Четвер, 26 Листопада 2020,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Листопад» «2020»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(18.06.2019)
Постанова Політради Соціалістичної партії Олександра Мороза
Суспільні настрої розвиваються під впливом результатів виборів Президента України. Розгромна поразка П.Порошенка по-казала, що можна добитися усунення одіозного правителя, не зважаючи на адмінресурс та дії призначеної президентом ко-румпованої влади. Це спонукає людей більш активно брати участь у виборах, підтверджуючи їхню надію на краще майбутнє.
Цими настроями, схоже, хотів би скористатися новообраний Президент В.Зеленський, оголосивши дострокові вибори від-повідно до своїх конституційних прав та враховуючи реакційну суть нинішнього складу парламенту. Цей крок прискорює по-літичну кампанію, тим самим ставить для її суб’єктів ускладнені завдання. В своїй промові при вступі на посаду він висловив побажання про вибори на основі змінених правил, точно відобразивши потребу таких змін: відмову від «мажоритарки»; відк-риті партійні списки; зниження прохідного бар’єру.
Саме таких змін мав би вимагати Президент від парламенту напередодні початку кампанії. Прикро, що з невідомих причин він виступив із законодавчою ініціативою, яка дозволила саботувати проголошені ним наміри. Тим скористалися відомі депу-тати, звинувачуючи Президента в спробах узурпації влади, прикриваючи балачками своє небажання ухвалювати виборчий закон, який всі вони обіцяли прийняти (і який зобов’язані були прийняти!) задовго до початку виборчої кампанії.
Чинний виборчий закон є предметом змови між представленими у парламенті партіями та минулим президентом. Його застосування повторно приведе до Верховної Ради тих же або їм подібних фігурантів. Норми закону не дають можливості розраховувати на суттєву зміну складу парламенту, а при швидкоплинності кампанії – на прихід у парламент представників лівоцентристських партій. В цих умовах Політрада не бачить доцільності долучатися до участі у виборах, розуміючи, що ймо-вірний склад депутатів знову створюватиме проблеми щодо конституційної легітимності парламенту, можливості формувати уряд, відстоювати засади парламентсько-президентської форми управління. Це передбачатиме нестабільність політичної сис-теми і очевидну потребу нових дострокових виборів.
Пропонуємо членам партії та її активістам самостійно визначитись щодо підтримки кандидатів – «мажоритарників», які за-являють про:
• негайне припинення війни на Донбасі та встановлення миру;
• потребу розвитку самоврядування, його провідної ролі в управлінні та суспільних відносинах;
• недопущення перетворення земель сільгосппризначення в товар.
Для нашої партії ці позиції залишаються базовими і надалі, в тому числі під час наступних кампаній, найперше, невіддале-них виборів до місцевих органів влади, маючи на увазі, що при будь-яких обставинах, до наступних місцевих виборів будуть ухвалені закони про місцеві вибори і місцеві референдуми, котрі суттєво піднімуть роль і значення органів самоврядування.
Звертаємось до ОК, РК, всіх членів партії з настійною пропозицією посилити роз’яснювальну та агітаційно-пропагандистську роботу (особливо використовуючи передплату газети «За правду і справедливість») стосовно незмінності нашої політичної позиції, що тільки втілення на практиці нашої програми зберігає перспективи для наших співгромадян і захищає існування самої держави.
Василь Цушко,
заступник Голови Соціалістичної партії Олександра Мороза
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Прийміть сердечні вітання
з Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом сподівань і добра. І хоча нелегкі часи переживає наша держава – українці вистоять, піднімуть голови та встануть з колін. Врешті-решт зрозуміють, що треба робити, щоб здолати всі негаразди та побудувати розвинену демократичну соціальну державу. І тоді збудуться слова Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі!» Дорогі друзі! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай 2020 рік принесе всім нам віру, що добро переможе!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse