Неділя, 15 Вересня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Вересень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(08.05.2019)
Щороку, коли наближається 9 травня, немов змії з нір виповзають продажні історики, махрові націоналісти і прямі нащадки переможених в тій війні - поліцаїв, колабораціоністів, зрадників і фашистських прихвоснів. Вони заводять звичну платівку про "непотрібність святкування Дня Перемоги", про "радянських окупантів", про те, що "Сталін не кращий за Гітлера" і що взагалі "треба було здатися".

ВИЗВОЛИТЕЛІ СПРАВЖНІ...

Починаючи війну, Гітлер визначив завдання так: "Мета війни з СРСР - захоплення і заселення німцями життєвого простору по лінії А-А (Архангельськ-Астрахань)". На вістрі навали виявилися Україна і Білорусія.
В Україні планувалося знищити і вигнати 2/3 населення, а залишившихся 10-12 мільйонів перетворити в робочу худобу (ці документи фігурували на Нюрнберзькому процесі). У всіх документах рейху Україна була заздалегідь поділена на маєтки для ви-щих чинів СС, армії і держави. Ні про яку самостійність, і тим більше незалежності України (про що сьогодні люблять поговорити "націонал-патріоти") навіть не згадувалося.
Для протидії загарбникам дуже швидко було створено рух народних месників - партизанів та підпільників. Тільки в Україні ве-ли бойові дії понад півмільйона партизанів, плюс в підпіллі боролися понад 220 тисяч патріотів. Потужний фронт боротьби в тилу змушував гітлерівське командування відволікати на боротьбу з ним більше 15% сухопутних військ. Німецьких частин не вистачало, тому було додатково сформовано 7 охоронних дивізій в які були включені й українські націоналістичні формування. Їх спробували використовувати і для ведення бойових дій: наприклад, в 1944 році під Бродами проти Червоної Армії була введена дивізія СС "Галичина", яка протягом доби була вщент розбита. Після цього гітлерівське командування не застосовувала націона-лістичні формування на фронті, а продовжувало використовувати їх виключно в каральних операціях - у Словаччині, Білорусії, проти партизан Ковпака та ін.
Остаточно Україну звільнили війська 1-го, 2-го, 3-го і 4-го Українських фронтів. У складі цих фронтів пліч-о-пліч з українцями билися воїни понад 100 національностей. Тільки в битві за Дніпро, при взятті "неприступного" Східного валу, 2438 радянським воїнам було присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Зусиллями чотирьох Українських фронтів в ході зимової кампанії 1943-44 р.р. було повністю знищено 30 гітлерівських дивізій і 6 бригад, 142 дивізії зазнали втрат в живій силі від 50-75% особового складу. Тільки вбитими ворог втратив понад 1 мільйон, знищено 20 тисяч гармат і мінометів, 8400 танків, 5 тис. літаків.
Червона Армія просунулася на 300-500 км на захід і вийшла на кордон Чехословаччини і Румунії, звільнивши українську тери-торію в 300 тис. кв. кілометрів з населенням 19 мільйонів людей. 27 жовтня було звільнено Ужгород, а вже на наступний день радянські війська повернули останню п'ядь української землі.

... І УЯВНІ

Щороку напередодні 9 травня українська офіційна пропаганда та продажні ЗМІ спрямовують на голови українців гори брехні про "видатний внесок" УПА в справу визволення України від німецько-фашистських загарбників. Лунають заклики до ветеранів Червоної Армії - примиритися з ветеранами УПА (мовляв, боролися за спільну справу). Однак факти говорять про те, що проти німців бійці УПА не воювали. Так, ще в 2008 році на запит до канцлера ФРН Ангели Меркель - з проханням допомогти розшука-ти дані про втрати гітлерівців від дій ОУН-УПА, була отримана відповідь Інституту військової історії в Потсдамі: "Ми розшукували інформацію в літературі, що знаходиться в нашому розпорядженні, але, на жаль, не знайшли ніяких повідомлень про втрати вермахту від національно-українських організацій Бандери та від ОУН-УПА ". Трохи пізніше прийшла відповідь з Військово-історичного НДІ (Мюнхен): "В нашому інституті немає матеріалів про втрати вермахту, завданих йому підпільними групами УПА в Західній Україні. Приблизно влітку 1943 року війська УПА починали атакувати тилові установи вермахту, взяли німецьких полонених і вбили кілька солдатів, хоча в більшості випадків німецьких полонених відпустили ".
Таким чином, дані з нейтральних, але добре поінформованих джерел говорять про те, що честь визво-лення України належить виключно Червоній Армії та радянським партизанам.
Олександр Михайлов
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse