Четвер, 22 Серпня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Серпень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(15.01.2019)
УКРАЇНЦІ - ВИТРАТНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ЗАХІДНИХ ФАРМКОМПАНІЙ
Багато українців досі не можуть зрозуміти, навіщо керівництво країни призначило і продовжує тримати на чолі Мінохоронздоров'я скандально відому Уляну Супрун. Правда, експерти і деякі політики вже неодноразово стверджували, що її основна мета полягає в скороченні населення нашої України - і численні факти підтверджують їх слова. У цій публікації мова піде лише про один напрям цієї операції: фармакологічному геноциді.

ЗНИЩЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Останніми роками в Україні ведеться широка піар-кампанія по залученню населення до різних клінічних досліджень, а чинов-ники Мінохоронздоров'я розповідають про те, як вони корисні для людей і вигідні державі. При цьому самі медики говорять про те, що ситуація у " відреформованій" українській медицині як ніколи сприяє проведенню широкомасштабних небезпечних екс-периментів над людьми. Включаючи ті, які спрямовані на вимирання населення.
Такими дослідженнями сьогодні охоплені практично всі медичні галузі. Тільки у жовтні-листопаді 2018-го в Мінохоронздоро-в'я видали накази про проведення десятків досліджень в області онкології (перше місце), ендокринології, пульмонології, хірургії, дерматології.
Тільки за 2017 рік сталося більш ніж 3-кратне зростання випробувань дитячих ліків, вживаних в педіатричній практиці.
При цьому фахівці відмічають, що в Україні найбільш поширені клінічні дослідження III фази - масштабні дослідження із залу-ченням тисяч хворих.
Правда, чиновники Мінохоронздоров'я заспокоюють: клінічні дослідження у великій кількості проводяться і в розвинених кра-їнах світу, але ж і дослідження бувають різними. Лікаря Менгеле з Освенцима теж за бажання можна назвати "дослідником".
Наприклад, минулого року Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України налагодив співпрацю з американським Ін-ститутом регенеративної медицини Wake Forest. Звичайно ж, у нас це було піднесено, як велике досягнення, і журналіст одного з українських видань прямо запитав директора Центру : "Чим американців зацікавила українська клініка?". Відповідь уразила своєю цинічною відвертістю: "В США подальший розвиток ідей професора скрутний. Після експериментальної частини, дослідів з тваринами, повинна початися клінічна стадія. У Америці з цим суворо, все зарегульовано, застосування технологій на людях може закінчитися осудними справами. Але ці розробки можна застосувати у нас".
Іншими словами, українців в Америці сприймають, як піддослідних хом'ячків.
При цьому відомо, що побічні ефекти від застосування фармакологічних препаратів можуть позначатися не відразу, а через ро-ки: призводити до генетичних мутацій, відбиватися на майбутніх поколіннях. Експерти вже відкрито говорять: навіть серед зареє-строваних препаратів, які зараз продаються в наших аптеках, є маса лікарських засобів для дітей, які підривають репродуктивні функції, позначаючись на здоров'ї в дорослому віці.
Ось, що сказав із цього приводу співвласник фармакологічної фабрики "Дарниця", депутат Верховної Ради Гліб Загорій:
"У нашій країні безперешкодно продаються препарати, що відносяться до групи імуностимуляторів та імуномодуляторів. На ринках Західної Європи, США і Японії існують в цьому відношенні чіткі регуляції. Їх суть в тому, що такі препарати повинні пройти ускладнені клінічні тести. Вони мають бути досліджені на предмет дії на плід і на наступне покоління, щоб максимально знизити ризик генетичних наслідків їх застосування. У нас же дітям 3-5 років призначають імуномодулятори-пігулки і ще рекла-мують їх по телевізору – це злочин. Ці гроші чорні, криваві. В результаті ми маємо безпліддя нації, слабкий імунітет. Тому що люди бездумно і безконтрольно вживають ліки, які в цивілізованих країнах заборонено приймати".
Уточнимо: подавлення репродуктивних функцій у підростаючого покоління - це не що інше, як свідомий курс на скорочення населення України і знищення майбутнього. Це фармакологічний геноцид.

УКРАЇНА - ПОЛІГОН ДЛЯ УТИЛІЗАЦІЇ ЛІКІВ

Окрім вищесказаного, в Україні майже повністю відсутній контроль над ліками, що ввозяться, - в результаті наша країна перет-ворилася на звалище, куди розвинені країни збувають прострочені препарати і інший лікарський мотлох. Ось думка із цього при-воду голландського доктора Джона Лісмана, озвучена на найбільшому фармакологічному форумі CPhI Worldwide у Барселоні:
"Я не можу зрозуміти, як міжнародні організації могли допустити, що ліки, які вони поставляють, не проходять національної процедури реєстрації?
Якщо Україна хоче сформувати ту нормативну базу у сфері лікарських засобів, що відповідає європейським вимогам, вона не може вживати ліки з Канади або США, або звідки завгодно - без їх ретельної перевірки.
Також я бачив, що є препарати, які залишаються під патентами в Україні, а в країнах ЄС вони вже підпадають під заборону. Не розумію, як це можливо. Чому в Україні патенти закінчуються пізніше, ніж в інших країнах? Подібна ситуація в ЄС могла б стати предметом розслідування Європейської комісії".
Але, мабуть, Європейську комісію не дуже й хвилює, що Україна стає полем для сумнівних експериментів та утилізатором пре-паратів і вакцин низької якості.
Проте жоден випадок виявлення таких порушень не був відображений в ЗМІ, немає абсолютно ніякої інформації про розгляд в судах України справ, де б пацієнти домагалися компенсації за втрату здоров'я в результаті цих експериментів. Це в Америці і Європі з цим сурово, а в Україні…
Мабуть, злиденна Україна згодна жертвувати здоров'ям дітей і майбутніх поколінь. Адже, як сказано у зверненні Мінохорон-здоров'я, "клінічні дослідження для країни - це, передусім, зменшення витрат на лікування пацієнтів інноваційними препарата-ми".
Населення України стає утилізатором фармпрепаратів, непотрібних Європі. Про це вже говориться з трибуни ВР. Так, замголо-ви Комітету ВР з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко близько двох років тому оприлюднила документ Мінохоронздоров'я, який схвилював громадськість і викликало обурення у фахівців медичної галузі.
У доповідній записці замміністра охорони здоров'я Ігоря Перегинця на ім'я тодішнього міністра Олександра Квіташвілі йшла мова про намір розповсюдити по регіонах України більше 100 тис. упаковок протигрипозного засобу "Таміфлю", закупленого ще в 2009 р., коли населення України було охоплене першою панікою свинячого грипу.
Цинізм ситуації полягав в тому, що медикаменти зі збіглим терміном придатності пропонувалося передати в регіони "на доб-ровільній основі". Ніякого, так би мовити, примуси.
Галас як виник, так і вщух, пан Перегинець поїхав в Швейцарію, а Квіташвілі - в США.
Вакцинація від поліомієліту - окрема тема. Її Мінохоронздоров'я проводило в тісній взаємодії з Дитячим фондом ООН (ЮНІ-СЕФ), збираючись охопити 95% дітей у віці до 10 років.
Почалася ця комбінація в 2014 році - з обіцянки канадського уряду виділити 5 млн. доларів на придбання першої партії вак-цин в якості безвідплатної допомоги. Потім, при необхідності, Україна вже повинна була б придбавати вакцини за свої гроші.
Як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Проте, наживку проковтнули - і "раптом" в червні 2015-го в Закарпат-ській області стався спалах поліомієліту. Відповідно, були введені невідкладні заходи по масовій імунізації.
Пішов процес по поглинанню Україною величезних об'ємів цих вакцин з Канади. За "дивною випадковістю", усе це сталося ві-дразу після того, як на 68-ій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я пролунав заклик до держав, що використовують цю вак-цину, підготуватися до її повного вилучення в квітні 2016 р.
Простіше кажучи, непотрібну західним країнам вакцину вирішили злити в підставлені роти українських дітей.
Але і це ще не все - найголовніше, що насправді ніякої епідемії поліомієліту в Закарпатті не було - всей цей галас був затіяний лише для того, щоб на наші гроші скупити у Канади непотрібну їм вакцину.
Про це, зокрема, свідчить заява губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля (було розміщено на його офіційному сай-ті), коли Мінохоронздоров'ям нібито були встановлені випадки зараження двох дітей поліомієлітом в Закарпатті.
Москаль стверджував, що він вже звернувся в Генпрокуратуру із заявою про фабрикацію цих даних і прямий тиск на закарпат-ських лікарів з боку вищого керівництва Мінохоронздоров'я: "Жодного випадку поліомієліту в Закарпатті не виявлено. Була орга-нізована інформаційна атака про "спалах поліомієліту в Закарпатті". Заступник голови Мінохоронздоров'я дзвонив в Ужгород і вимагав від головних лікарів підтвердити діагноз "поліомієліт", погрожуючи їм звільненням", - стверджував Москаль.
Волаючий факт! І тиша, і ніяких розслідувань та наслідків. Зате в Україну завезли 12,5 млн. доз вакцин - хоча річна потреба в планових щепленнях в Україні - 2 млн.! Друга країна, в яку масово завезли вакцину, - це Уганда, куди завезли 5 млн. доз.
Тепер, "впавши в залежність" від поліомієліту, Україна автоматично потрапила в низку таких неблагополучних країн, як Афга-ністан, Пакистан, Сомалі, Сирія…

ЗАМІСТЬ ПІСЛЯМОВИ

Погодьтеся, усе це дуже схоже на логіку досліджень, які проводилися на ув'язнених концентраційних таборів в нацистській Ні-меччині. Вони, до речі, теж включали примусову стерилізацію - тільки зараз це виглядає, як приховане подавлення репродуктив-них функцій.
Напевно, влада України і їх покровителі вважають, що українська нація цілком дозріла для того, щоб з нею і її дітьми робили все, що захочуть західні випробувачі. А щодо масштабних генетичних мутацій і вимирання в майбутньому - то це нікого не цікавить.
Олександр Полуянов
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse