Середа, 26 Червня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Червень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(10.01.2019)
Якби я став президентом України, то в першу чергу підписав би закони про імпічмент президента і про спеціальні слідчі комісії. До речі, вони і були прийняті парламентом, але щоразу при нових президентах на них накладалися вето. Вважаю, що президент повинен бути поставлений в однакові умови перед законом і Конституцією так, як і всі інші суб'єкти влади. Це перше.

Друге — вже більше 20 років про це заявляю: треба змінити систему влади. Треба, щоб президент займався тим, що передбаче-но Конституцією. А щоб ні у кого не виникало сумнівів і зазіхань на узурпацію влади, нам треба зобов'язати всіх дотримуватися Основного Закону. Це функція Гаранта — дотримування Конституції, для того у нього є можливості. І перше і головне завдання — допомогти або змусити всіх жити за Конституцією. Тоді буде порядок у державі.
І третє — це досягти зміни системи влади, яку ми пропонували і 20 років тому, і у 2004 році проголосували першу частину полі-тичної реформи — підняти роль місцевого самоврядування до рівня, який характерний для європейських країн. Тоді ми будемо мати європейську модель, і тоді не треба буде утворювати безліч всіляких структур, які гризуться поміж собою, а поставити всю владу під контроль громадян, громади, людини, щоб людина і сама відповідала за те, як вона живе і який стан у державі.
Ось це приблизно основні функції президента, а в решті - він має просто впливати в межах своїх можливостей, допомагати в фо-рмуванні Кабінету міністрів і його політики.
Саме тому даю згоду на участь у виборах президента, бо всі ті, хто сьогодні претендує, вони не будуть змінювати нічого, вони див-ляться на президента як на царя, котрий живе заради власних найперше інтересів. І всі президенти, які до цього були, вони тим і займалися. Мова йде про узурпацію влади. У президента є конкретна функція — щоб усі жили так, як записано у Конституції і законі. А для цього треба зробити умови. Треба посприяти тому. Треба оголосити референдум про внесення уточнень до Конститу-ції, які йдуть в інтересах суспільства, а не в інтересах окремих структур влади чи окремих посадовців. Це перше, що потрібно для України, і тоді легше буде вирішувати масу інших проблем.
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse