Середа, 26 Червня 2019,
СПУ на Черкащині

Фотофакт

Календар
«Червень» «2019»
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Анонс
(00.00.0000, 00:00 - 00:00)


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

счетчик посещений

(08.01.2019)

Корупція стала найбільшим гальмом розвитку країни, небаченим у європейських країнах. Вона стала причиною недовіри до всього, що заявляють наші керманичі з різних високих трибун чи підписуючи міжнародні угоди. Їхнє лицемірство стало очевидним. Адже неможливо припустити, щоб офіційні представники нашої влади не знали, що всі структури державного чи місцевого управління проросли цим злом - корупційними зв’язками.
Якби влада формувалася за порядком, встановленим Конституцією, це зло можна було б подолати швидко. Але вища влада в Україні – це великий бізнес. Він захищений від криміналу (а тепер від «кримінально-державних» структур) власними охоронами, антиконституційними озброєними формуваннями, можливостями впливати на державні структури, на кадрову політику в них, сприяючи формуванню у відомствах кримінальних ліфтів, зв’язуючи їх круговою порукою.
Сам же великий бізнес стрімко набирає ознак сировинного, де менше робочих місць, висока норма прибутку, стабільний по-пит на світовому ринку. Де легше вивести з-під громадського контролю своє багатство, сховати його в офшорах чи під маскою зарубіжних (хоч своїх) фірм.
Цей бізнес керує державою, формує владу, утримує і контролює інформаційну сферу, закликає до демократії, європейського ви-бору, боротьби з корупцією, тлумачить по-своєму історію, вчить якою мовою користуватись, в яку церкву ходити… Він не збира-ється припиняти війну, в нього інші інтереси.
Те, що твориться в Україні, насторожує і Європу. У нас визріває середовище для фашизму, паростки його помітні в різних міс-цях. Бути байдужими до того європейці не можуть, маючи гіркий досвід. А ми самі можемо залишатись байдужими?
Вихід єдиний, – зміна системи влади. Зміна, яка створить умови для виходу на перший план суспільного життя л ю д и н и, кожного. Зробити це в країні з не кращими традиціями бездержавного народу, з системою управління, що не змінюється від часів татаро-монгольського іга, дуже складно. Адже план проведення змін і їх зміст ми, соціалісти, пропонували, починаючи з середи-ни 90-х років, беручи за зразок європейську модель. І завжди наштовхувались (ні, не лише на адмінресурс, злочинний режим і діяти здатен лише злочинно), на байдужість людей, їхню марновірність, на, вибачте, продажність багатьох.
Хай не ображаються ті, кого це не стосується, але… Спотворення результатів голосування відбувається у виборчих комісіях, по-чинаючи з дільниць. У комісіях здебільше місцева інтелігенція, в т.ч. вчителі. Невже вони не розуміють, що підписуючи фальшиві протоколи, вони нищать країну, нищать і свою долю, долю своїх дітей?
Придивіться до себе, прислухайтесь до власної совісті. Вами керують, вас купують пройдисвіти тому, що ви, за словами Бориса Олійника, хочете продатись. Одначе тепер ми підійшли до краю прірви, до втрати своєї держави…
Ясна річ, потрібен інший виборчий закон. Видно по всьому, його не буде: той, щодо якого проведене голосування в першому читанні, нікчемний за змістом, не придатний до застосування. Той, що підготував Олександр Барабаш, стосовно якого є подання Асоціації колишніх депутатів, не зацікавив нинішніх обранців, бо він руйнує існуючий там «договорняк».
Але ж вибори в парламент відбудуться відразу після президентської кампанії, бо новий глава держави, хто б ним не був (!) від-разу видасть відповідний указ, маючи на те право і (вже чотирирічні) підстави. Він не керуватиметься нормою Конституції про те, що за рік до завершення каденції парламенту дострокові вибори не проводяться. Він виправлятиме помилку попередника (П.Порошенка), котрий уже три роки тому мав оголосити дострокові вибори через відсутність коаліції. А главі держави потрібен буде більш лояльний (політично, а не за хабарі!) парламент.
В таких умовах сподіватися можна на свідомість людей, усіх учасників виборчого процесу. Йдучи назустріч потребам людей і держави, слід терміново сформувати лівоцентристське крило політикуму, знищене нинішньою і минулою (що одне і те ж) владою. Йдеться про своєрідну лівоцентристську (соціалістичну чи соціал-демократичну) європейську платформу. Основою її готова стати наша партія. Платформа об’єднається навколо багато разів проголошених перемін в напрямку соціальної справедливості, довкола свого кандидата в президенти.
Таким бачимо початок необхідних перемін.
Очевидно, що цей шлях єдино потрібний.
Газета

Політичний гумор
Наступающий Новый Год – Год Свиньи. Мы спросили у Олега Ляшко:
- Каким будет 2019 год для депутатов?

Олег Валериевич, сделав неприличное лицо, загадочно хрюкнул и сказал:
- Запомните, в каком блюде вы проснулись на новогоднем корпоративе, так тому и быть!
1. В "Оливье" - значит, год пройдёт спокойно и традиционно.
2. В "Мимозе" - год обещает новые знакомства (скорее всего, после президентских выборов).
3. В "Селёдке под шубой" - год не предвещает ничего хорошего - вы не попадёте в новый парламент.
4. В салате с крабовыми палочками - вас ожидает бурный курортный роман.
5. В "Цезаре с курицей" - изберут депутатом ещё раз.
6. В "Цезаре с креветками" - выиграете много денег.
7. В солёных грибах или огурчиках - вас весь год будут мариновать в НАБУ за ложные сведения в Е-декларации.
8. В горячих закусках - вы крепкий чувак, как всегда наобещаете, наврете и выкрутитесь!
9. Если вы промахнулись и никуда мордой не попали - год будет нетрадиционным и непредсказуемым.

Вітання
Разом з народами Європи і світу ми відзначаємо 8 травня як День примирення, а 9 травня як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ми зберігаємо почуття вдячності і шани живим учасникам боротьби проти фашизму – воїнам багатонаціональних збройних сил Союзу РСР, підпільникам і партизанам, усім, хто жертвував найдорожчим в ім'я свободи і своєї Батьківщини. З вдячністю згадуємо трудівників тилу, – уособленням самовідданості народу, що піднявся на захист своєї гідності і права вільно жити. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у страшній війні, перед мільйонами жертв, що усіяли нашу багатостраждальну землю і землі країн Європи. Цей День викликає потребу задуматися кожному про цінність життя як вищий дарунок долі. Про мир як найбільше благо, до забезпечення якого в нинішній Україні не можна шкодувати зусиль кожного.
ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Політвиконком Соціалістичної партії Олександра Мороза

Супутник чесного життя © 2008. Всi права захищено. Сайт розроблено в Finesse