Четвер, 22 Серпня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(06.02.2019)
Про те, чому Олександр Олександрович йде в президенти та про його цікаві відносини з лідером президентської гонки – Юлією Тимошенко, в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів український політик, кандидат в Президенти України Олександр Мороз.

– Олександре Олександровичу, добридень! Які у вас відчуття після того, як ви подали документи до ЦВК?

– Відчуття буденні. Треба реалізувати те, що намітили, бо за мною стоять люди, які вірять, що можна щось змінити. Відчуття відповідальності, перш за все.

– Від вас прозвучала заява, що «спонсор» вашої кампанії Юлія Тимошенко. Могли б ви пояснити, в чому суть заяви і того, що відбу-вається між вами?
– Думаю, що журналісти і ви, в тому числі, розумієте, що це жарт. З одного боку. А з іншого – це натяк на ту брехню, що вона розпускала ще 12 років тому – про великий хабар. Наклеп визнаний судом. Але… залишки «внесені» як застава. Насправді, гроші внесли делегати з’їзду, яким обридло жити в умовах державного рекету.

– А як на це відреагувала Юлія Володимирівна?
– Не знаю, мене це не цікавить. І взагалі, я не збираюся вести дискусії з кандидатами, в тому числі і з нею. Я пропоную те, що відрізняється від пропозицій всіх інших. Пропоную фактично ліквідувати інститут президента як такий, що веде Україну до пов-ної катастрофи.

– Уявімо, що президентські вибори в Україні пройшли і виграла їх Юлія Тимошенко. Що зміниться в країні одразу, а що в довгостро-ковій перспективі?
– В кращий бік не зміниться нічого. Збільшиться обсяг піару за схемою «Вона працює».
По-перше, вона не змінить систему влади, а раз не зміниться система, то буде продовжуватися те ж саме, просто прийдуть до «прибуткових точок» інші люди, або переорієнтується ті, що ці «точки» займають. Система змінюватися не буде, в чому ми вже переконувалися при приході Ющенка замість Кучми, Януковича замість Ющенка і т.д. Це і продовжується. Без зміни системи змін у кращій бік не буде.

– А як змінити цю систему? Адже нема рушійній сили, наскільки це видно.
– Рушійна сила – це суспільство, народ. В своїй програмі я пропоную конкретний план, як це зробити: президент впродовж трьох місяців після обрання, оголошує референдум за народною ініціативою. Ініціативу таку організують політичні партії і гро-мадські організації – про зміну чинної Конституції. До речі, редакція змін підготовлена п’ять років тому і тоді ж опублікована. В перехідних положеннях передбачається прийняття нормативних актів як зобов'язання для парламенту, причому встановлюється: парламент зобов'язаний за потрібні закони проголосувати. Якщо ж народні депутати відмовляться виконувати волю народу, будуть організовані дострокові вибори. Все конституційно, точно, обов'язково і упорядковує всю процедуру зміни влади.
А зміни передбачають ліквідацію державних адміністрацій, передачу повноважень обраним структурам на місцях, зміну бюдже-тного і податкового законодавства і т.д. Це конкретна програма роботи парламенту, чи нинішнього навіть скликання, чи наступ-ного. Створюється можливість упродовж приблизно півтора року поставити владу, під контроль народу, під контроль людини. Це означає зміну статусу людини, вона стає не просто представником населення, а громадянином. Це те, що є в європейських краї-нах, що передбачено європейською моделлю управління.

– Якщо вибирати між Порошенком і Тимошенко – хто з них є найменшим злом для країни?
– Не бачу різниці. Хіба що: він – чоловік, вона – жінка. Владу люблять однаково. Передбачають використання влади для задово-лення власних (на жаль, меркантильних) інтересів. Власне кажучи, і Янукович, і Ющенко, і Кучма були такими ж.

– Пані Тимошенко називають агентом Кремля. Які у неї стосунки з керівництвом РФ і чи дійсно це так?
– Треба це запитання задати їй. Хто може підтвердити, що він агент Кремля, якщо він агентом є? Звичайно, такого не скаже. В будь-якому разі знаю, що мене ніхто не буде вважати агентом Кремля чи Держдепу.

– Питання газу. Юлія Володимирівна зараз загострює увагу громадськості на тому, що ціна на газ при ній буде у 2 рази нижчою, ніж зараз? Як вона зможе досягти цього?
– Тут є один нюанс. Тарифи і платежі – це не справа президента. Хоч вплив може бути. І коли вона заявляє про такі речі, то треба мати на увазі, що саме за її участі (про це краще розказав би В.Ющенко чи І.Богословська та інші, хто знає тему достемен-но), ціна на газ розкручена саме Ю.Тимошенко до небувалих розмірів, ми сьогодні платимо за газ більше, ніж Німеччина. Можна робити зручні для кампаній обіцянки. Чи будуть вони здійснені чи ні, – інша справа.
Чи піде назустріч тому російська сторона – питання відкрите. Ще раз нагадую, що важливішою за все є система влади, коли над владою стає громадянин, народ. Ось тоді сумніву не буде щодо використання на внутрішні потреби газу українського видобутку. І багато іншого робитиметься так, як потрібно людям.

– Жінка-президент. Які її переваги перед чоловіком-президентом? А мінуси які в цьому?
– Переваги жінки перед чоловіком цілком зрозумілі. І слабкі місця порівняно з чоловіком теж відомі, тому що – жінка.

– Чи зміняться стосунки з Росією у нас? Чи вирішиться конфлікт на Донбасі при президентові Тимошенко? Як?
– Слід було б поставити питання для неї і її прибічників – яким чином допустили анексію Криму? Адже її прибічники були при владі, а днями суд визнав, що Янукович тут ні при чому. Тоді чому не було вжито потрібних і необхідних заходів супроти анексії Криму? Це питання до тих, хто стояв в одному ряду з Юлією Тимошенко.

– Які політичні перспективи України після виборів? Якою буде політична арена Україні – чи змініться вона?
– Якщо люди не відволікатимуться на всілякі дрібниці (вони, можливо, і не такі дрібниці, як насправді є, - Томос, безвіз, наду-мане «економічне зростання» і т.д.), а дбатимуть про перспективу, знаючи відповідь на питання, чому діти тікають з України, тоді вони будуть уважніше читати програми і те, що їм пропонують. Я пропоную: «візьміть владу під свій контроль, бо при такій владі, як нині, ніколи не буде подолана корупція, хабарництво і все інше, що людей довело до злиднів, а країну до катастрофи».
Змінимо ситуацію таким чином, як передбачається у моїй програмі. Вона принципово відрізняється від всього, що дають біль-ше 30 (на сьогодні) кандидатів. Буде політична система, яка є в більшості нормальних цивілізованих країнах, де одні відстоюють лівоцентристську ідею соціальної справедливості, інші – ліберальний напрямок розвитку. Але змагання між ними не виходить за межі інтересів і потреб України, не суперечить національній ідеї.
Ідея сформульована у моїй програмі, вона по суті, повторює ст. 1 Конституції України: Україна повинна бути незалежною, суве-ренною, правовою, демократичною, соціальною державою. Давайте сперечаючись поміж собою, добиватися цього. Це буде норма-льна політична дискусія, конкуренція за право реалізовувати ідею у кращий спосіб. Це саме та перспектива, яка відкриває шлях для перетворення країни, в таку, як Норвегія, Фінляндія, Швеція, Австрія і т.д.

– У нас йдуть у політику люди, які були вже 10-20-30 років. Чого не вистачає молодим політикам?
– Вік – не визначальна річ. Ситуація така і розвивається вона такою, тому що влада і бізнес – одне і те ж, а бізнес і кримінал – майже так само. Кримінал керує, а досвід і потреби його реалізуються через інструменти влади. Принципово треба вирішити питання після виборів – розмежувати бізнес і владу, щоб не було таких наслідків, які є у всіх сферах суспільного життя.

– На з’їзді «Блока Юлії Тимошенко» її підтримав Кравчук. Для вас це був сюрприз?
– Ні, Кравчук підтримував завжди будь-кого, хто був при владі.

– Що могла б змінити ваша команда? Хоча б трійку найголовніших тез, що принципово відрізняє вас і вашу програму від інших.
– Принципово відрізняє те, що ні я, ні моє найближче оточення не має ніякого відношення до бізнесу. Візьміть всіх інших і побачите, що це не так. Це видно навіть з реклами. По-друге, ми не добиваємося влади для себе. Ми добиваємось зміни системи влади таким чином, щоб вона стала владою народу – те, що передбачено Конституцією. Якщо цього не зробимо, то не будемо мати ніколи перспективи. Люди підтверджують правильність нашого підходу хоч би тим, що тікають з України, бо бачать, що так, як є сьогодні, – тупик, прірва. Інститут президента, вертикаль влади – зло. Його треба усунути. В тому принципова відмінність наша від всього того, що пропонують інші.
Зверніть увагу, моя програма стосується того, що може і зобов'язаний зробити президент, в тому числі – законодавчі ініціативи. Всі інші обіцяють зробити людям рай, зобов'язуються робити те, чим не може займатися президент.
Юлія Процишена,
Новини України – From-UA
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse