабінет своєю постановою №878 від 20 жовтня 2019 року. По суті, одним цим "козирним" ходом влада вбиває відразу двох зайців. По-перше, величезна кількість сімей просто втратить право на державну підтримку, по-друге, сума допомоги для решти субсидіантів стане значно меншою. Детальніше - в нашому матеріалі.
Докладніше
(30.10.2019)
День визволення України від німецько-фашистських загарбників — свято,
яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ окупантів під час Великої Вітчизняної війни за межі території України.
Докладніше
(29.10.2019)
Бідуєш на пенсії? - Винен сам!
Якщо тверезо подивитися на ситуацію, то доводиться визнати: пенсійна система України знаходиться в глибокому паралічі. Її головними могильниками є деградуюча економіка, зростання тіньового сектору, а також масова втеча молодого і працездатного населення за кордон. І якщо представникам старшого покоління вже нічого не залишається, як сподіватися на милість Господа, влади і власних дітей, то працівникам до 40 років експерти рекомендують вже зараз самим подбати про свою старість - щоб на схилі років не ритися в сміттєвих баках у пошуках хліба насущного.
Докладніше
(24.10.2019)
Какие сюрпризы нас ожидают в новом отопительном сезоне?
Стартовал новый отопительный сезон, и на повестку дня вновь уверенно вышел наболевший "тарифный вопрос". В первую очередь это, конечно же, касается цен на газ и централизованное отопление, которые в зимний период наносят наиболее сокрушительный удар по кошелкам украинцев. От новой власти люди ожидали снижения стоимости "коммуналки" - ведь за последние годы цены на эти услуги в среднем выросли в 8-9 раз. Стоит ли ожидать позитивных изменений, или грабительская политика властей останется неизменной? Об этом – в нашем материале.
Докладніше
(23.10.2019)
Як нова влада поділила народні гроші
Минулого тижня (18 жовтня) Верховна Рада України прийняла в першому читанні урядовий законопроект про державний бюджет країни на 2020 рік. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 256 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів. Про основні пріоритети даного документа - в нашому матеріалі.
Докладніше
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
26 жовтня 1991 року відбувся Установчий з’їзд Соціалістичної партії України.
Історія, схоже, не має прикладів, щоб за місяць після проголошення намірів про створення партії відбувся її Установчий з’їзд. Партії справжньої, ідеологічної, в яку об’єднались прихильники соціальної справедливості, на хвилі протесту проти сваволі тодішньої влади, розуміючи і причину руйнування КПРС – внаслідок відірваності від реального життя її керівництва, засилля демагогії і формалізму, бюрократизації її вищих структур. Підготовчу та організаційну роботу до з їзду забезпечила група ініціаторів: Віль Миколайович Ромащенко, Адам Іванович Мартинюк, Володимир Васильович Кизима, інші небайдужі люди. Цілодобово тримався телефонний зв'язок з обласними і районними оргкомітетами. Переповнений зал колишнього будинку політосвіти на вулиці Володимирській підтвердив ефективність проведеної роботи, а склад делегатів засвідчив прагнення великої частки народу добиватися тих засад суспільного життя, які оформлені були згодом у вигляді Програми СПУ. Історія партії зберігає всі її успіхи і невдачі. Їх треба пам’ятати, маючи на увазі, що ніяка інша ідеологія, крім соціалістичної, ніяка інша партія не врятує Україну від катастрофи, до якої її вели владні керманичі впродовж більше чверті століття. Сьогодні партія переживає складний період відновлення після скоординованих ударів по ній з боку реакційної влади та внутрішніх політичних пристосуванців. Внаслідок дій розкольників – різноманітних «оновлювачів» партії – ми поки-що втратили можливість фактично очолити всю державну політику, зробивши Україну впливовим суб’єктом світового співжиття, а народ – заможним і авторитетним творцем власної історії. Одначе позитивна перспектива України все-одно можлива лише при реалізації наших програмних цілей. Найгострішими і найважливішими серед них нині є припинення нав’язаної війни і збереження землі у власності народу і держави, недопущення перетворення її у товар. Довкола цих проблем ми розгортаємо організаційну та ідеологічно-пропагандистську роботу, виходячи з простої альтернативи: якщо не ми, то хто? Якщо не по-нашому, то буде втрачена Україна! Виходячи з такої реальності та вітаючи усіх вас з датою першого з’їзду, прошу членів партії, її районних та обласних активістів активно включитися в розповсюдження нашої ідеології, в підбір у партію поповнення – представників нового покоління, рівень і суть життя якого повністю залежить від діяльності нашої партії.

О. Мороз,
голова партії

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse