Четвер, 21 Березня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Березень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(28.02.2019)
Кандидат на пост Президента України Олександр Мороз проводить зустрічі з виборцями в усіх регіонах країни. Однією з перших він відвідав Одещину. Реформа системи влади, повернення з офшорів вкраденого, ліквідація президентських повноважень у тому вигляді, в якому вони є зараз, припинення війни – такими були основні тези під час спілкування лідера соціалістів з мешканцями Одеси.
Олександр Мороз підкреслив, що останні дослідження авторитетного Фонду імені Фрідріха Еберта продемонстрували той факт, що українці сьогодні на фоні зубожіння і зниження рівня життя позитивно ставляться до соціалістичної ідеї щодо відновлення соціальної справедливості.
«Нарешті люди зрозуміли, – сказав Олександр Мороз під час свого виступу, – що Україна наближається до катастрофи. Наша країна гине в популізмі. Неймовірно загострилася небезпека втрати держави взагалі».
Аби зупинити цей катастрофічний сценарій, лідер Соцпартії пропонує не лише провести низку реформ, а й переорієнтуватися на справжні європейські цінності, в основі яких лежить принцип соціальної справедливості, забезпечення державою гідного рівня життя своїх громадян, рівності можливостей для всіх.
По-перше, за його словами, необхідно докорінно змінити систему влади, відновити державність, зберегти Україну як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу. А для цього потрібно відмовитися від інституту президентства у тому вигляді, яким він є сьогодні. Олександр Мороз переконаний, що Президент з нинішніми широкими функціями державі не потрібен. Крім того, необхідно прийняти закон про імпічмент Президента, а також закон про спеціальні слідчі комісії, щоб всіх зробити рівними перед законом.
По-друге, соціалісти пропонують провести справжню децентралізацію, а не імітацію цієї реформи. Для цього слід докорінно змінити систему місцевого самоврядування із наділенням громад більш широкими повноваженнями. Крім того, ввести інститут вотуму довіри щодо всіх гілок влади на місцях. Тобто, громади самі шляхом періодичного голосування матимуть можливість відправляти у відставку тих людей на виборних посадах (мерів, суддів тощо), які не виправдали їхньої довіри.
По-третє, Олександр Мороз запропонував під час виборів людям перестати орієнтуватися на брехливі популістські заяви окремих політиків. І навів приклад агітації Юлії Тимошенко. «Приміром, на біл-бордах вона обіцяє, що вдвічі зменшить ціни на газ. Так, звісно, це можна зробити, якщо перед тим, як знизити, підняти ті тарифи у дев’ять разів. Але ж це чистий популізм, проти якого і потрібно боротися!», – наголосив політик.

Прес-служба Соціалістичної партії Олександра МорозаТвоя думка важлива!


Рядки із соціальних мереж

Юрий Бондарь, Горлівка:

“Про кожного з кандидатів є що сказати - і добре, і погане. Але сьогодні Україну треба "зшивати", зклеювати по пазлику, по кожній громаді. Бо центробіжні процеси і внутрішнє протистояння, на мій погляд, набато страшніші, ніж зовнішня загроза. Необхідна особа, яка спрямує свій досвід і знання на об'єднання нації. Мороз О.О. з його лівоцентристськими ідеями спроможний стати таким об'єднувачем.”

Александр Градов, Черкассы:
“После того, как социалистов Мороза с помощью грубых фальсификаций выдавили из Верховной Рады, в украинской власти вообще не осталось порядочных людей. Одни подонки и мрази. Александр Мороз -это единственный достойный кандидат в Президенты!”

Микола Гриценко:
“Тараща за Мороза! Підтримуємо! Це єдиний достойний кандидат – досвід і мудрість нації.”

Олександр Манаков, Хмельницький:
“У важкі часи, як показує історичний досвід, народ починає шукати лідера, на якого можна орієнтуватися, щоб здолати кризу. Таким лідером люди бачать Олександра Мороза. Всім своїм життям він довів, що щиро бореться за права простих людей, за Україну, ніколи не використовуючи свої посади для особистої вигоди. І в цьому ніхто не може йому дорікнути! Я – за Мороза!”

Лариса Федорко, Івано-Франківськ:
“У facebook маю багато друзів. На публікації про О. Мороза думки людей різняться, але переважна більшість схиляється, як мені здається, до вірного висновку: Мороз - саме та людина, що здатна вивести Україну з безодні, і перш за все припинити війну…”

Іван Капталан, Одеса:
“Як голосуємо – так і живемо! Ходимо по граблях 28 років, наймаємо на роботу в якості президентів тих, кому ні ми, ні Україна не потрібна, а потім їх матюкаємо. То хто кому лікар? Може вже досить голосувати за красивих брехунів? Із 44-х кандидатів лише один не бреше, а дійсно знає як людям зробити добробут. Це – Олександр Мороз!”

НАША ПОШТА

МАЙБУТНЄ БУДУЄМО МИ


В Черкасах 16 лютого 2019 року відбулась зустріч кандидата на посаду президента України Олександра Мороза з виборцями та партійним активом.

Я вперше зустрілася з Олександром Олександровичем і мене вразили його пропозиції щодо планів розвитку нашої держави – вони зовсім не схожі на ті обіцянки інших кандидатів, якими завішані всі міста і села, лунають з екранів телевізорів.
О. Мороз не обіцяє в рази зменшити ціни на газ та тисячні зарплати і пенсії, мільйони робочих місць та закінчення війни на Донбасі за лічені дні.
На зібранні він обговорив з присутніми найважливіші питання сьогодення, пригадав події і минулих років , зокрема справу Георгія Гонгадзе. Також Олександр Олександрович висловив своє ставлення щодо прийняття томосу "для України" , проте що все це політичні забавки.
- Так нащо ви брешете , томос для церкви дається, а не для України. В нас в Україні 114 конфесій , то це й для них теж дається томос, чи як? – сказав Олександр Мороз, додавши: – Не можна поєднувати церкву з державними справами.
Також торкнулися теми щодо продажу української землі.
- Не потрібно продавати землю, тому що в нас держави не залишиться . Наше населення не має можливості викупити цю землю. Продавши землю – остаточно продамо державу! - попередив досвідчений політик.
Першочерговим завданням для себе Олександр Олександрович бачить відновити державність, зберегти Україну, як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу.
- Потрібно негайно встановити мир і будувати Європу в Україні , а не шукати її за межами Батьківщини - сказав Мороз.
Я впевнена, що для досягнення цієї мети в нього є безцінний великий політичний досвід і життєвих сил вистачить , щоб виправити ситуацію в країні. Про шляхи виходу держави з кризи, про забезпечення миру, про побудову дійсно соціальної України для людей сказано в передвиборній програмі Олександра Мороза, з якою раджу познайомитись кожному, хто хоче змінити життя на краще.
Олександр Мороз може стати Президентом, якщо кожна порядна людина голосуватиме за нього, а не за декілька сотень гривень, які вже обіцяють. Адже голосуючи, ми, молодь, обираємо своє найближче майбутнє.

Марина Старовірець, Кам’янка, Черкаська обл.ВЫБИРАЕМ СЕРДЦЕМ


Центризбирком опубликовал данные о количестве избирателей в Украине. 35,6 млн.человек могут воспользоваться своим правом выбрать Главу государства. А вот аналитики утверждают, что эта цифра завышена, реальная же составляет 20 – 25 млн.чел. Главное, чтобы эти миллионы пришли на избирательные участки и проголосовали за свое будущее.

Я студентка, общаясь с ровесниками, слышу: а зачем идти на выборы, все равно «выбор» давно сделан. Наверное, это и есть ошибка. Если бы молодежь была активнее, то и в политику бы приходили люди помоложе, грамотные профессионалы.
В основном – самые активные люди старшего возраста. И их тоже можно понять. Они сегодня, получая за свои трудовые годы копеечные пенсии, еле выживают, не позволяя себе нормальных благ. Еще и детям с внуками отдают последнее, хотя мы не всегда это ценим. Вот и мне бы хотелось, чтобы 31 марта на участки пришли мои ровесники, и не просто, а проголосовали за свое завтра сердцем, а не поверив популистским обещаниям большинства кандидатов.
Мои родители уже определились, что они поддержат кандидатуру Александра Мороза, считая его мудрым политиком, для которого интересы народа превыше всего. Я же пока думаю, читаю программы кандидатов, и ловлю себя на мысли, что, в основном, они сплетены из необоснованных обещаний. Может и правы родители в своем выборе – программа Мороза отличается тем, что каждое ее положение намечает и конкретный путь его решения. Из этого вывод – нам надо анализировать программы кандидатов, не поддаваться на красивую рекламу и слова.
А моим ровесникам пожелаю активности и взвешенности при голосовании. Ведь, голосуя, мы для себя выбираем дорогу, по которой пойдем или к очередному провалу, или к развитию страны.

Екатерина Ковтун, студентка, Харьков


Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
З першим відчуттям весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня. Дарма, що хтось хоче заполітизувати цей день. Ні, традиція жіночого свята для нас жива. Саме свята, бо все, що є в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання…, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте чоловіків бути кращими, достойнішими, справжніми. Сьогодні нам не просто придбати для жінок дорогі подарунки, не всім вдасться принести їм навіть квіти. Але ж можна пригорнути свою дитину, обійняти дружину і матір, зателефонувати їм, якщо вони далеко, привітати колег по роботі, подруг…, власне, всіх знайомих жінок, знайти щирі слова, щоб вони відчували: ми любимо їх, шануємо, визнаємо їх вищість.
ДОРОГІ ЖІНКИ! МИРУ ВАМ, ТЕПЛА І ЛЮБОВІ! ЗІ СВЯТОМ, РІДНІ НАШІ!

Олександр Мороз

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse